Uitslagen Silver Cup Dames Ronde 3

In de Silver Cup Dames is vrijdagavond de derde ronde gespeeld. Hieronder vind je de uitslagen en het speelschema voor de vierde ronde, die op maandag 2 april (Tweede Paasdag) op het programma staat.

Regio Zuid-Oost

Wedstrijd 1 Geel Zwart* – MEP 1-1
Wedstrijd 2 Uden – Goirle 0-1
Wedstrijd 3 Best – Breda 1-3
Wedstrijd 4 Nova – Oss 0-4
Wedstrijd 5 Geldrop – Venlo* 0-0
Wedstrijd 6 Maastricht – Warande 0-2
Wedstrijd 7 Zwart Wit – HCAS 3-1
Wedstrijd 8 DES* – Hopbel 2-2

*wint na shoot-outs

Regio Noord-Oost

Wedstrijd 9 Leusden – EHV 2-8
Wedstrijd 10 Leeuwarden – Schaerweijde 0-9
Wedstrijd 11 Quick Stick – Amersfoort 1-3
Wedstrijd 12 Ares – Ede 0-2
Wedstrijd 13 Almelo – Beuningen 2-4
Wedstrijd 14 Upward – GCHC 0-1
Wedstrijd 15 Civicum – Eindhoven 0-4
Wedstrijd 16 GHBS – Bully* 1-1

*wint na shoot-outs

Regio Zuid-West

Wedstrijd 17 De IJssel – Fletiomare 1-10
Wedstrijd 18 IJsseloever – Houten 1-2
Wedstrijd 19 Westland – Leiden 0-5
Wedstrijd 20 Pijnacker – Craeyenhout 1-4
Wedstrijd 21 Rijswijk – Phoenix 3-2
Wedstrijd 22 Roomburg – Schiedam 0-3
Wedstrijd 23 Nieuwegein – Zoetermeer 1-2
Wedstrijd 24 Barendrecht* – Gouda 2-2

*wint na shoot-outs

Regio Noord-West

Wedstrijd 25 Reigers – Alkmaar 1-4
Wedstrijd 26 Spandersbosch* – Alliance 0-0
Wedstrijd 27 AMVJ – Myra (afgelast)
Wedstrijd 28 VVV – Naarden 1-3
Wedstrijd 29 Castricum – Qui Vive 2-1
Wedstrijd 30 Hilversum – Xenios* 1-1
Wedstrijd 31 Purmerend – Gooische 1-6
Wedstrijd 32 Overbos – Athena 5-2

*wint na shoot-outs

Programma Silver Cup ronde 4

Datum: Maandag 2 april (Tweede Paasdag)
Tijdstip: 12 uur 45

Regio Zuid-Oost

Zwart Wit – Venlo
Warande – Oss
Geel Zwart – DES
Goirle – Breda

Regio Noord-Oost

Eindhoven – EHV
Ede – GCHC
Schaerweijde – Bully
Beuningen – Amersfoort

Regio Zuid-West

Rijswijk – Schiedam
Fletiomare – Houten
Craeyenhout – Zoetermeer
Leiden – Barendrecht

Regio Noord-West

AMVJ/Myra – Spandersbosch
Castricum – Gooische
Alkmaar – Xenios
Overbos – Naarden


Wat vind jij? Praat mee...