Landelijk B: Den Bosch pakt weer koppositie

Hieronder de uitslagen en doelpuntenmakers van de Landelijke B-competitie. Heb je (actie)foto’s? Mail ze naar redactie@hockey.nl. En vergeet niet de goals te uploaden op het YouTube-kanaal Hockeynl Jeugd! 

Meisjes B – Poule 1

GHBS - Den Bosch (1-5)

Stand Team Naam
- 0-1 Den Bosch Annet Klaver
- 0-2 Den Bosch Emmely Bekker
- 1-2 (sc) GHBS Sophie Romkes
- 1-3 Den Bosch Emmely Bekker
- 1-4 Den Bosch Jordan Hut
- 1-5 (sc) Den Bosch Amber Brouwer

Pinoké - HC Tilburg (5-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Pinoké Isis Cossé
- 2-0 (sc) Pinoké Tessa Weenink
- 2-1 (sc) HC Tilburg Mikki Roberts
- 3-1 Pinoké Bente Lasonder
- 4-1 Pinoké Merlijn Cossé
- 5-1 Pinoké Tessa Weenink

Nijmegen - HGC (2-4)

Stand Team Naam
- 0-1 HGC Lottie Bosma
- 0-2 HGC Féline Engelkes
- 1-2 Nijmegen Aniek Crum
- 1-3 HGC Roosje Nolet
- 1-4 HGC Roosje Nolet
- 2-4 Nijmegen Julie Geerdink

Kampong - Were Di (1-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Kampong Pheline Verhoeven
- 1-1 Were Di Nans van Korven
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Tilburg MB1
    14
    29

    2
    Kampong MB1
    14
    27

    3
    Den Bosch MB1
    14
    26

    4
    Pinoké MB1
    14
    23

    5
    Nijmegen MB1
    14
    15

    6
    Were Di MB1
    14
    15

    7
    HGC MB1
    14
    14

    8
    GHBS MB1
    14
    5

Meisjes B – Poule 2

Hurley - Oranje-Rood (2-4)

Stand Team Naam
- 0-1 Oranje-Rood Frederique Smits
- 0-2 Oranje-Rood Bente Kivits
- 1-2 Hurley Rosa Slop
- 2-2 Hurley Soscha Groeneveld
- 2-3 (sc) Oranje-Rood Toke Uijen
- 2-4 Oranje-Rood Frederique Smits

HDM - Schaerweijde (5-1)

Stand Team Naam
- 1-0 HDM Amy van den Bosch
- 2-0 HDM Lisa Slinkert
- 3-0 HDM Anna Verstappen
- 4-0 HDM Semmy Boersma
- 4-1 Schaerweijde Isa Kroot
- 5-1 HDM Jill Niessen

Rotterdam - Maastricht (4-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Rotterdam Charlotte Hoctin Boes
- 2-0 Rotterdam Amber van den Dijssel
- 3-0 Rotterdam Emma van Santbrink
- 3-1 Maastricht Fleur Kessels
- 4-1 (sc) Rotterdam Claire Moerman

Deventer - Gooische (3-1)

Stand Team Naam
- 0-1 (sc) Gooische Nita Eckenhausen
- 1-1 Deventer Tirza Kuiphuis
- 2-1 Deventer Juliette Muller
- 3-1 (sc) Deventer June Porte
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam MB1
    14
    37

    2
    Deventer MB1
    14
    27

    3
    HDM MB1
    14
    25

    4
    Oranje-Rood MB1
    14
    22

    5
    Schaerweijde MB1
    14
    17

    6
    Hurley MB1
    14
    13

    7
    Gooische MB1
    14
    13

    8
    Maastricht MB1
    14
    7

Jongens B – Poule 1

Laren - MOP (4-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Laren Boris Aardenburg
- 2-0 Laren Boris Aardenburg
- 3-0 (sc) Laren Teun van Uunen
- 3-1 MOP Bart van Lindenberg
- 4-1 Laren Damien Schroder

Groningen - Nijmegen (1-2)

Stand Team Naam
- 0-1 Nijmegen Jake de Waele
- 0-2 (sb) Nijmegen Mart Leempoel
- 1-2 (sc) Groningen Daniel Hakker

HDM - Victoria (3-0)

Stand Team Naam
- 1-0 HDM Cas Haasdijk
- 2-0 HDM Cas Haasdijk
- 3-0 (sc) HDM Emile Barbosa

Push - Rood-Wit (3-4)

Stand Team Naam
- 0-1 Rood-Wit Vincent van den Berg
- 0-2 Rood-Wit Otto Bloys van Treslong
- 1-2 Push Joris Petit
- 2-2 Push Casper Fijneman
- 2-3 (sc) Rood-Wit Thomas Delisle
- 3-3 Push Joris Petit
- 3-4 (sc) Rood-Wit Vincent van den Berg
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rood-Wit JB1
    14
    36

    2
    Laren JB1
    14
    31

    3
    Push JB1
    14
    30

    4
    Nijmegen JB1
    14
    22

    5
    Victoria JB1
    14
    21

    6
    HDM JB1
    14
    16

    7
    Groningen JB1
    14
    9

    8
    MOP JB1
    14
    0

Jongens B – Poule 2

Pinoké - Kampong (4-3)

Stand Team Naam
- 1-0 Pinoké Cas Möhringer
- 2-0 Pinoké Cas Möhringer
- 3-0 Pinoké Friso Brouwers
- 4-0 (sc) Pinoké Friso Brouwers
- 4-1 Kampong Tom Verheijen
- 4-2 (sb) Kampong Hjalmar Voskuil
- 4-3 Kampong Ivo Visser

Upward - Den Bosch (0-5)

Stand Team Naam
- 0-1 Den Bosch Bram Plug
- 0-2 (sc) Den Bosch Timo Boers
- 0-3 Den Bosch Bram Plug
- 0-4 Den Bosch Ravi Seuter
- 0-5 Den Bosch Ravi Seuter

Rotterdam - Oranje-Rood (4-3)

Stand Team Naam
- 1-0 Rotterdam Olivier Hortensius
- 2-0 Rotterdam Olivier Hortensius
- 3-0 Rotterdam Pelle Stam
- 3-1 Oranje-Rood Sam Figge
- 4-1 (sc) Rotterdam Olivier Hortensius
- 4-2 (sb) Oranje-Rood Sam Figge
- 4-3 (sc) Oranje-Rood Pim Haring

Gooische - Amsterdam (3-3)

Stand Team Naam
- 0-1 Amsterdam Mikki Bartels
- 0-2 Amsterdam Thomas King
- 1-2 (sc) Gooische Ties van Gooswilligen
- 1-3 (sb) Amsterdam Wietze van Ede
- 2-3 Gooische Siem Hoogeboom
- 3-3 Gooische Hein van Olst
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Pinoké JB1
    14
    35

    2
    Oranje-Rood JB1
    14
    32

    3
    Kampong JB1
    14
    31

    4
    Rotterdam JB1
    14
    28

    5
    Den Bosch JB1
    14
    16

    6
    Gooische JB1
    14
    11

    7
    Amsterdam JB1
    14
    8

    8
    Upward JB1
    14
    0


Wat vind jij? Praat mee...