De finalisten van de Silver Cup zijn bekend. Bij de heren nemen Union en Delta Venlo het tegen elkaar op in de eindstrijd, terwijl bij de dames Athena en Phoenix strijden om de bekerwinst. Beide finales worden gespeeld op maandag 21 april, op het terrein van Fletiomare.
Titelverdediger DES bij de dames strandde in de halve eindstrijd. In Amsterdam ging de ploeg uit Kaatsheuvel vrijdagavond onderuit na het nemen van shoot-outs (3-2). Na de reguliere speeltijd stond er een 1-1 stand op het bord. Athena treft in de finale Phoenix, dat na een spectaculaire comeback met 3-2 won bij Alecto. De ploeg uit Zeist poetste een 2-0 achterstand weg onder meer dankzij twee rake strafcorners van Anique Julien.
Ook bij de mannen viel in één halve finale de beslissing na shoot-outs. Delta Venlo trok daarin aan het langste eind tegen Hoorn: 5-6, nadat het duel in 1-1 was geëindigd. De lange rit vanuit Limburg – 221 kilometer naar het noorden – werd dus beloond. In de finale wacht Union, dat Zwart-Wit met 2-1 uitschakelde. Voor Union een stap verder dan vorig jaar, toen de ploeg in de halve finales strandde.
Finale op 21 april:
Uitslagen dames:
Uitslagen heren:
Wat vind jij? Praat mee...
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.