Bekijk de fotoreel

Jeugd

  • Hou je van hockey? Hier ben je aan het goede adres!

    Alle standen en uitslagen van de Landelijke Jeugdcompetitie vind je hier >>>>

    Weten wat jouw team doet? Of dat van je vrienden of vriendinnen? Richt dan je eigen standenmotor in!

    Landelijke Jeugdcompetities

  • Landelijke jeugd
    10:45
    Schaerweijde
    -
    Bloemendaal
    26-05
    11:00
    Victoria
    -
    Laren
    26-05
    12:30
    Weert
    -
    Rotterdam
    26-05
    12:30
    Push
    -
    HDM
    26-05
    12:30
    Nijmegen
    -
    Victoria
    26-05
    12:30
    Rood-Wit
    -
    Laren
    26-05
    12:30
    MOP
    -
    Groningen
    26-05
    12:30
    Rotterdam
    -
    Pinoké
    26-05
    12:30
    Amsterdam
    -
    Kampong
    26-05
    12:30
    Oranje-Rood
    -
    Upward
    26-05
    12:30
    Den Bosch
    -
    Gooische
    26-05
    12:30
    GHBS
    -
    Nijmegen
    26-05
    12:30
    HC Tilburg
    -
    HGC
    26-05
    12:30
    Den Bosch
    -
    Kampong
    26-05
    12:30
    Were Di
    -
    Pinoké
    26-05
    12:30
    Hurley
    -
    Rotterdam
    26-05
    12:30
    Schaerweijde
    -
    Maastricht
    26-05
    12:30
    Oranje-Rood
    -
    Deventer
    26-05
    12:30
    Gooische
    -
    HDM
    26-05
    14:15
    Nijmegen
    -
    Pinoké
    26-05
    14:15
    HDM
    -
    Oranje-Rood
    26-05
    14:15
    Schaerweijde
    -
    Den Bosch
    26-05
    14:15
    Union
    -
    Amsterdam
    26-05
    14:15
    Push
    -
    Kampong
    26-05
    14:15
    Bloemendaal
    -
    Rotterdam
    26-05
    14:15
    Breda
    -
    Groningen
    26-05
    14:15
    Pinoké
    -
    Nijmegen
    26-05
    14:15
    Laren
    -
    Leonidas
    26-05
    14:15
    Den Bosch
    -
    HC Tilburg
    26-05
    14:15
    Gooische
    -
    Wageningen
    26-05
    14:15
    Groningen
    -
    HDM
    26-05
    14:30
    Push
    -
    Amsterdam
    26-05
    Landelijke jeugd
    14:15
    Laren
    3 - 3
    Den Bosch
    12-05
    14:15
    Oranje-Rood
    1 - 3
    Victoria
    12-05
    14:15
    Pinoké
    3 - 2
    HDM
    12-05
    14:15
    Schaerweijde
    2 - 1
    Nijmegen
    12-05
    14:15
    Amsterdam
    4 - 2
    Groningen
    12-05
    14:15
    Rotterdam
    6 - 1
    Union
    12-05
    14:15
    Kampong
    2 - 2
    Bloemendaal
    12-05
    14:15
    Breda
    1 - 2
    Push
    12-05
    Landelijke jeugd
    14:15
    Nijmegen
    0 - 2
    Laren
    12-05
    14:15
    Amsterdam
    1 - 1
    Pinoké
    12-05
    14:15
    Rotterdam
    0 - 3
    Push
    12-05
    14:15
    Leonidas
    0 - 2
    Weert
    12-05
    14:15
    Bloemendaal
    0 - 1
    HDM
    12-05
    14:15
    Wageningen
    3 - 2
    Schaerweijde
    12-05
    14:15
    HC Tilburg
    3 - 2
    Gooische
    12-05
    14:15
    Groningen
    0 - 6
    Den Bosch
    12-05
    Landelijke jeugd
    12:30
    HDM
    4 - 1
    Groningen
    12-05
    12:30
    Laren
    2 - 3
    Push
    12-05
    12:30
    Victoria
    2 - 4
    Rood-Wit
    12-05
    12:30
    MOP
    3 - 4
    Nijmegen
    12-05
    12:30
    Pinoké
    6 - 0
    Gooische
    12-05
    12:30
    Upward
    2 - 7
    Rotterdam
    12-05
    12:30
    Kampong
    2 - 2
    Oranje-Rood
    12-05
    12:30
    Den Bosch
    3 - 3
    Amsterdam
    12-05
    Landelijke jeugd
    12:30
    Nijmegen
    0 - 2
    Pinoké
    12-05
    12:30
    Kampong
    5 - 2
    GHBS
    12-05
    12:30
    HGC
    1 - 4
    Den Bosch
    12-05
    12:30
    Were Di
    1 - 2
    HC Tilburg
    12-05
    12:30
    Rotterdam
    2 - 1
    HDM
    12-05
    12:30
    Deventer
    2 - 1
    Hurley
    12-05
    12:30
    Maastricht
    3 - 3
    Oranje-Rood
    12-05
    12:30
    Gooische
    3 - 1
    Schaerweijde
    12-05
    Ophalen van wedstrijdgegevens