Landelijk A: Rotterdam wint klassieker van Amsterdam

Hieronder de uitslagen en doelpuntenmakers van de Landelijke A-competities. Mooie actiefoto’s? Mail ze naar redactie@hockey.nl. En vergeet niet de goals te uploaden op het YouTube-kanaal Hockeynl Jeugd! 

Meisjes A – Poule 1

Leonidas - Pinoké (1-3)

Stand Team Naam
- 1-0 Leonidas Bibi Donraadt
- 1-1 Pinoké Milou Thibaudier
- 1-2 Pinoké Milou Korthouwer
- 1-3 Pinoké Elize Dashorst

Push - Laren (4-1)

Stand Team Naam
- 1-0 (sc) Push Freke van Tilburg
- 2-0 Push Nina Meere
- 2-1 (sc) Laren Emma Lochorn
- 3-1 Push Maartje Pierik
- 4-1 Push Nina Meere

Weert - Nijmegen (5-2)

Stand Team Naam
- 1-0 Weert Daphne Nikkels
- 2-0 Weert Daphne Nikkels
- 2-1 Nijmegen Merel Boekhorst
- 2-2 Nijmegen Merel Boekhorst
- 3-2 Weert Cis Ypelaar
- 4-2 Weert Cis Ypelaar
- 5-2 Weert Cis Ypelaar

Rotterdam - Amsterdam (2-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Rotterdam Bette van den Bosch
- 1-1 Amsterdam Joy Haarman
- 2-1 Rotterdam Amber van den Dijssel
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push MA1
    14
    34

    2
    Weert MA1
    14
    29

    3
    Rotterdam MA1
    14
    25

    4
    Amsterdam MA1
    14
    25

    5
    Nijmegen MA1
    14
    18

    6
    Laren MA1
    14
    16

    7
    Leonidas MA1
    14
    6

    8
    Pinoké MA1
    14
    5

Meisjes A – Poule 2

Groningen - Schaerweijde (1-2)

Stand Team Naam
- 0-1 Schaerweijde Aïsha Osinga
- 0-2 Schaerweijde Aniek Middelburg
- 1-2 Groningen Robine Demiray

Gooische - HDM (1-0)

Stand Team Naam
- 1-0 Gooische Bente van der Veldt

Den Bosch - Bloemendaal (2-2)

Stand Team Naam
- 1-0 Den Bosch Danae van Hoof
- 1-1 (sc) Bloemendaal Veerle Groeneveld
- 1-2 Bloemendaal Julia de Bruin
- 2-2 Den Bosch Lisanne Hoefkens

HC Tilburg - Wageningen (3-3)

Stand Team Naam
- 0-1 Wageningen Dorine de Bont
- 1-1 HC Tilburg Julie Vermeulen
- 1-2 Wageningen Dorine de Bont
- 1-3 Wageningen Nore Krook
- 2-3 (sc) HC Tilburg Iris Mohringer
- 3-3 HC Tilburg Marit Vermeer
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch MA1
    14
    35

    2
    HDM MA1
    14
    31

    3
    Gooische MA1
    14
    27

    4
    Tilburg MA1
    14
    25

    5
    Bloemendaal MA1
    14
    21

    6
    Wageningen MA1
    14
    13

    7
    Schaerweijde MA1
    14
    8

    8
    Groningen MA1
    14
    0

Jongens A – Poule 1

Breda - Union (4-2)

Stand Team Naam
- 0-1 Union Eli van Noort
- 1-1 Breda Timothy Leemans
- 2-1 Breda Dane Jansen
- 3-1 Breda Timothy Leemans
- 3-2 Union Gijs van Lith
- 4-2 Breda Timothy Leemans

Bloemendaal - Groningen (3-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Bloemendaal Idse Tromp
- 2-0 Bloemendaal Noah Krop
- 3-0 Bloemendaal Boris van Dijk
- 3-1 Groningen Joost Appelo

Push - Amsterdam (7-3)

Stand Team Naam
- 1-0 Push Thijs van den Bemd
- 2-0 Push Jamie van Aart
- 3-0 Push Jamie van Aart
- 4-0 Push Christoph Verhaar
- 5-0 Push Willem Biezemans
- 5-1 Amsterdam Jordan Broger
- 5-2 Amsterdam Floris van Katwijk
- 6-2 Push Willem Biezemans
- 6-3 Amsterdam Gianni Quaedvlieg
- 7-3 Push Christoph Verhaar

Kampong - Rotterdam (3-1)

Stand Team Naam
- 0-1 Rotterdam Thomas van Dillen
- 1-1 Kampong Olivier Koevermans
- 2-1 (sc) Kampong Tammo van der Meer
- 3-1 Kampong Ivo Visser
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam JA1
    14
    36

    2
    Push JA1
    14
    33

    3
    Kampong JA1
    14
    27

    4
    Bloemendaal JA1
    14
    22

    5
    Breda JA1
    14
    18

    6
    Groningen JA1
    14
    10

    7
    Amsterdam JA1
    13
    7

    8
    Union JA1
    13
    7

Jongens A – Poule 2

Schaerweijde - Victoria (1-2)

Stand Team Naam
- 0-1 Victoria Wisse Doorenbos
- 1-1 Schaerweijde Friso Fortunati
- 1-2 Victoria Hidde Linssen

HDM - Den Bosch (1-3)

Stand Team Naam
- 0-1 Den Bosch Floris Verhagen
- 0-2 Den Bosch Daan ten Bruggencate
- 0-3 Den Bosch Hidde Heier
- 1-3 HDM Frederik Vos

Nijmegen - Laren (1-4)

Stand Team Naam
- 0-1 Laren Valentijn Charbon
- 0-2 (sc) Laren Valentijn Charbon
- 1-2 Nijmegen Stein Miedema
- 1-3 Laren Valentijn Charbon
- 1-4 Laren Pepijn Fecken

Pinoké - Oranje-Rood (4-6)

Stand Team Naam
- 1-0 Pinoké Julius Kockelkoren
- 1-1 Oranje-Rood Friso Halvorsen
- 2-1 Pinoké Karel Bürmann
- 2-2 Oranje-Rood Sheldon Schouten
- 2-3 Oranje-Rood Miel van de Heuvel
- 3-3 Pinoké Sam Steins Bisschop
- 4-3 Pinoké Julius Kockelkoren
- 4-4 Oranje-Rood Bodie Bérénos
- 4-5 Oranje-Rood Max de Bie
- 4-6 Oranje-Rood Friso Halvorsen
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Victoria JA1
    14
    30

    2
    Den Bosch JA1
    14
    29

    3
    Laren JA1
    14
    28

    4
    Oranje-Rood JA1
    14
    25

    5
    Pinoké JA1
    14
    16

    6
    Schaerweijde JA1
    14
    11

    7
    HDM JA1
    14
    11

    8
    Nijmegen JA1
    14
    10


Wat vind jij? Praat mee...