Landelijk B: SCHC scoort liefst 15 keer tegen Berkel-Enschot

Hieronder de alle uitslagen van de tweede speelronde van Voorcompetitie Landelijk B. Nog leuke foto’s van de onderstaande wedstrijden? Mail ze dan naar redactie@hockey.nl!

In de voorcompetitie bij de Landelijke B-jeugd stromen de nummers een, twee en drie van elke poule door naar de volgende fase van de Landelijke competitie. Nummer vier en vijf spelen na de voorcompetitie in de Super B, terwijl nummer zes zal uitkomen in de Subtopklasse.

Meisjes B

SCHC heeft op de eerste speeldag enorm uitgehaald thuis tegen Berkel-Enschot. De Bilthovense formatie scoorde liefst vijftien keer tegen de Brabantse formatie.

Poule A
Bloemendaal – Deventer 4 – 0
Hurley – Pinoké 4 – 1
Union – GHBS 3 – 7

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door GHBS MB1 (@ghbsmb1_)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Hurley MB1
    3
    9

    2
    Bloemendaal MB1
    3
    7

    3
    Pinoké MB1
    3
    4

    4
    GHBS MB1
    3
    3

    5
    Deventer MB1
    3
    3

    6
    Union MB1
    3
    0

Poule B
Athena – Fletiomare 1 -1
Kampong – Ypenburg 4 – 0
hdm – Groningen 5 – 0

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm MB1
    3
    9

    2
    Kampong MB1
    3
    9

    3
    Ypenburg MB1
    3
    3

    4
    AthenA MB1
    3
    2

    5
    Fletiomare MB1
    3
    1

    6
    Groningen MB1
    3
    1

Poule C
Wageningen – Gooische 2 – 3
HIC – Amsterdam 0 – 0
Zwolle – Oss 10 – 1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Gooische MB1
    3
    9

    2
    Zwolle MB1
    3
    7

    3
    Amsterdam MB1
    3
    5

    4
    Wageningen MB1
    3
    3

    5
    HIC MB1
    3
    1

    6
    Oss MB1
    3
    0

Nijmegen MB1 tegen Schaerweijde MB1. Harold Smeeman

Poule D
Berkel-Rodenrijs – Leeuwarden 2 – 1
Nijmegen – Schaerweijde 2 – 0
MOP – Rood-Wit 1 – 4

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door A.M.H.C ROOD WIT MB1 (@roodwitmb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Nijmegen MB1
    3
    9

    2
    Rood-Wit MB1
    3
    6

    3
    Leeuwarden MB1
    3
    4

    4
    Schaerweijde MB1
    3
    3

    5
    Berkel-Rodenrijs MB1
    3
    3

    6
    MOP MB1
    3
    1

Poule E
Oranje-Rood – HBS  4 – 1
Voordaan – Twente 3 – 1
Klein Zwitserland – Huizen 0 – 2

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Oranje-Rood MB1
    3
    9

    2
    Voordaan MB1
    3
    5

    3
    Huizen MB1
    3
    4

    4
    Klein Zwitserland MB1
    3
    3

    5
    HBS MB1
    3
    2

    6
    Twente MB1
    3
    1

Poule F
Apeldoorn – Cartouche 3 -2
Victoria – Rotterdam 2 – 1
Leonidas – Naarden 1 -1

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door VICTORIA MB1 2021/2022 (@victoria.mb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Victoria MB1
    3
    9

    2
    Rotterdam MB1
    3
    6

    3
    Apeldoorn MB1
    3
    6

    4
    Naarden MB1
    3
    4

    5
    Leonidas MB1
    3
    1

    6
    Cartouche MB1
    3
    0

Poule G
Tilburg – Zoetermeer 3 – 3
Laren – Spandersbosch 6 – 1
SCHC – Berkel-Enschot 15 – 0

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Laren MB1
    3
    9

    2
    SCHC MB1
    3
    7

    3
    Spandersbosch MB1
    3
    3

    4
    Tilburg MB1
    3
    3

    5
    Zoetermeer MB1
    3
    1

    6
    Berkel-Enschot MB1
    3
    1

Poule H
Den Bosch – Almere 5 – 1
MEP – Alliance 1 -1
Push – HOCO 7 – 0

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door 🔥PUSH MB1 2021/2022🔥 (@pushmb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch MB1
    3
    9

    2
    Push MB1
    3
    9

    3
    MEP MB1
    3
    4

    4
    Almere MB1
    3
    3

    5
    Alliance MB1
    3
    1

    6
    HOCO MB1
    3
    0

Jongens B

De jongens van Gooische zijn de landelijke voorronde goed gestart door thuis met 4-0 van Amsterdam te winnen. De grootste uitslag werd behaald door de jongens van Kampong die met 12-2 Leonidas versloeg.

