• Groots afscheid van Stockmann en Jenniskens bij Bloemendaal

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Hoofdklasse
    12:30
    Kampong
    -
    Klein Zwitserland
    21-10
    Livera Hoofdklasse
    12:45
    Amsterdam
    -
    Kampong
    21-10
    12:45
    Hurley
    -
    Groningen
    21-10
    12:45
    Oranje-Rood
    -
    HDM
    21-10
    12:45
    Huizen
    -
    Laren
    21-10
    12:45
    SCHC
    -
    Pinoké
    21-10
    12:45
    Bloemendaal
    -
    Den Bosch
    21-10
    Promotieklasse
    12:45
    Push
    -
    HC Tilburg
    21-10
    12:45
    Nijmegen
    -
    HIC
    21-10
    12:45
    MOP
    -
    HGC
    21-10
    12:45
    Rotterdam
    -
    Almere
    21-10
    12:45
    Victoria
    -
    De Terriërs
    21-10
    12:45
    Were Di
    -
    Klein Zwitserland
    21-10
    Hoofdklasse
    14:45
    HC Tilburg
    -
    Rotterdam
    21-10
    14:45
    Oranje-Rood
    -
    Den Bosch
    21-10
    14:45
    Bloemendaal
    -
    HGC
    21-10
    14:45
    SCHC
    -
    Almere
    21-10
    14:45
    Pinoké
    -
    Amsterdam
    21-10
    Promotieklasse
    14:45
    Hurley
    -
    Cartouche
    21-10
    14:45
    Nijmegen
    -
    HIC
    21-10
    14:45
    Schaerweijde
    -
    Qui Vive
    21-10
    14:45
    HBS
    -
    Push
    21-10
    14:45
    HDM
    -
    Laren
    21-10
    14:45
    Voordaan
    -
    Zwart-Wit
    21-10
    Landelijke jeugd
    12:30
    Klein Zwitserland
    -
    Schaerweijde
    27-10
    12:30
    HGC
    -
    Amsterdam
    27-10
    12:30
    Oranje-Rood
    -
    Push
    27-10
    12:30
    Nijmegen
    -
    SCHC
    27-10
    12:30
    Breda
    -
    Upward
    27-10
    12:30
    Victoria
    -
    Den Bosch
    27-10
    12:30
    Kampong
    -
    Rood-Wit
    27-10
    12:30
    Groningen
    -
    Bloemendaal
    27-10
    12:30
    GHBS
    -
    HGC
    27-10
    12:30
    Zwolle
    -
    HC Tilburg
    27-10
    12:30
    Pinoké
    -
    Oranje-Rood
    27-10
    12:30
    Kampong
    -
    Rotterdam
    27-10
    Hoofdklasse
    20:30
    Oranje-Rood
    4 - 3
    Amsterdam
    19-10
    14:45
    Klein Zwitserland
    2 - 2
    Pinoké
    14-10
    14:45
    Almere
    1 - 4
    Kampong
    14-10
    14:45
    HGC
    6 - 1
    SCHC
    14-10
    14:45
    Den Bosch
    1 - 4
    Bloemendaal
    14-10
    14:45
    Rotterdam
    3 - 4
    Oranje-Rood
    14-10
    14:45
    Amsterdam
    7 - 1
    HC Tilburg
    14-10
    Promotieklasse
    14:45
    HIC
    3 - 2
    Schaerweijde
    14-10
    14:45
    Cartouche
    4 - 1
    Nijmegen
    14-10
    14:45
    Zwart-Wit
    0 - 1
    Hurley
    14-10
    14:45
    Laren
    1 - 0
    Voordaan
    14-10
    14:45
    HBS
    2 - 3
    HDM
    14-10
    14:45
    Push
    3 - 4
    Qui Vive
    14-10
    Livera Hoofdkla
    12:45
    Groningen
    0 - 2
    Oranje-Rood
    14-10
    12:45
    Amsterdam
    1 - 0
    Hurley
    14-10
    12:45
    Den Bosch
    5 - 0
    Kampong
    14-10
    12:45
    Pinoké
    3 - 2
    Bloemendaal
    14-10
    12:45
    Laren
    1 - 1
    SCHC
    14-10
    12:45
    HDM
    1 - 1
    Huizen
    14-10
    Promotieklasse
    12:45
    HIC
    2 - 0
    MOP
    14-10
    12:45
    HC Tilburg
    5 - 4
    Nijmegen
    14-10
    12:45
    Klein Zwitserland
    1 - 1
    Push
    14-10
    12:45
    De Terriërs
    1 - 1
    Were Di
    14-10
    12:45
    Rotterdam
    0 - 2
    Victoria
    14-10
    12:45
    Almere
    1 - 2
    HGC
    14-10
    EHL
    16:15
    Junior FC
    5 - 1
    Racing Club de France
    07-10
    Livera Hoofdkla
    15:00
    Bloemendaal
    2 - 4
    Laren
    07-10
    Hoofdklasse
    14:45
    Kampong
    3 - 3
    HGC
    07-10
    14:45
    Klein Zwitserland
    3 - 1
    Almere
    07-10
    14:45
    HC Tilburg
    2 - 2
    Pinoké
    07-10
    14:45
    Den Bosch
    5 - 0
    SCHC
    07-10
    Promotieklasse
    14:45
    Hurley
    4 - 2
    Laren
    07-10
    14:45
    Nijmegen
    2 - 1
    Zwart-Wit
    07-10
    14:45
    Schaerweijde
    3 - 2
    Cartouche
    07-10
    14:45
    Qui Vive
    0 - 0
    HIC
    07-10
    14:45
    HDM
    3 - 0
    Push
    07-10
    Ophalen van wedstrijdgegevens
  • Hoofdklasse (H): Samenvatting Oranje-Rood - Amsterdam

