Landelijk A: Fotofinish voor Rotterdam en Push

Hieronder de uitslagen en doelpuntenmakers van de Landelijke A-competitie. Heb je (actie)foto’s? Mail ze naar redactie@hockey.nl. En vergeet niet de goals te uploaden op het YouTube-kanaal Hockeynl Jeugd! 

Meisjes A – Poule I

Pinoké - Rotterdam (2-3)

Stand Team Naam
- 0-1 (sc) Rotterdam Juliette Vogel
- 0-2 Rotterdam Jette Biemans
- 1-2 Pinoké Elize Dashorst
- 2-2 Pinoké Milou Thibaudier
- 2-3 (sb) Rotterdam Pien Andringa

Nijmegen - Leonidas (1-1)

Stand Team Naam
- 1-0 (sc) Nijmegen Lieke Franssen
- 1-1 (sc) Leonidas Julia Rijkaard van Capellen

Laren - Amsterdam (1-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Laren Flo Klinkhamer
- 1-1 Amsterdam Diede Adjei-Asamoah

Push - Weert (2-0)

Stand Team Naam
- 1-0 (sb) Push Freeke van Dongen
- 2-0 Push Maartje Pierik
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push MA1
    14
    34

    2
    Weert MA1
    14
    29

    3
    Rotterdam MA1
    14
    25

    4
    Amsterdam MA1
    14
    25

    5
    Nijmegen MA1
    14
    18

    6
    Laren MA1
    14
    16

    7
    Leonidas MA1
    14
    6

    8
    Pinoké MA1
    14
    5

Meisjes A – Poule II

Schaerweijde - HC Tilburg (1-3)

Stand Team Naam
- 0-1 (sc) HC Tilburg Iris Mohringer
- 1-1 Schaerweijde Marlies Busser
- 1-2 HC Tilburg Marit Vermeer
- 1-3 HC Tilburg Jackie Vermeer

HDM - Wageningen (5-0)

Stand Team Naam
- 1-0 (sc) HDM Jip Dicke
- 2-0 HDM Bente Baekers
- 3-0 HDM Eline van Velsen
- 4-0 HDM Bente Baekers
- 5-0 HDM Bente Baekers

Bloemendaal - Groningen (4-0)

Stand Team Naam
- 1-0 Bloemendaal Roos Snoeren
- 2-0 Bloemendaal Roos Snoeren
- 3-0 (sc) Bloemendaal Puck Stokvis
- 4-0 (sc) Bloemendaal Nine Rijna

Gooische - Den Bosch (0-1)

Stand Team Naam
- 0-1 Den Bosch Bieke Wijnmaalen
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch MA1
    14
    35

    2
    HDM MA1
    14
    31

    3
    Gooische MA1
    14
    27

    4
    Tilburg MA1
    14
    25

    5
    Bloemendaal MA1
    14
    21

    6
    Wageningen MA1
    14
    13

    7
    Schaerweijde MA1
    14
    8

    8
    Groningen MA1
    14
    0

Jongens A – Poule I

Bloemendaal - Push (1-3)

Stand Team Naam
- 0-1 Push Floris Boomaars
- 1-1 (sc) Bloemendaal Kiet Citroen
- 1-2 (sc) Push Jannes Nuhn
- 1-3 Push Willem Biezemans

Amsterdam - Breda (3-5)

Stand Team Naam
- 0-1 Breda Bob van Eck
- 1-1 Amsterdam Max Schippers
- 1-2 Breda Timothy Leemans
- 1-3 Breda Alexander van den Bosch
- 1-4 Breda Noud Küppers
- 2-4 (sc) Amsterdam Max Schippers
- 3-4 Amsterdam Fabian Swinkels
- 3-5 Breda Dane Jansen

Groningen - Rotterdam (1-2)

Stand Team Naam
- 0-1 Rotterdam Stijn Molkenboer
- 0-2 (sb) Rotterdam Thomas van Dillen
- 1-2 (sc) Groningen Derek Kroon

Union - Kampong (1-5)

Stand Team Naam
- 0-1 Kampong Tammo van der Meer
- 1-1 Union Gijs van Lith
- 1-2 Kampong Olivier Koevermans
- 1-3 Kampong Tammo van der Meer
- 1-4 Kampong Floris de Bie
- 1-5 Kampong Tjalle Dijkstra
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam JA1
    14
    36

    2
    Push JA1
    14
    33

    3
    Kampong JA1
    14
    27

    4
    Bloemendaal JA1
    14
    22

    5
    Breda JA1
    14
    18

    6
    Groningen JA1
    14
    10

    7
    Amsterdam JA1
    13
    7

    8
    Union JA1
    13
    7

Jongens A – Poule II

Victoria - Pinoké (2-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Victoria Mees Doorenbos
- 2-0 Victoria Wisse Doorenbos
- 2-1 Pinoké Boris van Mierlo

Den Bosch - Oranje-Rood (3-0)

Stand Team Naam
- 1-0 Den Bosch Tijmen Reijenga
- 2-0 Den Bosch Pepijn Reijenga
- 3-0 Den Bosch Imre van de Laar

Laren - Schaerweijde (4-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Laren Valentijn Charbon
- 2-0 (sc) Laren Binc Faber
- 3-0 Laren Daan Bonhof
- 4-0 Laren Valentijn Charbon
- 4-1 (sc) Schaerweijde Ivo Boumans

HDM - Nijmegen (3-2)

Stand Team Naam
- 1-0 HDM Frederik Vos
- 1-1 Nijmegen Victor Bombeeck
- 2-1 HDM Frederik Vos
- 2-2 Nijmegen Guus Jansen
- 3-2 HDM Yorben Fontaine
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Victoria JA1
    14
    30

    2
    Den Bosch JA1
    14
    29

    3
    Laren JA1
    14
    28

    4
    Oranje-Rood JA1
    14
    25

    5
    Pinoké JA1
    14
    16

    6
    Schaerweijde JA1
    14
    11

    7
    HDM JA1
    14
    11

    8
    Nijmegen JA1
    14
    10


Wat vind jij? Praat mee...