Bekijk de fotoreel

Jeugd

  • Hou je van hockey? Hier ben je aan het goede adres!

    Alle standen en uitslagen van de Landelijke Jeugdcompetitie vind je hier >>>>

    Weten wat jouw team doet? Of dat van je vrienden of vriendinnen? Richt dan je eigen standenmotor in!

    Landelijke Jeugdcompetities

  • Landelijke jeugd
    14:15
    Groningen
    -
    HGC
    29-04
    18:30
    Groningen
    -
    Push
    03-05
    12:30
    Kampong
    -
    MOP
    06-05
    12:30
    Push
    -
    SCHC
    06-05
    12:30
    Union
    -
    Pinoké
    06-05
    12:30
    Victoria
    -
    Groningen
    06-05
    12:30
    Bloemendaal
    -
    Nijmegen
    06-05
    12:30
    Naarden
    -
    Rotterdam
    06-05
    12:30
    HDM
    -
    Laren
    06-05
    12:30
    Oranje Rood
    -
    Den Bosch
    06-05
    12:30
    Den Bosch
    -
    GHBS
    06-05
    12:30
    HGC
    -
    Gooische
    06-05
    12:30
    SCHC
    -
    Push
    06-05
    12:30
    Wageningen
    -
    Bloemendaal
    06-05
    12:30
    Amsterdam
    -
    HDM
    06-05
    12:30
    Hurley
    -
    Schaerweijde
    06-05
    12:30
    Oranje Rood
    -
    Rotterdam
    06-05
    12:30
    Zwolle
    -
    Weert
    06-05
    14:15
    HDM
    -
    Amsterdam
    06-05
    14:15
    HOD
    -
    SCHC
    06-05
    14:15
    Pinoké
    -
    Oranje Rood
    06-05
    14:15
    Rotterdam
    -
    Union
    06-05
    14:15
    Cartouche
    -
    Groningen
    06-05
    14:15
    Kampong
    -
    Bloemendaal
    06-05
    14:15
    Nijmegen
    -
    Den Bosch
    06-05
    14:15
    Push
    -
    Schaerweijde
    06-05
    14:15
    Groningen
    -
    Pinoké
    06-05
    14:15
    HGC
    -
    Kampong
    06-05
    14:15
    Laren
    -
    HC Tilburg
    06-05
    14:15
    Nijmegen
    -
    Push
    06-05
    14:15
    Amsterdam
    -
    Upward
    06-05
    Landelijke jeugd
    19:30
    Bloemendaal
    2 - 1
    Push
    14-04
    Landelijke jeugd
    19:00
    Bloemendaal
    2 - 1
    Amsterdam
    12-04
    Landelijke jeugd
    14:15
    Amsterdam
    1 - 2
    Rotterdam
    08-04
    14:15
    Oranje-Rood
    3 - 1
    HDM
    08-04
    14:15
    SCHC
    2 - 3
    Pinoké
    08-04
    14:15
    Union
    3 - 2
    HOD
    08-04
    14:15
    Bloemendaal
    3 - 4
    Cartouche
    08-04
    14:15
    Den Bosch
    1 - 2
    Kampong
    08-04
    14:15
    Groningen
    0 - 5
    Push
    08-04
    14:15
    Schaerweijde
    2 - 5
    Nijmegen
    08-04
    Landelijke jeugd
    14:15
    Kampong
    3 - 1
    Nijmegen
    08-04
    14:15
    Pinoké
    2 - 3
    HGC
    08-04
    14:15
    Push
    2 - 2
    Laren
    08-04
    14:15
    HC Tilburg
    4 - 1
    Groningen
    08-04
    14:15
    HDM
    5 - 2
    SCHC
    08-04
    14:15
    Oranje-Rood
    0 - 5
    Amsterdam
    08-04
    14:15
    Ring Pass
    0 - 2
    Bloemendaal
    08-04
    14:15
    Upward
    1 - 1
    Den Bosch
    08-04
    Landelijke jeugd
    12:30
    Groningen
    4 - 4
    Push
    08-04
    12:30
    Pinoké
    3 - 2
    Victoria
    08-04
    12:30
    SCHC
    1 - 3
    Kampong
    08-04
    12:30
    Den Bosch
    1 - 4
    Bloemendaal
    08-04
    12:30
    Laren
    2 - 0
    Oranje-Rood
    08-04
    12:30
    Nijmegen
    3 - 5
    Naarden
    08-04
    12:30
    Rotterdam
    4 - 3
    HDM
    08-04
    Landelijke jeugd
    12:30
    Bloemendaal
    2 - 1
    HGC
    08-04
    12:30
    GHBS
    2 - 1
    SCHC
    08-04
    12:30
    Gooische
    2 - 1
    Den Bosch
    08-04
    12:30
    Push
    2 - 2
    Wageningen
    08-04
    12:30
    Schaerweijde
    3 - 0
    Amsterdam
    08-04
    12:30
    Weert
    3 - 1
    Hurley
    08-04
    12:30
    HDM
    0 - 1
    Oranje-Rood
    08-04
    Ophalen van wedstrijdgegevens