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Zeven tactieken om de tegenstander om de tuin te leiden

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Graham Reid baalt van gele kaart van Wiegert Schut

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Oranje-Rood verslaat Amsterdam in heerlijk gevecht

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • PK – Loes Stijntjes (HGC) via België en VS naar de Hoofdklasse?

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Auping Doelpunt van de Week: Quinten Blom (Upward JB1)

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Uitslagen Gold Cup (H): Zoetermeer stunt, Were Di wint van Nijmegen

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • WK-historie Oranje

    WK-brons 2002: de ‘geweldige slijtageslag’ van Kuala Lumpur

    Bekijk blokje
  • Regenboogbanden groot succes op de hockeyvelden

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Voorbeschouwing HK (H): Croon tegen zijn oude club HGC

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Voorbeschouwing Livera HK (D): SCHC verloor nog geen enkele keer

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • '85 procent pusht de strafcorner aan'

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Gold Cup (H): Programma tweede ronde bekercompetitie

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Poule-indeling Landelijke A/B- en Super A/B-competitie bekend

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Indian Dribble #4: De liefde van Seve van Ass voor India

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Laren-uitloopster Ketting: 'Niet zo zeuren, part of the deal'

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Dames Den Bosch nog altijd zonder tegengoal uit veldspel

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Het duel tussen Kampong en KZ live bij Ziggo

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Tip-in

    Tip-in #7: Oeps, camera valt van de toren!

    Bekijk blokje
  • Loting derde ronde Silver Cup bekend

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Poll: Hoe geef jij de strafcorner aan? Met een aanloop?

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Wedstrijd van de week OVK: Gelijke strijd tussen Xenios en Hattem

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Promotieklasse (D&H): Samenvattingen speelronde 6

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Auping Doelpunt van de Week | 13, 14 oktober

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...
  • Eerste Klasse (H): Bennebroek blijft aan kop ondanks gelijkspel

    Ophalen van bericht
    Bekijk blokje
    Loading...