Landelijk A: Jongens en meisjes Push verspelen koppositie

Ook de A-junioren trapten vandaag af voor de tweede seizoenshelft. Hieronder de uitslagen en doelpuntenmakers. Mooie actiefoto’s? Mail ze naar redactie@hockey.nl. En vergeet niet de goals te uploaden op het YouTube-kanaal Hockeynl Jeugd! 

Meisjes A – Poule 1

Rotterdam - Weert (3-2)

Stand Team Naam
1-0 Rotterdam Aprilia Molier
1-1 (sc) Weert Cis Ypelaar
1-2 (sc) Weert Jasmina Smolenaars
2-2 (sc) Rotterdam Britt van Gent
3-2 Rotterdam Britt van Gent

Amsterdam - Push (2-1)

Stand Team Naam
0-1 (sc) Push Freeke van Dongen
1-1 Amsterdam Amber Ezechiels
2-1 Amsterdam Sanne Geboers

Nijmegen - Pinoké (3-1)

Stand Team Naam
0-1 Pinoké Elize Dashorst
1-1 (sc) Nijmegen Lieke Franssen
2-1 Nijmegen Merel Boekhorst
3-1 Nijmegen Liselot Timmermans

Leonidas - Laren (3-2)

Stand Team Naam
1-0 Leonidas Bibi Donraadt
1-1 (sc) Laren Pien Reinigert
1-2 Laren Guusje van der Pas
2-2 (sc) Leonidas Ilsa Balvert
3-2 Leonidas Sammy de Kok
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push MA1
    14
    34

    2
    Weert MA1
    14
    29

    3
    Rotterdam MA1
    14
    25

    4
    Amsterdam MA1
    14
    25

    5
    Nijmegen MA1
    14
    18

    6
    Laren MA1
    14
    16

    7
    Leonidas MA1
    14
    6

    8
    Pinoké MA1
    14
    5

Meisjes A – Poule 2

HC Tilburg - Den Bosch (2-0)

Stand Team Naam
1-0 HC Tilburg Anick van Rooijen
2-0 HC Tilburg Frederique van Pelt

Wageningen - Gooische (1-2)

Stand Team Naam
0-1 Gooische Bente van der Veldt
0-2 Gooische Isa van der Weij
1-2 Wageningen Dorine de Bont

Bloemendaal - Schaerweijde (2-0)

Stand Team Naam
1-0 (sc) Bloemendaal Roos Snoeren
2-0 (sc) Bloemendaal Veerle Groeneveld

HDM - Groningen (10-0)

Stand Team Naam
1-0 (sc) HDM Jip Dicke
2-0 (sc) HDM Jip Dicke
3-0 HDM Tessa Beetsma
4-0 HDM Bente Baekers
5-0 HDM Bente Baekers
6-0 HDM Bente Baekers
7-0 HDM Bente Baekers
8-0 HDM Tessa Beetsma
9-0 HDM Annalu Smith
10-0 HDM Tessa Beetsma
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch MA1
    14
    35

    2
    hdm MA1
    14
    31

    3
    Gooische MA1
    14
    27

    4
    Tilburg MA1
    14
    25

    5
    Bloemendaal MA1
    14
    21

    6
    Wageningen MA1
    14
    13

    7
    Schaerweijde MA1
    14
    8

    8
    Groningen MA1
    14
    0

Jongens A – Poule 1

Kampong - Push (5-2)

Stand Team Naam
0-1 Push Willem Biezemans
1-1 Kampong Tammo van der Meer
1-2 Push Christoph Verhaar
2-2 Kampong Tammo van der Meer
3-2 Kampong Floris de Bie
4-2 Kampong Tammo van der Meer
5-2 Kampong Koen Visser

Rotterdam - Bloemendaal (4-0)

Stand Team Naam
1-0 Rotterdam Mark van der Harst
2-0 (sc) Rotterdam Thomas van Dillen
3-0 Rotterdam Mark van der Harst
4-0 Rotterdam Ruben de Andrade

Amsterdam - Union (3-2)

Stand Team Naam
1-0 Amsterdam Alec Groenewoud
1-1 Union Gijs Vermeulen
2-1 Amsterdam Alec Groenewoud
2-2 Union Douwe Tierolff
3-2 Amsterdam Alec Groenewoud

Groningen - Breda (3-2)

Stand Team Naam
1-0 (sc) Groningen Derek Kroon
1-1 (sc) Breda Alexander van den Bosch
2-1 (sc) Groningen Derek Kroon
3-1 Groningen Paul Alberts
3-2 Breda Reinier Nijman
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam JA1
    14
    36

    2
    Push JA1
    14
    33

    3
    Kampong JA1
    14
    27

    4
    Bloemendaal JA1
    14
    22

    5
    Breda JA1
    14
    18

    6
    Groningen JA1
    14
    10

    7
    Amsterdam JA1
    13
    7

    8
    Union JA1
    13
    7

Jongens A – Poule 2

Pinoké - Nijmegen (3-1)

Stand Team Naam
0-1 Nijmegen David Huussen
1-1 Pinoké Julius Kockelkoren
2-1 Pinoké Tijn van Oostendorp
3-1 Pinoké Joep Troost

Oranje-Rood - HDM (3-2)

Stand Team Naam
0-1 HDM Thijmen Bosman
1-1 (sb) Oranje-Rood Bodie Bérénos
1-2 HDM Stijn van Pelt
2-2 Oranje-Rood Bodie Bérénos
3-2 Oranje-Rood Bodie Bérénos

Laren - Victoria (2-3)

Stand Team Naam
0-1 Victoria Mees Doorenbos
0-2 Victoria Mees Doorenbos
0-3 Victoria Mees Doorenbos
1-3 Laren Valentijn Charbon
2-3 Laren Valentijn Charbon

Den Bosch - Schaerweijde (3-0)

Stand Team Naam
1-0 Den Bosch Pepijn Reijenga
2-0 Den Bosch Daan ten Bruggencate
3-0 Den Bosch Daan ten Bruggencate
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Victoria JA1
    14
    30

    2
    Den Bosch JA1
    14
    29

    3
    Laren JA1
    14
    28

    4
    Oranje-Rood JA1
    14
    25

    5
    Pinoké JA1
    14
    16

    6
    Schaerweijde JA1
    14
    11

    7
    hdm JA1
    14
    11

    8
    Nijmegen JA1
    14
    10


Wat vind jij? Praat mee...