Op maandag 2 april werd ronde 4 gespeeld in de Silver Cup. Na vandaag zijn er nog 16 dames- en 16 herenteams zijn in de race om de tweede editie van het bekertoernooi te winnen.
Ronde 4 Dames
Regio Zuid-Oost
Wedstrijd 1: Zwart-Wit – Venlo 4-2
Wedstrijd 2: Warande – Oss 0-3
Wedstrijd 3: Geel-Zwart – DES 3-4
Wedstrijd 4: Goirle – Breda 0-0 Goirle wint na shoot-outs
Regio Noord-Oost
Wedstrijd 5: Eindhoven – EHV 6-2
Wedstrijd 6: Ede – GCHC 1-1 Ede wint na shoot-outs
Wedstrijd 7: Schaerweijde – Bully 5-1
Wedstrijd 8: Beuningen – Amersfoort 1-2
Regio Zuid-West
Wedstrijd 9: Rijswijk – Schiedam 0-3
Wedstrijd 10: Fletiomare – Houten 2-3
Wedstrijd 11: Craeyenhout – Zoetermeer 0-2
Wedstrijd 12: Barendrecht – Leiden 0-3
Regio Noord-West
Wedstrijd 13: AMVJ – Spandersbosch 0-0 Spandersbosch wint na shoot-outs
Wedstrijd 14: Castricum – Gooische 2-2 Gooische wint na shoot-outs
Wedstrijd 15: Alkmaar – Xenios 0-2
Wedstrijd 16: Overbos – Naarden 3-2
Ronde 4 Heren
Regio Zuid-Oost
Wedstrijd 1: Hopbel – HCAS 0-5
Wedstrijd 2: Helmond – Warande 3-2
Wedstrijd 3: Venlo & Oss & MEP * (Venlo – Oss 2-3, MEP – Venlo 3-3, Oss – MEP 3-2)
Wedstrijd 4: Berkel Enschot – Beuningen 3-1
* Volgens het reglement stroomt MEP H1 na uitschakeling in de Gold Cup in in ronde 4 van de Silver Cup. Deze teams spelen een drieluik, de winnaar van dit drieluik plaatst zich voor ronde 5.
Regio Noord-Oost
Wedstrijd 5: EHV – Houten 0-2
Wedstrijd 6: Leusden – Hattem 2-3
Wedstrijd 7: Upward – Spandersbosch 2-4
Wedstrijd 8: GCHC – Naarden 1-5
Regio Zuid-West
Wedstrijd 9: Ring Pass – Berkel Rodenrijs 2-4
Wedstrijd 10: Ommoord – Zoetermeer 1-2
Wedstrijd 11: Hudito – Rijswijk 5-2
Wedstrijd 12: Groen-Geel – Pollux 3-1
Regio Noord-West
Wedstrijd 13: Alecto – Alkmaar 2-1
Wedstrijd 14: VVV – Reigers 2-3
Wedstrijd 15: Xenios – IJsseloever 7-3
Wedstrijd 16: Amstelveen – Alliance 3-3 Alliance wint na shoot-outs
Gold Cup
Bij de Gold cup is het één en ander verschoven vanwege alle inhaalwedstrijden. Het is nu als volgt:
Programma Dames:
19 april: halve finales
Finale Dames:
- Indien geen van beide teams deelneemt aan de play-offs dan wordt deze vrijdag 26 april gespeeld;
- Indien een team uitkomt in de play-offs maar verliest in ronde 1 dan wordt deze op vrijdag 11 mei gespeeld;
- Indien een team uitkomt in de play-offs en zich plaatst voor ronde 2 dan wordt deze op vrijdag 18 mei gespeeld.
Programma Heren:
Finale Heren: 3 mei
Wat vind jij? Praat mee...
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.