Selecties Nederlands Meisjes A en B paasstage MOP

Dit paasweekend reizen Nederlands Meisjes A en Meisjes B af naar MOP in Vught voor een stage. Beide ploegen spelen in drie dagen drie keer tegen hun leeftijdsgenoten uit Engeland. Hieronder vind je de selecties en het speelschema.

Nederlands Meisjes A

Vanwege een Hoofdklasse-speelronde en een geplande inhaalronde speelt Nederlands Meisjes A dit weekend in drie verschillende samenstellingen.

Zaterdag 31 maart

Naam Club
Tessa Beetsma hdm
Anne Boer Den Bosch
Kiki de Bruijne Bloemendaal
Maud Engels Zwolle
Imme van Es Tilburg
Amber Ezechiels Amsterdam
Luna Fokke HGC
Willemijn Keurentjes (k) Gooische
Amber Klijsen (k) Push
Florine Klinkhamer Laren
Tess Niessen Cartouche
Noor Omrani Den Bosch
Jasmina Smolenaars Weert
Maria Steensma hdm
Carlijn Tukkers Push
Danique Veerdonk Den Bosch
Bente van der Veldt Gooische
Teuntje de Wit Den Bosch

Zondag 1 april

Naam Club
Zoë van den Barselaar (k) Amsterdam
Tessa Beetsma hdm
Soscha Benninga Amsterdam
Imme van Es Tilburg
Amber Ezechiels Amsterdam
Luna Fokke HGC
Joy Haarman Amsterdam
Florine Klinkhamer Laren
Josephine Murray Pinoké
Tess Niessen Cartouche
Daphne Nikkels Weert
Noor Omrani Den Bosch
Sarah Sinck (k) Oranje-Rood
Jasmina Smolenaars Weert
Maria Steensma hdm
Danique Veerdonk Den Bosch
Bieke Wijnmalen Den Bosch
Teuntje de Wit Den Bosch

Maandag 2 april

Naam Club
Zoë van den Barselaar (k) Amsterdam
Tessa Beetsma hdm
Soscha Benninga Amsterdam
Anne Boer Den Bosch
Maud Engels Zwolle
Imme van Es Tilburg
Luna Fokke HGC
Joy Haarman Amsterdam
Josephine Murray Pinoké
Daphne Nikkels Weert
Noor Omrani Den Bosch
Sarah Sinck (k) Oranje-Rood
Maria Steensma hdm
Carlijn Tukkers Push
Danique Veerdonk Den Bosch
Bente van der Veldt Gooische
Bieke Wijnmalen Den Bosch
Teuntje de Wit Den Bosch

Nederlands Meisjes B

Naam Club
Danielle Bakker (k) Spandersbosch
Trijntje Beljaars Oranje-Rood
Amy van den Bosch hdm
Belén van den Broek hdm
Amber Brouwer Den Bosch
Florien Buitendijk (k) Schaerweijde
Jip Dicke hdm
Anne Eijsbouts Push
Kim Hendrix Oranje-Rood
Daantje de Kruijff Hurley
Isis van Loon HGC
Faye Muijderman Den Bosch
Willemijn Muntinga hdm
Lilli de Nooijer Bloemendaal
Mikki Roberts Tilburg
Charlotte Veldhuis SCHC
June van Westing hdm
Mette Winter Deventer

Speelschema

Datum Tijd Wedstrijd
Zaterdag 31/3 14.00 Nederland – Engeland U18
16.00 Nederland – Engeland U16
Zondag 1/4 14.00 Nederland – Engeland U18
16.00 Nederland – Engeland U16
Maandag 2/4 10.00 Nederland – Engeland U18
11.30 Nederland – Engeland U16

1 Reactie

  1. roderick_juffermans@live.nl

    roderickjuffermans

    Tessa Beetsma speelt al een heel seizoen op hdm...


Wat vind jij? Praat mee...