Finalisten Nationale Schoolhockeycompetitie

Vrijdag 2 juni vinden de finales plaats van de Nationale Schoolhockeycompetitie. De finaledag vindt plaats op vier locaties  Amsterdam, Hurley, Pinoké en HIC. Meisjes jong, meisjes oud en jongens oud spelen op de clubs in het Amsterdamse Bos. Categorie jongens jong speelt op HIC.

Kijk hier voor het volledige speelschema.

Meisjes oud

Poule A

School Plaats
Jac. P. Thijsse College Castricum
St. Jans Lyceum Den Bosch
Sint Maartenscollege Voorburg
Beekdal Lyceum Arnhem

Poule B

School Plaats
Keizer Karelcollege Amstelveen
Develstein college Zwijndrecht
NSG Groenewoud 1 Nijmegen
Dr. Mollercollege Waalwijk

 

Poule C

School Plaats
OSG Sevenwolden Heerenveen
Stanislas College Westplantsoen 1 Delft
Lingecollege Tiel
Lorentz Casimir Lyceum Eindhoven

 

Poule D

School Plaats
Mencia de Mendoza Breda
Thorbecke Voortgezet Rotterdam
Scala College Alphen aan den Rijn
A. Roland Holst College Hilversum

 

Meisjes jong

Poule A

School Plaats
Carmel College Emmen Emmen
Hageveld college 1 Heemstede
Valuascollege 1 Venlo
Stanislascollege 1 Pijnacker

Poule B

School Plaats
Sint-Janslyceum Den Bosch
Visser ‘t Hooft Lyceum 2 Leiderdorp
Stedelijk Gymnasium Arnhem Arnhem
Het Nieuwe Eemland College Amersfoort

 

Poule C

School Plaats
Montessori Lyceum Rotterdam 1 Rotterdam
Bonhoeffercollege Enschede Enschede
SG Were Di Valkenswaard Valkenswaard
Dalton Voorburg 1 Voorburg

 

Poule D

School Plaats
Koning Willem II College Tilburg
Develsteincollege 1 Zwijndrecht
Gymnasium Hilversum Hilversum
Keizer Karel College Amstelveen

 

Jongens oud

Poule A

School Plaats

van Maerlantlyceum

Eindhoven

Murmelliusgymnasium

Alkmaar

Canisius College Nijmegen

Nijmegen

Bonaventuracollege Burggravenlaan

Leiden

Poule B

School Plaats

Alkwin College

Uithoorn

Rijnlands Lyceum

Wassenaar

Erasmiaans Gymnasium

Rotterdam

Maurick College

Vught

Poule C

School Plaats

Thorbecke SG

Zwolle

Montessori Lyceum Rotterdam

Rotterdam

Koning Willem II College

Tilburg

Cals College

Nieuwegein

Poule D

School Plaats
Mencia de Mendoza Breda

Sint Maartens college

Voorburg

Lorentz Casimir Lyceum

Eindhoven

St Vituscollege Bussum

Bussum

Jongens jong

Poule A

School Plaats

Stedelijk Gymnasium Breda

Breda

Gymnasium Hilversum

Hilversum

Hageveld 2

Heemstede

Bonaventura Burggravenlaan 1

Leiden

Poule B

School Plaats

Laar en Berg

Laren

Stedelijk Gymnasium Haarlem

Haarlem

Canisius college 1

Nijmegen

Rijnlands Lyceum

Wassenaar

Poule C

School Plaats

Lyceum Schöndeln

Roermond
OSG Sevenwolden Heerenveen
Spieringshoek Schiedam

RSG Linge College

Tiel

Poule D

School Plaats

Montessori Lyceum Rotterdam

Rotterdam

Thorbecke SG Zwolle

Zwolle

Valuascollege 1

Venlo

Het Nieuwe Eemland College

Amersfoort

Wat vind jij? Praat mee...