Programma Gold Cup Heren en Silver Cup Heren

De halve finales van de Gold Cup en de derde ronde van de Silver Cup, beide voor mannen, staan deze week op het programma. Donderdagavond worden de halve finales van de Gold Cup gespeeld, vrijdagavond de derde ronde-duels van de Silver Cup.

Halve finale Gold Cup Heren

Donderdag 22 maart 20.30 uur

Amsterdam – Den Bosch
Hurley – Pinoké

De finale van de Gold Cup is op donderdag 19 april.

Derde ronde Silver Cup Heren

Vrijdag 23 maart 20.30 uur

Regio Zuid-Oost
QZ – Hopbel
Basko – Warande
Geel Zwart – Helmond
DES – Berkel Enschot
Goirle – HCAS
Scoop – Oss
Geldrop – Venlo
Gemert – Beuningen

Regio Noord-Oost
Bully – Houten
Leusden – Amersfoort
Eindhoven – Hattem
GHBS – Spandersbosch
Zutphen – Naarden
Wageningen – EHV
Deventer – GCHC
Kromhouters – Upward

Regio Zuid-West
IJssel – Zoetermeer
Derby – Ommoord
Schiedam – Hudito
DSHC – Pollux
HDS – Groen Geel
Voorne – Ring Pass
Pijnacker – Rijswijk
Berkel Rodenrijs – Roomburg

Regio Noord-West
AMVJ – Alkmaar
Amstelveen – Fletiomare
Westerpark – Xenios
Terriërs – Alliance
Kikkers – Reigers
Myra – IJsseloever
VVV – Rood Wit
Bennebroek – Alecto

Vorig jaar won Klein Zwitserland de Silver Cup. Foto: Willem Vernes

Loting vierde ronde Silver Cup

De winnaars van de derde ronde van de Silver Cup stromen door naar de vierde ronde, die wordt gespeeld op maandag 2 april (Tweede Paasdag). De loting daarvan is als volgt:

Regio Zuid-Oost
QZ/Hopbel – Goirle/HCAS
Geel Zwart/Helmond – Basko/Warande
Geldrop/Venlo – Scoop/Oss & MEP*
DES/Berkel Enschot – Gemert/Beuningen

Regio Noord-Oost
Wageningen/EHV – Bully/Houten
Eindhoven/Hattem – Leusden/Amersfoort
Kromhouters/Upward – GHBS/Spandersbosch
Deventer/GCHC – Zutphen/Naarden

Regio Zuid-West
Voorne/Ring Pass – Berkel Rodenrijs/Roomburg
Derby/Ommoord – IJssel/Zoetermeer
Schiedam/Hudito – Pijnacker/Rijswijk
HDS /Groen Geel – DSHC/Pollux

Regio Noord-West
Bennebroek/Alecto – AMVJ/Alkmaar
VVV/Rood Wit – Kikkers/Reigers
Westerpark/Xenios – Myra/IJsseloever
Terriërs/Alliance – Amstelveen/Fletiomare

* Volgens de reglementen stroomt MEP na de uitschakeling in de Gold Cup in de vierde ronde van de Silver Cup in. Samen met de winnaars van de duels Geldrop-Venlo en Scoop-Oss speelt MEP een drieluik op maandag 2 april (Tweede Paasdag). De winnaar van dit drieluik plaatst zich voor de vijfde ronde.


1 Reactie

  1. lucienv@ndenhombergh.nl

    lucienvndenhombergh-nl

    Weet iemand toevallig hoelaat er gespeeld gaat worden op maandag 2de paasdag?


Wat vind jij? Praat mee...