Landelijk B: flink wat ploegen verzekerd van ticket

Op de eerste speeldag na de herfststop hebben flink wat ploegen zich verzekerd van de volgende fase van de Landelijke competitie. Bij de Meisjes voegden Hurley, Pinoké, Bloemendaal, hdm, Kampong, Gooische, Rotterdam, Victoria, SCHC, Laren en Push zich bij het al geplaatste Oranje-Rood.

Bij de Jongens kunnen na zeven speeldagen Pinoké, Klein Zwitserland, Oranje-Rood, Kampong, Rotterdam, Schaerweijde, Victoria, Voordaan en Naarden zich opmaken voor een vervolg in de Landelijke competitie.

Hieronder alle uitslagen van de zevende speelronde van de Voorcompetitie Landelijk B. Nog leuke foto’s van de onderstaande wedstrijden? Mail ze dan naar redactie@hockey.nl!

In de voorcompetitie bij de Landelijke B-jeugd stromen de nummers een, twee en drie van elke poule door naar de volgende fase van de Landelijke competitie. Nummer vier en vijf spelen na de voorcompetitie in de Super B, terwijl nummer zes zal uitkomen in de Subtopklasse.

Meisjes B

hdm en Oranje-Rood zijn de enige ploegen die na zeven speeldagen nog geen punten hebben laten liggen.

Poule A
Bloemendaal – GHBS 1-1
Hurley – Deventer 8-0
Union – Pinoké 3-4

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door GHBS MB1 (@ghbsmb1_)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Bloemendaal MB1
    10
    24

    2
    Hurley MB1
    10
    22

    3
    Pinoké MB1
    10
    22

    4
    GHBS MB1
    10
    8

    5
    Deventer MB1
    10
    5

    6
    Union MB1
    10
    3

Poule B
Kampong – Fletiomare 7-2
hdm – Ypenburg 6-0
Athena – Groningen 2-0

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Kampong MB1
    10
    27

    2
    HDM MB1
    10
    27

    3
    AthenA MB1
    10
    14

    4
    Ypenburg MB1
    10
    9

    5
    Groningen MB1
    10
    8

    6
    Fletiomare MB1
    10
    2

Poule C
HIC – Gooische 0-1
Wageningen – Oss 4-0
Zwolle – Amsterdam 2-2

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door GOOISCHE MB1 2021/2022 (@gooische_mb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Gooische MB1
    10
    21

    2
    Zwolle MB1
    10
    21

    3
    HIC MB1
    10
    17

    4
    Amsterdam MB1
    10
    17

    5
    Wageningen MB1
    10
    8

    6
    Oss MB1
    10
    0

Poule D
Nijmegen – MOP 3-0
Berkel-Rodenrijs – Schaerweijde 0-6
Rood-Wit – Leeuwarden 5-2

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Nijmegen MB1
    10
    24

    2
    Rood-Wit MB1
    10
    21

    3
    Schaerweijde MB1
    10
    18

    4
    Leeuwarden MB1
    10
    14

    5
    MOP MB1
    10
    8

    6
    Berkel-Rodenrijs MB1
    10
    3

Poule E
Oranje-Rood – Huizen 3-1
Voordaan – HBS 3-2
Klein Zwitserland – Twente 6-4

Klein Zwitserland MB1 – Twente MB1 (6-4). Foto: Ultra van Velzen

Klein Zwitserland MB1 – Twente MB1 (6-4). Foto: Ultra van Velzen

Klein Zwitserland MB1 – Twente MB1 (6-4). Foto: Ultra van Velzen

Klein Zwitserland MB1 – Twente MB1 (6-4). Foto: Ultra van Velzen

Klein Zwitserland MB1 – Twente MB1 (6-4). Foto: Ultra van Velzen

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Oranje-Rood MB1
    10
    27

    2
    Huizen MB1
    10
    22

    3
    Klein Zwitserland MB1
    10
    18

    4
    Voordaan MB1
    10
    11

    5
    Twente MB1
    10
    7

    6
    HBS MB1
    10
    2

Poule F
Leonidas – Victoria 1-5
Apeldoorn – Naarden 2-0
Rotterdam – Cartouche 11-0

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam MB1
    10
    27

    2
    Victoria MB1
    10
    25

    3
    Apeldoorn MB1
    10
    13

    4
    Leonidas MB1
    10
    9

    5
    Naarden MB1
    10
    7

    6
    Cartouche MB1
    10
    3

Poule G
Laren – Zoetermeer 7-0
Tilburg – Berkel-Enschot 4-0
SCHC – Spandersbosch 5-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    SCHC MB1
    10
    28

    2
    Laren MB1
    10
    20

    3
    Tilburg MB1
    10
    17

    4
    Spandersbosch MB1
    10
    10

    5
    Zoetermeer MB1
    10
    7

    6
    Berkel-Enschot MB1
    10
    2

Poule H
Push – Almere 3-1
Den Bosch – Alliance 3-1
MEP – HOCO 6-1

Push MB1 – Almere MB1 (3-1). Foto: Bianca Heijblom

Push MB1 – Almere MB1 (3-1). Foto: Bianca Heijblom

Push MB1 – Almere MB1 (3-1). Foto: Bianca Heijblom

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push MB1
    10
    25

    2
    Den Bosch MB1
    10
    25

    3
    Alliance MB1
    10
    14

    4
    Almere MB1
    10
    13

    5
    MEP MB1
    10
    10

    6
    HOCO MB1
    10
    0

Jongens B

Liefst vijf ploegen hebben na zeven speelronden een honderdprocentscore: Pinoké, kampong, Schaerweijde, Victoria en Naarden. Dankzij een 14-0 zege op Apeldoorn hield Schaerweijde voor de zesde maal deze competitie de nul. Kampong was andermaal op schot met een 9-1 zege op Union. Na zeven speeldagen hebben de Utrechters liefst 67 doelpunten gemaakt.

