Landelijk A: tienklapper voor Weert

Hieronder de uitslagen en doelpuntenmakers van de Landelijke A-competities. Mooie actiefoto’s? Mail ze naar redactie@hockey.nl. En vergeet niet de goals te uploaden op het YouTube-kanaal Hockeynl Jeugd! 

Meisjes A – Poule 1

Weert - Pinoké (10-2)

Stand Team Naam
0-1 (sc) Pinoké Milou Thibaudier
1-1 Weert Daphne Nikkels
2-1 Weert Cis Ypelaar
3-1 Weert Daphne Nikkels
4-1 (sc) Weert Jasmina Smolenaars
5-1 Weert Pieke van de Pas
5-2 Pinoké Milou Thibaudier
6-2 Weert Pieke van de Pas
7-2 Weert Cis Ypelaar
8-2 Weert Cis Ypelaar
9-2 Weert Cis Ypelaar
10-2 Weert Cis Ypelaar

Leonidas - Push (1-3)

Stand Team Naam
0-1 (sc) Push Freeke van Dongen
0-2 (sc) Push Marjet Janssens
0-3 Push Maartje Pierik
1-3 Leonidas Bibi Donraadt

Amsterdam - Nijmegen (3-0)

Stand Team Naam
1-0 Amsterdam Joy Haarman
2-0 Amsterdam Diede Adjei-Asamoah
3-0 Amsterdam Joy Haarman

Laren - Rotterdam (2-2)

Stand Team Naam
1-0 Laren Guusje van der Pas
1-1 Rotterdam Amber Newar
2-1 (sb) Laren Myrthe Koppers
2-2 (sc) Rotterdam Amber Newar
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push MA1
    10
    25

    2
    Amsterdam MA1
    11
    23

    3
    Weert MA1
    11
    22

    4
    Rotterdam MA1
    11
    22

    5
    Nijmegen MA1
    10
    12

    6
    Laren MA1
    11
    7

    7
    Leonidas MA1
    11
    6

    8
    Pinoké MA1
    11
    4

Meisjes A – Poule 2

Den Bosch - Schaerweijde (4-2)

Stand Team Naam
1-0 Den Bosch Danique van der Veerdonk
2-0 (sc) Den Bosch Danique van der Veerdonk
3-0 Den Bosch Noor Omrani
3-1 Schaerweijde Devi Renger
3-2 Schaerweijde Maud Marres
4-2 Den Bosch Naomi Hopman

Groningen - Gooische (1-3)

Stand Team Naam
0-1 (sb) Gooische Eline Haanappel
1-1 Groningen Jasmijn de Klerk
1-2 (sc) Gooische Eline Haanappel
1-3 (sc) Gooische Bo van den Brink

HC Tilburg - HDM (0-6)

Stand Team Naam
0-1 HDM Yvette Biekart
0-2 HDM Annalu Smith
0-3 HDM Tessa Beetsma
0-4 HDM Bente Baekers
0-5 HDM Yvette Biekart
0-6 (sc) HDM Jip Dicke

Wageningen – Bloemendaal 0-0

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch MA1
    10
    25

    2
    Gooische MA1
    11
    21

    3
    hdm MA1
    10
    19

    4
    Tilburg MA1
    11
    19

    5
    Bloemendaal MA1
    11
    18

    6
    Wageningen MA1
    10
    9

    7
    Schaerweijde MA1
    10
    8

    8
    Groningen MA1
    11
    0

Jongens A – Poule 1

Kampong - Groningen (8-0)

Stand Team Naam
1-0 Kampong Floris de Bie
2-0 Kampong Koen Visser
3-0 Kampong Thomas Lo
4-0 Kampong Pelle Poelmann
5-0 Kampong Tammo van der Meer
6-0 Kampong Floris de Bie
7-0 Kampong Tjalle Dijkstra
8-0 Kampong Koen Visser

Push - Union (3-2)

Stand Team Naam
1-0 Push Jamie van Aart
2-0 (sc) Push Willem Biezemans
2-1 Union Gijs van Lith
3-1 Push Christoph Verhaar
3-2 Union Douwe Tierolff

Breda - Bloemendaal (5-3)

Stand Team Naam
1-0 Breda Alexander van den Bosch
1-1 Bloemendaal Boris van Dijk
2-1 Breda Timothy Leemans
3-1 Breda Timothy Leemans
4-1 Breda Dane Jansen
5-1 Breda Alexander van den Bosch
5-2 Bloemendaal Boris van Dijk
5-3 Bloemendaal Noah Krop

Rotterdam - Amsterdam (2-1)

Stand Team Naam
1-0 (sc) Rotterdam Sjoerd Zeeman
1-1 (sc) Amsterdam Max Schippers
2-1 Rotterdam Mark van der Harst
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push JA1
    10
    27

    2
    Rotterdam JA1
    10
    27

    3
    Kampong JA1
    11
    23

    4
    Breda JA1
    11
    15

    5
    Bloemendaal JA1
    11
    15

    6
    Groningen JA1
    11
    10

    7
    Union JA1
    11
    4

    8
    Amsterdam JA1
    11
    4

Jongens A – Poule 2

Nijmegen - Victoria (1-2)

Stand Team Naam
0-1 Victoria Adriaan Voûte
0-2 Victoria Mees Doorenbos
1-2 Nijmegen David Huussen

Oranje-Rood - Laren (4-2)

Stand Team Naam
1-0 Oranje-Rood Mattijn Baartman
2-0 Oranje-Rood Mattijn Baartman
3-0 Oranje-Rood Mattijn Baartman
3-1 Laren Binc Faber
3-2 (sc) Laren Valentijn Charbon
4-2 Oranje-Rood Sam Figge

Schaerweijde - HDM (1-2)

Stand Team Naam
1-0 Schaerweijde Tjalling van Ballegooijen
1-1 HDM Olivier Oosterbeek
1-2 HDM Yorben Fontaine

Pinoké - Den Bosch (1-4)

Stand Team Naam
1-0 (sb) Pinoké Joep Troost
1-1 (sc) Den Bosch Imre van de Laar
1-2 (sc) Den Bosch Imre van de Laar
1-3 Den Bosch Brent van Bijnen
1-4 Den Bosch Brent van Bijnen
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Victoria JA1
    10
    24

    2
    Den Bosch JA1
    10
    22

    3
    Oranje-Rood JA1
    11
    21

    4
    Laren JA1
    10
    20

    5
    Pinoké JA1
    11
    10

    6
    Nijmegen JA1
    11
    10

    7
    hdm JA1
    10
    9

    8
    Schaerweijde JA1
    11
    5


Wat vind jij? Praat mee...