Landelijk B: Oranje-Rood overklast Upward

De Landelijke jeugd vloog vandaag uit de startblokken voor de tweede helft van het seizoen. De meisjes B en Jongens B kwamen in actie. Hieronder de uitslagen en doelpuntenmakers. Heb je (actie)foto’s? Mail ze naar redactie@hockey.nl. En vergeet niet de goals te uploaden op het YouTube-kanaal Hockeynl Jeugd! 

Meisjes B – Poule 1

Kampong - Den Bosch (1-1)

Stand Team Naam
- 0-1 Den Bosch Amber Brouwer
- 1-1 Kampong Pleun Thole

HGC - HC Tilburg (2-3)

Stand Team Naam
- 0-1 HC Tilburg Sam Valk
- 1-1 HGC Isabella Venrooy
- 1-2 HC Tilburg Mikki Roberts
- 2-2 (sc) HGC Anne-Mei Zevenberg
- 2-3 (sc) HC Tilburg Sanne Koks

Nijmegen - GHBS (2-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Nijmegen Aniek Crum
- 1-1 GHBS Evie Groenewegen
- 2-1 Nijmegen Julia Lucardie

Pinoké - Were Di (3-3)

Stand Team Naam
- 1-0 Pinoké Tessa Weenink
- 2-0 Pinoké Robin Heinemans
- 2-1 (sc) Were Di Suus van Korven
- 2-2 Were Di Nans van Korven
- 2-3 Were Di Aafke Schrievers
- 3-3 Pinoké Julia Roskam
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Tilburg MB1
    14
    29

    2
    Kampong MB1
    14
    27

    3
    Den Bosch MB1
    14
    26

    4
    Pinoké MB1
    14
    23

    5
    Nijmegen MB1
    14
    15

    6
    Were Di MB1
    14
    15

    7
    HGC MB1
    14
    14

    8
    GHBS MB1
    14
    5

Meisjes B – Poule 2

Maastricht - Schaerweijde (2-6)

Stand Team Naam
- 0-1 Schaerweijde Merle de Graaf
- 0-2 Schaerweijde Pepita van Snippenberg
- 1-2 Maastricht Eva Veldhorst
- 1-3 Schaerweijde Merle de Graaf
- 2-3 Maastricht Eva Veldhorst
- 2-4 Schaerweijde Puck Polano
- 2-5 (sc) Schaerweijde Eefke van den Nieuwenhof
- 2-6 Schaerweijde Pepita van Snippenberg

Deventer - Oranje-Rood (6-3)

Stand Team Naam
- 0-1 Oranje-Rood Lindsay Lee
- 1-1 Deventer Marit Leeuwenkamp
- 2-1 Deventer Mette Winter
- 3-1 Deventer June Porte
- 4-1 Deventer Marit Leeuwenkamp
- 5-1 Deventer Mette Winter
- 5-2 Oranje-Rood Frederique Smits
- 5-3 Oranje-Rood Lindsay Lee
- 6-3 Deventer June Porte

Rotterdam - Hurley (2-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Rotterdam Babs Uijtdewilligen
- 2-0 Rotterdam Jill van Trigt
- 2-1 Hurley Floor Pasman

HDM - Gooische (2-0)

Stand Team Naam
- 1-0 (sc) HDM Belén van den Broek
- 2-0 (sb) HDM Belén van den Broek
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam MB1
    14
    37

    2
    Deventer MB1
    14
    27

    3
    hdm MB1
    14
    25

    4
    Oranje-Rood MB1
    14
    22

    5
    Schaerweijde MB1
    14
    17

    6
    Hurley MB1
    14
    13

    7
    Gooische MB1
    14
    13

    8
    Maastricht MB1
    14
    7

Jongens B – Poule 1

HDM - Gooische (2-0)

Stand Team Naam
- 1-0 (sc) HDM Belén van den Broek
- 2-0 (sb) HDM Belén van den Broek

Laren - Rood-Wit (2-0)

Stand Team Naam
- 1-0 Laren Boris Aardenburg
- 2-0 (sc) Laren Teun van Uunen

HDM - Push (2-2)

Stand Team Naam
- 1-0 HDM Lars Franzo
- 1-1 Push Willem van Campen
- 2-1 HDM Valentijn Oosterbeek
- 2-2 Push Casper Fijneman

Groningen - MOP (3-0)

Stand Team Naam
- 1-0 Groningen Arthur Hoving
- 2-0 Groningen Daniel Hakker
- 3-0 Groningen Niels Sillje
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rood-Wit JB1
    14
    36

    2
    Laren JB1
    14
    31

    3
    Push JB1
    14
    30

    4
    Nijmegen JB1
    14
    22

    5
    Victoria JB1
    14
    21

    6
    hdm JB1
    14
    16

    7
    Groningen JB1
    14
    9

    8
    MOP JB1
    14
    0

Jongens B – Poule 2

Kampong - Amsterdam (3-2)

Stand Team Naam
- 0-1 Amsterdam Bob de Boer
- 1-1 Kampong Mats Gruter
- 2-1 Kampong Ivo Visser
- 3-1 (sb) Kampong Hjalmar Voskuil
- 3-2 Amsterdam Gilles Wegter

Upward - Oranje-Rood (2-12)

Stand Team Naam
- 0-1 Oranje-Rood Sam Figge
- 1-1 Upward Quinten Blom
- 1-2 Oranje-Rood Pieter Westendorp
- 1-3 Oranje-Rood Wouter Bornebroek
- 1-4 Oranje-Rood Wouter Bornebroek
- 1-5 Oranje-Rood Sam Figge
- 1-6 Oranje-Rood Ayush Gupta
- 1-7 Oranje-Rood Bruce Berenos
- 1-8 Oranje-Rood Guus Aerts
- 1-9 Oranje-Rood Guus Aerts
- 1-10 Oranje-Rood Ayush Gupta
- 1-11 Oranje-Rood Sam Figge
- 1-12 Oranje-Rood Guus Aerts
- 2-12 Upward Coen van de Veerdonk

Pinoké - Rotterdam (6-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Pinoké Joppe Stappenbelt
- 2-0 Pinoké Miles Bukkens
- 3-0 Pinoké Cas Möhringer
- 4-0 Pinoké Joppe Stappenbelt
- 4-1 Rotterdam Olivier Hortensius
- 5-1 Pinoké Yanik Papa
- 6-1 Pinoké Friso Brouwers

Gooische - Den Bosch (2-6)

Stand Team Naam
- 0-1 Den Bosch Bram Plug
- 0-2 Den Bosch Bram Plug
- 0-3 Den Bosch Matthijs van der Wielen
- 1-3 Gooische Ties van Gooswilligen
- 1-4 Den Bosch Thomas van Lamsweerde
- 1-5 Den Bosch Ravi Seuter
- 1-6 Den Bosch Olivier van den Berg
- 2-6 Gooische Ties van Gooswilligen
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Pinoké JB1
    14
    35

    2
    Oranje-Rood JB1
    14
    32

    3
    Kampong JB1
    14
    31

    4
    Rotterdam JB1
    14
    28

    5
    Den Bosch JB1
    14
    16

    6
    Gooische JB1
    14
    11

    7
    Amsterdam JB1
    14
    8

    8
    Upward JB1
    14
    0


1 Reactie

  1. Jaapreukers@gmail.com

    Jaapreukers@gmail.com

    Misschien even bij jongens poule A de uistslag van NMHC tegen Victoria weergeven ipv de uistslg van HDM tegen Gooische meisjes B...


Wat vind jij? Praat mee...