Landelijk A: Diverse teams op drempel landelijke competitie

Inmiddels zijn we bij de voorcompetitie Landelijk A al halverwege, waarbij diverse teams al kansrijk zijn om volgende week al een plek bij de bovenste twee veilig te stellen. Hieronder de uitslagen van de derde speelronde van Voorcompetitie Landelijk A. Nog leuke foto’s van de onderstaande wedstrijden? Mail ze dan naar redactie@hockey.nl!

In de voorcompetitie bij de Landelijke A-jeugd stromen de nummers een en twee van elke poule door naar de volgende fase van de Landelijke competitie. terwijl nummers drie en vier na de voorcompetitie zullen uitkomen in de Super A. Lees hier meer over de aanpassingen ten opzichte van vorig jaar!

Meisjes A

Poule A
Laren – Schaerweijde 1-1
Huizen – GHBS 2-3

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Laren MA1
    6
    13

    2
    Schaerweijde MA1
    6
    12

    3
    Huizen MA1
    6
    5

    4
    GHBS MA1
    6
    3

Poule B
Groningen – Den Bosch 0-8
Wageningen – Bloemendaal 0-2

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Vandaag 8-0 gewonnen van Groningen! 😁 #bosschebeesten #eindjerijden #positiewisselen??

Een bericht gedeeld door 💥HC Den Bosch MA1 💥 (@hcdbma1) op

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch MA1
    6
    15

    2
    Bloemendaal MA1
    6
    15

    3
    Wageningen MA1
    6
    6

    4
    Groningen MA1
    6
    0

Poule C
Maastricht – Amsterdam 2-4
Deventer – Pinoké 0-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Amsterdam MA1
    6
    15

    2
    Maastricht MA1
    6
    12

    3
    Pinoké MA1
    6
    9

    4
    Deventer MA1
    6
    0

Poule D
Leonidas – Oranje-Rood 1-3
Warande – Myra 2-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Oranje-Rood MA1
    6
    18

    2
    Leonidas MA1
    6
    9

    3
    Myra MA1
    6
    6

    4
    Warande MA1
    6
    3

Poule E

Rotterdam – Cartouche 5-0
Kampong – Zwolle 6-0

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

6-0 winst op Zwolle 🤩🤩🤩 #kamponghockey #kampongma1 #teamies

Een bericht gedeeld door KAMPONG MA1 (@kampongma1) op

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam MA1
    6
    16

    2
    Kampong MA1
    6
    13

    3
    Zwolle MA1
    6
    6

    4
    Cartouche MA1
    6
    0

Poule F
Push – Ring Pass Delft 4-0
HGC – Nijmegen 6-0

Actiefoto van het duel tussen Push MA1 en Ring Pass Delft MA1. Bron: Martijn Lier

Actiefoto van het duel tussen Push MA1 en Ring Pass Delft MA1. Bron: Martijn Lier

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push MA1
    6
    11

    2
    HGC MA1
    6
    10

    3
    Nijmegen MA1
    6
    7

    4
    Ring Pass Delft MA1
    6
    4

Poule G
Gooische – SCHC 0-2
Leiden – Hurley 2-2

Actiefoto van het duel tussen SCHC MA1 en Gooische MA1. Bron: Matthé Schuurmans

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    SCHC MA1
    6
    15

    2
    Gooische MA1
    6
    11

    3
    Hurley MA1
    6
    6

    4
    Leiden MA1
    6
    1

Poule H

Tilburg – Phoenix 4-2
Were Di – hdm 3-4

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Tilburg MA1
    6
    15

    2
    hdm MA1
    6
    12

    3
    Were Di MA1
    6
    6

    4
    Phoenix MA1
    6
    3

Jongens A

Poule A
Pinoké – Gooische 4-3
Quick Stick – Leiden 2-8

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Pinoké JA1
    6
    16

    2
    Leiden JA1
    6
    12

    3
    Gooische JA1
    6
    7

    4
    Quick Stick JA1
    6
    0

Poule B
Laren – HGC 12-1
Push – Apeldoorn NNB

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push JA1
    6
    16

    2
    Laren JA1
    6
    13

    3
    Apeldoorn JA1
    6
    6

    4
    HGC JA1
    6
    0

Poule C
Oranje-Rood – Nijmegen 3-1
SCHC – Groningen 4-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Oranje-Rood JA1
    6
    13

    2
    Nijmegen JA1
    6
    12

    3
    SCHC JA1
    6
    9

    4
    Groningen JA1
    6
    1

Poule D

Alliance – Kampong 0-13
Den Bosch – Naarden NNB

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Kampong JA1
    6
    18

    2
    Den Bosch JA1
    6
    9

    3
    Naarden JA1
    6
    7

    4
    Alliance JA1
    6
    1

Poule E
Rood-Wit – Cartouche 5-3
Upward – Rotterdam 2-4

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rood-Wit JA1
    6
    13

    2
    Cartouche JA1
    6
    12

    3
    Rotterdam JA1
    6
    10

    4
    Upward JA1
    6
    0

Poule F
Amsterdam – Union 3-1
Breda – Schaerweijde 1-5

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Schaerweijde JA1
    6
    15

    2
    Amsterdam JA1
    6
    15

    3
    Union JA1
    6
    3

    4
    Breda JA1
    6
    3

Poule G
Klein Zwitserland – hdm 3-4
MOP – Spandersbosch 5-5

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm JA1
    6
    13

    2
    Klein Zwitserland JA1
    6
    7

    3
    MOP JA1
    6
    6

    4
    Spandersbosch JA1
    6
    6

Poule H

Zwart-Wit – Victoria 0-7
MEP – Bloemendaal 0-5

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Bloemendaal JA1
    6
    16

    2
    Victoria JA1
    6
    13

    3
    MEP JA1
    6
    3

    4
    Zwart-Wit JA1
    6
    3


Wat vind jij? Praat mee...