Poule A
Groningen – Alliance 2 – 2
Hilversum – GHBS 2 – 3
Gooische – Amsterdam 4 – 0

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Gooische JB1
    3
    9

    2
    Amsterdam JB1
    3
    6

    3
    GHBS JB1
    3
    6

    4
    Alliance JB1
    3
    4

    5
    Groningen JB1
    3
    1

    6
    Hilversum JB1
    3
    0

SCHC JB1 en Rood-Wit JB1 maken zich op voor hun wedstrijd op het nieuwe hoofdveld van de Bilthovense formatie. Foto: Karin van Laar

Poule B
MOP – Upward 5 – 5
Abcoude – Pinoké 1 – 6
SCHC – Rood-Wit 7 – 0

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    SCHC JB1
    3
    9

    2
    Pinoké JB1
    3
    9

    3
    Abcoude JB1
    3
    3

    4
    Upward JB1
    3
    2

    5
    MOP JB1
    3
    1

    6
    Rood-Wit JB1
    3
    1

Almere JB1 en Laren JB1 maken zich klaar voor hun wedstrijd.

Poule C
Almere – Laren  2 – 5
Klein Zwitserland – Zwolle 7 – 2
Spandersbosch – Oranje-Rood 2 – 6

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Oranje-Rood JB1
    3
    9

    2
    Laren JB1
    3
    7

    3
    Klein Zwitserland JB1
    3
    6

    4
    Zwolle JB1
    3
    3

    5
    Spandersbosch JB1
    3
    1

    6
    Almere JB1
    3
    0

Push JB1 tegen Bloemendaal JB1. Foto: Chantal Kaiser

Poule D
Push – Bloemendaal 4 – 0
HBS – Zoetermeer 2 – 2
Hurley – hdm 4 – 1

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Push JB1 (u16) 2021-2022 (@pushjb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Hurley JB1
    3
    9

    2
    Push JB1
    3
    6

    3
    Bloemendaal JB1
    3
    6

    4
    hdm JB1
    3
    3

    5
    Zoetermeer JB1
    3
    1

    6
    HBS JB1
    3
    1

Rotterdam JB1 viert een treffer. Foto: Ruud Stork

Poule E
Kampong – Leonidas 12 – 2
Deventer – Union 2 – 1
Den Bosch – Rotterdam 1 – 4

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kampong JB1 (U16) (@kampong.jb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Kampong JB1
    3
    9

    2
    Rotterdam JB1
    3
    9

    3
    Den Bosch JB1
    3
    3

    4
    Deventer JB1
    3
    3

    5
    Leonidas JB1
    3
    3

    6
    Union JB1
    3
    0

Poule F
Leiden – MEP  4 – 1
Tilburg – Apeldoorn 3 – 1
Schaerweijde – Athena 3 – 0

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Schaerweijde JB1
    3
    9

    2
    Leiden JB1
    3
    6

    3
    Tilburg JB1
    3
    6

    4
    AthenA JB1
    3
    3

    5
    MEP JB1
    3
    3

    6
    Apeldoorn JB1
    3
    0

Rosmalen tegen Delta Venlo JB1. Foto: Delta Venlo

Poule G
Victoria – Xenios 4 – 2
Cartouche – Voordaan 0 – 3
Rosmalen – Delta Venlo 1 – 2

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Hét Team (@xeniosjb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Victoria JB1
    3
    9

    2
    Voordaan JB1
    3
    6

    3
    Xenios JB1
    3
    4

    4
    Cartouche JB1
    3
    4

    5
    Delta Venlo JB1
    3
    3

    6
    Rosmalen JB1
    3
    0

Poule H
Breda – HGC 0 – 4
Naarden – Roomburg 8 – 0
Nijmegen – Geldrop 5 – 1

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door HGC💙🖤 (@hgc_jb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Naarden JB1
    3
    9

    2
    Nijmegen JB1
    3
    9

    3
    HGC JB1
    3
    3

    4
    Breda JB1
    3
    3

    5
    Roomburg JB1
    3
    3

    6
    Geldrop JB1
    3
    0

 


Wat vind jij? Praat mee...