Landelijk A: Spanning blijft in strijd om koppositie

Hieronder de uitslagen en doelpuntenmakers van de Landelijke B-competitie. Heb je (actie)foto’s? Mail ze naar redactie@hockey.nl. En vergeet niet de goals te uploaden op het YouTube-kanaal Hockeynl Jeugd! 

Meisjes A – Poule 1

Pinoké - Push (2-4)

Stand Team Naam
- 0-1 Push Freeke van Dongen
- 0-2 (sc) Push Freke van Tilburg
- 1-2 Pinoké Elize Dashorst
- 1-3 (sc) Push Freke van Tilburg
- 2-3 Pinoké Milou Thibaudier
- 2-4 Push Noa Stöckl

Nijmegen - Rotterdam (2-1)

Stand Team Naam
- 0-1 (sc) Rotterdam Bette van den Bosch
- 1-1 Nijmegen Merel Boekhorst
- 2-1 Nijmegen Liselot Timmermans

Amsterdam - Leonidas (3-2)

Stand Team Naam
- 1-0 Amsterdam Sanne Geboers
- 2-0 Amsterdam Mirthe Kemp
- 2-1 Leonidas Bibi Donraadt
- 2-2 Leonidas Bibi Donraadt
- 3-2 Amsterdam Karlijn Goes

Laren - Weert (3-5)

Stand Team Naam
- 1-0 (sc) Laren Caroline Hollema
- 1-1 Weert Daphne Nikkels
- 2-1 (sc) Laren Caroline Hollema
- 2-2 Weert Cis Ypelaar
- 3-2 (sc) Laren Caroline Hollema
- 3-3 Weert Daphne Nikkels
- 3-4 Weert Jasmina Smolenaars
- 3-5 Weert Daphne Nikkels
  • #
    Team
    GS
    PT

    Er zijn nog geen standen beschikbaar

    Er zijn geen standen beschikbaar

Meisjes A – Poule 2

Schaerweijde - Gooische (1-6)

Stand Team Naam
- 0-1 Gooische Bente van der Veldt
- 0-2 (sc) Gooische Isa van der Weij
- 0-3 Gooische Claire Snel
- 0-4 Gooische Claire Snel
- 0-5 Gooische Bente van der Veldt
- 1-5 (sc) Schaerweijde Marlies Busser
- 1-6 Gooische Claire Snel

HDM - Den Bosch (0-2)

Stand Team Naam
- 0-1 Den Bosch Laura Janssen
- 0-2 (sb) Den Bosch Noor Omrani

Wageningen - Groningen (3-1)

Stand Team Naam
- 0-1 Groningen Iris de Boer
- 1-1 Wageningen Anne Sophie Bakhuizen van den Brink
- 2-1 Wageningen Demi Oosterhuis
- 3-1 Wageningen Maud de Lange

Bloemendaal - HC Tilburg (4-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Bloemendaal Lilli de Nooijer
- 2-0 Bloemendaal Lilli de Nooijer
- 3-0 (sc) Bloemendaal Puck Stokvis
- 4-0 (sc) Bloemendaal Puck Stokvis
- 4-1 HC Tilburg Iris Mohringer
  • #
    Team
    GS
    PT

    Er zijn nog geen standen beschikbaar

    Er zijn geen standen beschikbaar

Jongens A – Poule 1

Union - Bloemendaal (1-3)

Stand Team Naam
- 0-1 Bloemendaal Boris van Dijk
- 0-2 Bloemendaal Floris Bijvoet
- 1-2 Union Eli van Noort
- 1-3 Bloemendaal Tim Hokke

Groningen - Push (3-6)

Stand Team Naam
- 0-1 Push Thijs van den Bemd
- 0-2 Push Christoph Verhaar
- 0-3 Push Marijn van der Plas
- 0-4 Push Guus Beins
- 0-5 Push Thijs van den Bemd
- 1-5 Groningen Paul Alberts
- 2-5 Groningen Paul Alberts
- 2-6 Push Marijn van der Plas
- 3-6 Groningen Ward Schreuders

Rotterdam - Breda (4-1)

Stand Team Naam
- 0-1 Breda Noud Küppers
- 1-1 Rotterdam Stijn Molkenboer
- 2-1 Rotterdam Thomas van Dillen
- 3-1 Rotterdam Thomas van Dillen
- 4-1 Rotterdam Stijn Molkenboer

Amsterdam - Kampong (2-3)

Stand Team Naam
- 1-0 (sc) Amsterdam Erik van Kesteren
- 1-1 (sc) Kampong Tammo van der Meer
- 2-1 Amsterdam Floris van Katwijk
- 2-2 Kampong Floris de Bie
- 2-3 Kampong Floris de Bie
  • #
    Team
    GS
    PT

    Er zijn nog geen standen beschikbaar

    Er zijn geen standen beschikbaar

Jongens A – Poule 2

Den Bosch - Nijmegen (4-1)

Stand Team Naam
- 0-1 Nijmegen Stein Miedema
- 1-1 Den Bosch Imre van de Laar
- 2-1 Den Bosch Tim Verspeek
- 3-1 Den Bosch Pepijn Reijenga
- 4-1 Den Bosch Floris Verhagen

Victoria - HDM (2-0)

Stand Team Naam
- 1-0 Victoria Daniel Mak
- 2-0 Victoria Wisse Doorenbos

Oranje-Rood - Schaerweijde (2-0)

Stand Team Naam
- 1-0 Oranje-Rood Bodie Bérénos
- 2-0 Oranje-Rood Friso Halvorsen

Laren - Pinoké (6-3)

Stand Team Naam
- 1-0 Laren Thomas Selles
- 2-0 (sb) Laren Valentijn Charbon
- 3-0 Laren Valentijn Charbon
- 3-1 Pinoké Joep Troost
- 3-2 Pinoké Tijn van Oostendorp
- 4-2 Laren Sam Vlasman
- 4-3 Pinoké Sam Steins Bisschop
- 5-3 Laren Duco van Nek
- 6-3 Laren Valentijn Charbon
  • #
    Team
    GS
    PT

    Er zijn nog geen standen beschikbaar

    Er zijn geen standen beschikbaar


Wat vind jij? Praat mee...