Bekijk de fotoreel

Jeugd

  • Hou je van hockey? Hier ben je aan het goede adres!

    Alle standen en uitslagen van de Landelijke Jeugdcompetitie vind je hier >>>>

    Weten wat jouw team doet? Of dat van je vrienden of vriendinnen? Richt dan je eigen standenmotor in!

    Landelijke Jeugdcompetities

  • Landelijke jeugd
    12:30
    Kampong
    -
    Groningen
    01-04
    12:30
    MOP
    -
    Pinoké
    01-04
    12:30
    Push
    -
    Victoria
    01-04
    12:30
    Union
    -
    SCHC
    01-04
    12:30
    Bloemendaal
    -
    Oranje Rood
    01-04
    12:30
    Naarden
    -
    Den Bosch
    01-04
    12:30
    HDM
    -
    Nijmegen
    01-04
    12:30
    Rotterdam
    -
    Laren
    01-04
    12:30
    Bloemendaal
    -
    Gooische
    01-04
    12:30
    HGC
    -
    Push
    01-04
    12:30
    SCHC
    -
    Den Bosch
    01-04
    12:30
    Wageningen
    -
    GHBS
    01-04
    12:30
    Hurley
    -
    Rotterdam
    01-04
    12:30
    Oranje Rood
    -
    Amsterdam
    01-04
    12:30
    Weert
    -
    Schaerweijde
    01-04
    12:30
    Zwolle
    -
    HDM
    01-04
    14:15
    HDM
    -
    SCHC
    01-04
    14:15
    HOD
    -
    Rotterdam
    01-04
    14:15
    Oranje Rood
    -
    Amsterdam
    01-04
    14:15
    Pinoké
    -
    Union
    01-04
    14:15
    Den Bosch
    -
    Bloemendaal
    01-04
    14:15
    Kampong
    -
    Schaerweijde
    01-04
    14:15
    Nijmegen
    -
    Groningen
    01-04
    14:15
    Push
    -
    Cartouche
    01-04
    14:15
    Groningen
    -
    Push
    01-04
    14:15
    Laren
    -
    Kampong
    01-04
    14:15
    Nijmegen
    -
    HGC
    01-04
    14:15
    HC Tilburg
    -
    Pinoké
    01-04
    14:15
    Amsterdam
    -
    HDM
    01-04
    14:15
    Den Bosch
    -
    Oranje Rood
    01-04
    14:15
    SCHC
    -
    Bloemendaal
    01-04
    14:15
    Upward
    -
    Ring Pass
    01-04
    Landelijke jeugd
    14:15
    Amsterdam
    6 - 1
    HOD
    25-03
    14:15
    Rotterdam
    1 - 5
    Pinoké
    25-03
    14:15
    SCHC
    4 - 5
    Oranje-Rood
    25-03
    14:15
    Union
    2 - 2
    HDM
    25-03
    14:15
    Cartouche
    2 - 3
    Nijmegen
    25-03
    14:15
    Groningen
    1 - 7
    Kampong
    25-03
    14:15
    Schaerweijde
    3 - 2
    Den Bosch
    25-03
    Landelijke jeugd
    14:15
    HGC
    2 - 1
    Laren
    25-03
    14:15
    Kampong
    1 - 3
    Groningen
    25-03
    14:15
    Pinoké
    2 - 1
    Nijmegen
    25-03
    14:15
    Push
    2 - 1
    HC Tilburg
    25-03
    14:15
    HDM
    1 - 2
    Den Bosch
    25-03
    14:15
    Oranje-Rood
    2 - 0
    Upward
    25-03
    14:15
    Ring Pass
    2 - 2
    SCHC
    25-03
    Landelijke jeugd
    12:30
    Groningen
    1 - 2
    Union
    25-03
    12:30
    Pinoké
    4 - 1
    Push
    25-03
    12:30
    SCHC
    4 - 4
    MOP
    25-03
    12:30
    Victoria
    4 - 2
    Kampong
    25-03
    12:30
    Den Bosch
    3 - 5
    HDM
    25-03
    12:30
    Laren
    2 - 2
    Bloemendaal
    25-03
    12:30
    Nijmegen
    0 - 2
    Rotterdam
    25-03
    12:30
    Oranje-Rood
    4 - 2
    Naarden
    25-03
    Landelijke jeugd
    12:30
    Den Bosch
    4 - 2
    Wageningen
    25-03
    12:30
    GHBS
    3 - 1
    HGC
    25-03
    12:30
    Gooische
    1 - 0
    SCHC
    25-03
    12:30
    Push
    0 - 1
    Bloemendaal
    25-03
    12:30
    Amsterdam
    1 - 2
    Zwolle
    25-03
    12:30
    HDM
    2 - 2
    Hurley
    25-03
    12:30
    Rotterdam
    3 - 2
    Weert
    25-03
    12:30
    Schaerweijde
    0 - 4
    Oranje-Rood
    25-03
    Landelijke jeugd
    14:15
    Amsterdam
    2 - 3
    SCHC
    18-03
    14:15
    HOD
    1 - 10
    Pinoké
    18-03
    Ophalen van wedstrijdgegevens