Landelijk B: Rotterdam slaat gat na gewonnen topper

Hieronder de uitslagen en doelpuntenmakers van de Landelijke B-competities. Mooie actiefoto’s? Mail ze naar redactie@hockey.nl. En vergeet niet de goals te uploaden op het YouTube-kanaal Hockeynl Jeugd! 

Meisjes B – Poule 1

Kampong - Nijmegen (2-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Kampong Bo van Kempen
- 2-0 Kampong Pheline Verhoeven
- 2-1 Nijmegen Willemijn Boogert

Were Di - Den Bosch (1-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Were Di Puck Westendorp
- 1-1 Den Bosch Emmely Bekker

HC Tilburg - GHBS (5-3)

Stand Team Naam
- 1-0 HC Tilburg Sam Valk
- 2-0 HC Tilburg Demi Timmermans
- 2-1 GHBS Solane de Boer
- 3-1 HC Tilburg Demi Timmermans
- 3-2 (sc) GHBS Sophie Romkes
- 4-2 (sc) HC Tilburg Sanne Koks
- 4-3 GHBS Solane de Boer
- 5-3 HC Tilburg Eef Hoyinck

HGC - Pinoké (4-4)

Stand Team Naam
- 0-1 Pinoké Merlijn Cossé
- 1-1 HGC Pijn Oostwegel
- 1-2 Pinoké Zoë Vromans
- 2-2 HGC Berber van den Berg
- 3-2 HGC Roosje Nolet
- 4-2 HGC Roosje Nolet
- 4-3 Pinoké Robin Heinemans
- 4-4 (sc) Pinoké Robin Heinemans
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Tilburg MB1
    14
    29

    2
    Kampong MB1
    14
    27

    3
    Den Bosch MB1
    14
    26

    4
    Pinoké MB1
    14
    23

    5
    Nijmegen MB1
    14
    15

    6
    Were Di MB1
    14
    15

    7
    HGC MB1
    14
    14

    8
    GHBS MB1
    14
    5

Meisjes B – Poule 2

Deventer - Rotterdam (3-5)

Stand Team Naam
- 0-1 (sc) Rotterdam Claire Moerman
- 0-2 Rotterdam Amber van den Dijssel
- 0-3 (sc) Rotterdam Claire Moerman
- 0-4 (sc) Rotterdam Charlotte Hoctin Boes
- 1-4 Deventer Marit Leeuwenkamp
- 2-4 Deventer Marit Leeuwenkamp
- 3-4 Deventer Marit Leeuwenkamp
- 3-5 Rotterdam Amber van den Dijssel

Maastricht - HDM (3-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Maastricht Charlotte Flipse
- 2-0 Maastricht Evi Pisters
- 3-0 Maastricht Fleur Kessels
- 3-1 HDM Semmy Boersma

Schaerweijde - Hurley (1-2)

Stand Team Naam
- 1-0 Schaerweijde Eefke van den Nieuwenhof
- 1-1 Hurley Fay Hofman
- 1-2 Hurley Rosa Slop

Gooische - Oranje-Rood (0-1)

Stand Team Naam
- 0-1 Oranje-Rood Maartje van Nisselrooy
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam MB1
    14
    37

    2
    Deventer MB1
    14
    27

    3
    hdm MB1
    14
    25

    4
    Oranje-Rood MB1
    14
    22

    5
    Schaerweijde MB1
    14
    17

    6
    Hurley MB1
    14
    13

    7
    Gooische MB1
    14
    13

    8
    Maastricht MB1
    14
    7

Jongens B – Poule 1

Laren - HDM (5-4)

Stand Team Naam
- 0-1 HDM Roman van Eijck
- 1-1 (sc) Laren Teun van Uunen
- 1-2 HDM Lars Franzo
- 2-2 Laren Sebastiaan Bos
- 3-2 (sc) Laren Teun van Uunen
- 3-3 HDM Valentijn Oosterbeek
- 4-3 (sc) Laren Teun van Uunen
- 4-4 HDM Wessel van der Heide
- 5-4 (sc) Laren Teun van Uunen

Victoria - Groningen (4-2)

Stand Team Naam
- 1-0 (sc) Victoria Antoine van Tienhoven
- 2-0 Victoria Thijmen Molenkamp
- 2-1 (sc) Groningen Daniël Metzlar
- 2-2 Groningen Thomas Plaat
- 3-2 Victoria Robbe Radema
- 4-2 (sc) Victoria Antoine van Tienhoven

Nijmegen - Push (2-3)

Stand Team Naam
- 1-0 (sc) Nijmegen Mart Leempoel
- 2-0 Nijmegen Collin Leppink
- 2-1 Push Casper Fijneman
- 2-2 Push Lars Kloosterman
- 2-3 Push Floris Suijkerbuijk
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rood-Wit JB1
    14
    36

    2
    Laren JB1
    14
    31

    3
    Push JB1
    14
    30

    4
    Nijmegen JB1
    14
    22

    5
    Victoria JB1
    14
    21

    6
    hdm JB1
    14
    16

    7
    Groningen JB1
    14
    9

    8
    MOP JB1
    14
    0

Jongens B – Poule 2

Upward - Pinoké (1-8)

Stand Team Naam
- 0-1 (sc) Pinoké Friso Brouwers
- 0-2 (sc) Pinoké Joppe Stappenbelt
- 0-3 (sc) Pinoké David Steenmetser
- 0-4 Pinoké Joppe Stappenbelt
- 0-5 Pinoké Joppe Stappenbelt
- 1-5 (sc) Upward Auke van West
- 1-6 Pinoké Miles Bukkens
- 1-7 (sc) Pinoké Friso Brouwers
- 1-8 Pinoké Miles Bukkens

Kampong - Gooische (2-2)

Stand Team Naam
- 0-1 Gooische Storm Leenen
- 0-2 Gooische Ties van Gooswilligen
- 1-2 (sc) Kampong Freek Schwartz
- 2-2 (sc) Kampong Hjalmar Voskuil

Amsterdam - Rotterdam (1-2)

Stand Team Naam
- 0-1 (sc) Rotterdam Olivier Hortensius
- 1-1 Amsterdam Mikki Bartels
- 1-2 (sc) Rotterdam Olivier Hortensius

Den Bosch - Oranje-Rood (3-6)

Stand Team Naam
- 0-1 Oranje-Rood Sam Figge
- 0-2 (sc) Oranje-Rood Pim Haring
- 1-2 Den Bosch Bram Plug
- 2-2 Den Bosch Ravi Seuter
- 2-3 Oranje-Rood Guus Aerts
- 2-4 Oranje-Rood Wouter Bornebroek
- 2-5 Oranje-Rood Lars van Berkel
- 3-5 Den Bosch Olivier van den Berg
- 3-6 Oranje-Rood Ayush Gupta
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Pinoké JB1
    14
    35

    2
    Oranje-Rood JB1
    14
    32

    3
    Kampong JB1
    14
    31

    4
    Rotterdam JB1
    14
    28

    5
    Den Bosch JB1
    14
    16

    6
    Gooische JB1
    14
    11

    7
    Amsterdam JB1
    14
    8

    8
    Upward JB1
    14
    0


Wat vind jij? Praat mee...