Poule-indeling Landelijke jeugdcompetities

De poule-indelingen en het wedstrijdprogramma van de Landelijke jeugdcompetities zijn bekend. In de loop van de dag worden deze zichtbaar in de standenmotor op www.knhb.nl en in de hockey.nl-app. Hieronder alvast de poule-indelingen.

Landelijke A-jeugdcompetitie

Jongens Meisjes
Poule I Poule I
Push JA1 Push MA1
Breda JA1 Weert MA1
Kampong JA1 Leonidas MA1
Union JA1 Rotterdam MA1
Bloemendaal JA1 Amsterdam MA1
Amsterdam JA1 Pinoke MA1
Rotterdam JA1 Laren MA1
Groningen JA1 Nijmegen MA1
Poule II Poule II
Oranje-Rood JA1 Den Bosch MA1
Den Bosch JA1 Tilburg MA1
Nijmegen JA1 hdm MA1
Laren JA1 Bloemendaal MA1
Schaerweijde JA1 Gooische MA1
Pinoké JA1 Wageningen MA1
Victoria JA1 Schaerweijde MA1
hdm JA Groningen MA1

Landelijke B-jeugdcompetitie

Jongens Meisjes
Poule I Poule I
MOP JB1 Den Bosch MB1
Push JB1 Were Di MB1
Laren JB1 Tilburg MB1
Rood-Wit JB1 HGC MB1
Nijmegen JB1 Pinoké MB1
hdm JB1 Kampong MB1
Victoria JB1 Nijmegen MB1
Groningen JB1 GHBS MB1
Poule II Poule II
Oranje-Rood JB1 Maastricht MB1
Den Bosch JB1 Oranje-Rood MB1
Kampong JB1 Rotterdam MB1
Gooische JB1 hdm MB1
Pinoké JB1 Hurley MB1
Amsterdam JB1 Schaerweijde MB1
Upward JB1 Gooische MB1
Rotterdam JB1 Deventer MB1

Super A

Jongens

Poule A Poule B Poule C Poule D
GHBS JA1 EHV JA1 Beuningen JA1 Ede JA1
Deventer JA1 Cartouche JA1 Voordaan JA1 Phoenix JA1
Zoetermeer JA1 Rood-Wit JA1 Houten JA1 Fletiomare JA1
Alecto JA1 Hurley JA1 Xenios JA1 Reigers JA1
Qui Vive JA1 MOP JA1 Leonidas JA1 HGC JA1
HBS JA1 Tilburg JA1 Dordrecht JA1 Ring Pass Delft JA1
Naarden JA1 SCHC JA1 HOD JA1 MEP JA1
Almere JA1 Gooische JA1 Helmond JA1 Zwart-Wit JA1

Meisjes

Poule A Poule B Poule C Poule D
GHBS MA1 Quick Stick MA1 Union MA1 Ede MA1
Zwolle MA1 Upward MA1 Maastricht MA1 Pelikaan MA1
Almere MA1 Rosmalen MA1 Venlo MA1 Breda MA1
Huizen MA1 Oranje-Rood MA1 SCHC MA1 Kampong MA1
Rood-Wit MA1 Voordaan MA1 Weesp MA1 Hilversum MA1
HBS MA1 Hurley MA1 Myra MA1 HIC MA1
Cartouche MA1 Alliance MA1 Klein Zwitserland MA1 HGC MA1
Leiden MA1 Forescate MA1 IJssel MA1 Alecto MA1

Super B

Jongens

Poule A Poule B Poule C Poule D
Quick Stick JB1 Kromhouters JB1 Union JB1 Wageningen JB1
Deventer JB1 Eindhoven JB1 Maastricht JB1 Venlo JB1
AthenA JB1 Rosmalen JB1 MEP JB1 Tilburg JB1
Bloemendaal JB1 Qui Vive JB1 Hurley JB1 HBS JB1
Amersfoort JB1 Alliance JB1 Houten JB1 Schaerweijde JB1
Huizen JB1 Almere JB1 SCHC JB1 Spandersbosch JB1
Alphen JB1 Maarssen JB1 Ring Pass Delft JB1 HGC JB1
Alecto JB1 Leiden JB1 Cartouche JB1 Klein Zwitserland JB1

Meisjes

Poule A Poule B Poule C Poule D
Groningen MB1 Graspiepers MB1 Bully MB1 Wageningen MB1
Zwolle MB1 EHV MB1 Voordaan MB1 Huizen MB1
Hilversum MB1 Spandersbosch MB1 Eindhoven MB1 SCHC MB1
Laren MB1 Phoenix MB1 Son MB1 Push MB1
Bloemendaal MB1 Amsterdam MB1 Weert MB1 Nuenen MB1
Alliance MB1 Alkmaar MB1 Myra MB1 Pelikaan MB1
Zoetermeer MB1 Craeyenhout MB1 Cartouche MB1 HBS MB1
Victoria MB1 Ring Pass Delft MB1 Klein Zwitserland MB1 Leonidas MB1

Interdistrictcompetities

IDC I Jongens C IDC II Jongens C IDC I Meisjes C IDC II Meisjes C
Victoria JC1 Rotterdam JC1 Klein-Zwitserland MC1 Cartouche MC1
hdm JC1 Cartouche JC1 Rotterdam MC1 hdm MC1
HGC JC1 Klein-Zwitserland JC1 Amsterdam MC1 Leonidas MC1
Kampong JC1 Houten JC1 Hurley MC1 Bloemendaal MC1
Naarden JC1 Schaerweijde JC1 Pinoke MC1 Reigers MC1
Voordaan JC1 SCHC JC1 Gooische MC1 Kampong MC1
Pinoke JC1 Amsterdam JC1 Schaerweijde MC1 Huizen MC1
Bloemendaal JC1 Hurley JC1 Spandersbosch MC1 Laren MC1

2 Reacties

  1. SharonDoelwijt

    SharonDoelwijt

    Waar is de indeling IDC Noord Oost te vinden?

  2. juriaankok5@gmail.com

    juriaankok5@gmail.com

    Wanneer komen de andere indelingen van de jeugd?


Wat vind jij? Praat mee...