Landelijk B: Deventer MB1 en Tilburg MB1 aan kop

Hieronder de uitslagen en doelpuntenmakers van de Landelijke B-competitie. Heb je (actie)foto’s? Mail ze naar redactie@hockey.nl. En vergeet niet de goals te uploaden op het YouTube-kanaal Hockeynl Jeugd! 

Meisjes B – Poule 1

Were Di - GHBS (1-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Were Di Suus van Korven
- 1-1 GHBS Lise Boekaar

Den Bosch - Pinoké (1-2)

Stand Team Naam
- 0-1 Pinoké Isis Cossé
- 0-2 Pinoké Tessa Weenink
- 1-2 Den Bosch Emma Reijnen

HC Tilburg - Nijmegen (0-1)

Stand Team Naam
- 0-1 (sc) Nijmegen Willemijn Boogert

HGC - Kampong (1-4)

Stand Team Naam
- 0-1 Kampong Pleun Thole
- 1-1 (sc) HGC Merel Hoekstra
- 1-2 Kampong Pleun Thole
- 1-3 Kampong Anneloes Knol
- 1-4 Kampong Anneloes Knol
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Tilburg MB1
    14
    29

    2
    Kampong MB1
    14
    27

    3
    Den Bosch MB1
    14
    26

    4
    Pinoké MB1
    14
    23

    5
    Nijmegen MB1
    14
    15

    6
    Were Di MB1
    14
    15

    7
    HGC MB1
    14
    14

    8
    GHBS MB1
    14
    5

Meisjes B – Poule 2

Maastricht - Deventer (2-4)

Stand Team Naam
- 0-1 Deventer Madelon de Laet
- 1-1 (sc) Maastricht Fleur Kessels
- 1-2 (sc) Deventer June Porte
- 1-3 (sc) Deventer June Porte
- 1-4 Deventer Tirza Kuiphuis
- 2-4 (sc) Maastricht Fleur Kessels

Gooische - Hurley (3-2)

Stand Team Naam
- 1-0 Gooische Geneviève Dechesne
- 1-1 (sc) Hurley Fleur Loomans
- 2-1 Gooische Nynke Wielinga
- 3-1 (sc) Gooische Nita Eckenhausen
- 3-2 Hurley Fay Wesselse

Oranje-Rood - HDM (3-2)

Stand Team Naam
- 0-1 (sc) HDM Semmy Boersma
- 1-1 (sc) Oranje-Rood Julia Duffhuis
- 1-2 HDM Anne Hollander
- 2-2 Oranje-Rood Fabienne Kivits
- 3-2 Oranje-Rood Trijntje Beljaars

Schaerweijde - Rotterdam (1-4)

Stand Team Naam
- 0-1 Rotterdam Claire Moerman
- 0-2 Rotterdam Isis Nugteren
- 1-2 Schaerweijde Puck Polano
- 1-3 Rotterdam Puk Leijger
- 1-4 Rotterdam Isis Nugteren
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam MB1
    14
    37

    2
    Deventer MB1
    14
    27

    3
    HDM MB1
    14
    25

    4
    Oranje-Rood MB1
    14
    22

    5
    Schaerweijde MB1
    14
    17

    6
    Hurley MB1
    14
    13

    7
    Gooische MB1
    14
    13

    8
    Maastricht MB1
    14
    7

Jongens B – Poule 1

MOP - Push (0-2)

Stand Team Naam
- 0-1 Push Floris Suijkerbuijk
- 0-2 Push Olivier van Valen

Rood-Wit - Groningen (7-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Rood-Wit Lennart Braat
- 2-0 Rood-Wit Maurits Bloys van Treslong
- 3-0 Rood-Wit Thomas Delisle
- 3-1 (sc) Groningen Justus van Dijk
- 4-1 (sc) Rood-Wit Vincent van den Berg
- 5-1 Rood-Wit Thomas Delisle
- 6-1 (sc) Rood-Wit Vincent van den Berg
- 7-1 Rood-Wit Marnix Riel

Nijmegen - HDM (2-1)

Stand Team Naam
- 0-1 HDM Lars Franzo
- 1-1 (sc) Nijmegen Mart Leempoel
- 2-1 Nijmegen Bink Smulders

Victoria - Laren (3-2)

Stand Team Naam
- 1-0 Victoria Meint Smid
- 2-0 Victoria Boeke Smid
- 2-1 Laren Luke Friederich
- 3-1 (sc) Victoria Pieter van Woerkens
- 3-2 (sb) Laren Luke Friederich
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rood-Wit JB1
    14
    36

    2
    Laren JB1
    14
    31

    3
    Push JB1
    14
    30

    4
    Nijmegen JB1
    14
    22

    5
    Victoria JB1
    14
    21

    6
    HDM JB1
    14
    16

    7
    Groningen JB1
    14
    9

    8
    MOP JB1
    14
    0

Jongens B – Poule 2

Den Bosch - Rotterdam (2-4)

Stand Team Naam
- 1-0 Den Bosch Ravi Seuter
- 1-1 Rotterdam Olivier Hortensius
- 1-2 (sb) Rotterdam Robin Duran
- 2-2 Den Bosch Lars van der Putten
- 2-3 Rotterdam Olivier Hortensius
- 2-4 Rotterdam Olivier Hortensius

Oranje-Rood - Gooische (5-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Oranje-Rood Pim Haring
- 2-0 Oranje-Rood Ayush Gupta
- 3-0 Oranje-Rood Pim Haring
- 3-1 Gooische Willem Morsink
- 4-1 Oranje-Rood Bruce Berenos
- 5-1 Oranje-Rood Sam Figge

Amsterdam - Pinoké (1-2)

Stand Team Naam
- 0-1 (sc) Pinoké Miles Bukkens
- 1-1 Amsterdam Gilles Wegter
- 1-2 (sc) Pinoké Miles Bukkens

Kampong - Upward (15-0)

Stand Team Naam
- 1-0 Kampong Mats Gruter
- 2-0 Kampong Kiet Lukkassen
- 3-0 Kampong Daan Schooleman
- 4-0 Kampong Tom Verheijen
- 5-0 (sc) Kampong Hjalmar Voskuil
- 6-0 Kampong Ivo Visser
- 7-0 Kampong Kiet Lukkassen
- 8-0 Kampong Ivo Visser
- 9-0 Kampong Mats Gruter
- 10-0 Kampong Kiet Lukkassen
- 11-0 Kampong Tom Verheijen
- 12-0 Kampong Kiet Lukkassen
- 13-0 Kampong Pepijn Graziosi
- 14-0 (sc) Kampong Hjalmar Voskuil
- 15-0 Kampong Daan Schooleman
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Pinoké JB1
    14
    35

    2
    Oranje-Rood JB1
    14
    32

    3
    Kampong JB1
    14
    31

    4
    Rotterdam JB1
    14
    28

    5
    Den Bosch JB1
    14
    16

    6
    Gooische JB1
    14
    11

    7
    Amsterdam JB1
    14
    8

    8
    Upward JB1
    14
    0


Wat vind jij? Praat mee...