Poule A
Hilversum – Amsterdam 1-3
Gooische – Alliance 3-4
Groningen – GHBS 2-5

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Gooische JB1
    10
    22

    2
    Amsterdam JB1
    10
    19

    3
    Alliance JB1
    10
    19

    4
    GHBS JB1
    10
    17

    5
    Groningen JB1
    10
    6

    6
    Hilversum JB1
    10
    2

Poule B
Abcoude – SCHC 4-8
MOP – Pinoké 0-6
Rood-Wit – Upward 1-0

Abcoude JB1 – SCHC JB1 (4-8). Foto: Karin van Laar

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Pinoké JB1
    10
    25

    2
    SCHC JB1
    10
    22

    3
    Rood-Wit JB1
    10
    15

    4
    MOP JB1
    10
    8

    5
    Upward JB1
    10
    7

    6
    Abcoude JB1
    10
    6

Poule C
Almere – Oranje-Rood 0-1
Klein Zwitserland – Laren 3-2
Spandersbosch – Zwolle 4-7

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Klein Zwitserland JB1
    10
    27

    2
    Oranje-Rood JB1
    10
    24

    3
    Laren JB1
    10
    19

    4
    Zwolle JB1
    10
    10

    5
    Almere JB1
    10
    7

    6
    Spandersbosch JB1
    10
    1

Poule D
Bloemendaal – Zoetermeer 2-0
HBS – hdm 2-4
Hurley – Push 1-2

Hurley JB1 – Push JB1 ( 1-2). Foto: Chantal Kaiser

Hurley JB1 – Push JB1 (1-2). Foto: Chantal Kaiser

Hurley JB1 – Push JB1 (1-2). Foto: Chantal Kaiser

Hurley JB1 – Push JB1 (1-2). Foto: Chantal Kaiser

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Push JB1 (u16) 2021-2022 (@pushjb1)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door hdm JB1 | 2020 – 2021 (@hdm_jb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push JB1
    10
    25

    2
    Hurley JB1
    10
    21

    3
    Bloemendaal JB1
    10
    18

    4
    HDM JB1
    10
    10

    5
    HBS JB1
    10
    7

    6
    Zoetermeer JB1
    10
    7

Poule E
Rotterdam – Leonidas 11-2
Deventer – Den Bosch 2-3
Kampong – Union 9-1

Rotterdam JB1 – Leonidas JB1 (11-2). Foto: Ruud Stork

Rotterdam JB1 – Leonidas JB1 (11-2). Foto: Ruud Stork

Rotterdam JB1 – Leonidas JB1 (11-2). Foto: Ruud Stork

Rotterdam JB1 – Leonidas JB1 (11-2). Foto: Ruud Stork

Rotterdam JB1 – Leonidas JB1 (11-2). Foto: Ruud Stork

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Kampong JB1 (U16) (@kampong.jb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Kampong JB1
    10
    28

    2
    Rotterdam JB1
    10
    24

    3
    Den Bosch JB1
    10
    19

    4
    Deventer JB1
    10
    10

    5
    Leonidas JB1
    10
    4

    6
    Union JB1
    10
    3

Poule F
Schaerweijde – Apeldoorn 14-0
Tilburg – MEP 4-1
Leiden – Athena 3-1

Schaerweijde JB1 – Apeldoorn JB1 (14-0). Foto: Pepijn Stigtermans

Schaerweijde JB1 – Apeldoorn JB1 (14-0). Foto: Pepijn Stigtermans

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Schaerweijde JB1
    10
    30

    2
    Tilburg JB1
    10
    20

    3
    Leiden JB1
    10
    16

    4
    AthenA JB1
    10
    13

    5
    MEP JB1
    10
    7

    6
    Apeldoorn JB1
    10
    1

Poule G
Cartouche – Xenios 4-1
Victoria – Delta Venlo 7-2
Rosmalen – Voordaan 2-4

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Victoria JB1
    10
    30

    2
    Voordaan JB1
    10
    22

    3
    Cartouche JB1
    10
    17

    4
    Delta Venlo JB1
    10
    7

    5
    Xenios JB1
    10
    6

    6
    Rosmalen JB1
    10
    4

Poule H
Breda – Roomburg 4-5
Nijmegen – HGC 2-2
Naarden – Geldrop 3-0

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door HGC💙🖤 (@hgc_jb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Naarden JB1
    10
    27

    2
    Roomburg JB1
    10
    18

    3
    Breda JB1
    10
    15

    4
    HGC JB1
    10
    14

    5
    Nijmegen JB1
    10
    13

    6
    Geldrop JB1
    10
    1


Wat vind jij? Praat mee...