Landelijk B: ticket voor OR MB1, vijf jongensploegen met zes zeges

De Voorcompetitie is maar net over de helft en Oranje-Rood MB1 heeft zich als eerste team verzekerd van de volgende fase van de Landelijke competitie. De ploeg won met 3-0 op HBS en behoudt daarmee ook haar honderdprocentscore net als hdm. Bij de Jongens hebben Pinoké, Schaerweijde, Victoria, Kampong en Naarden nog geen punten laten liggen na zes speeldagen.

Hieronder alle uitslagen van de zesde speelronde van de Voorcompetitie Landelijk B. Nog leuke foto’s van de onderstaande wedstrijden? Mail ze dan naar redactie@hockey.nl!

In de voorcompetitie bij de Landelijke B-jeugd stromen de nummers een, twee en drie van elke poule door naar de volgende fase van de Landelijke competitie. Nummer vier en vijf spelen na de voorcompetitie in de Super B, terwijl nummer zes zal uitkomen in de Subtopklasse.

Meisjes B

Hurley liep in Poule A op tegen de eerste nederlaag van het seizoen. Dat overkwam ook Victoria in Poule F. De ploeg verloor in de stadsderby met 6-3 van Rotterdam, dat ook meteen de koppositie overnam van Victoria.
Poule A
Deventer – Bloemendaal 1-7
GHBS – Union 3-3
Pinoké – Hurley 4-2

Pinoké MB1 – Hurley MB1 (4-2). Foto: Constant Thoolen

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Bloemendaal MB1
    10
    24

    2
    Hurley MB1
    10
    22

    3
    Pinoké MB1
    10
    22

    4
    GHBS MB1
    10
    8

    5
    Deventer MB1
    10
    5

    6
    Union MB1
    10
    3

Poule B
Groningen – hdm 0-5
Ypenburg – Kampong 0-6
Fletiomare – Athena 2-5

Fletiomare MB1 – Athena MB1 (2-5). Foto: Patrick Hendrikse

Fletiomare MB1 – Athena MB1 (2-5). Foto: Patrick Hendrikse

Fletiomare MB1 – Athena MB1 (2-5). Foto: Patrick Hendrikse

Fletiomare MB1 – Athena MB1 (2-5). Foto: Patrick Hendrikse

Fletiomare MB1 – Athena MB1 (2-5). Foto: Patrick Hendrikse

Fletiomare MB1 – Athena MB1 (2-5). Foto: Patrick Hendrikse

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Kampong MB1
    10
    27

    2
    HDM MB1
    10
    27

    3
    AthenA MB1
    10
    14

    4
    Ypenburg MB1
    10
    9

    5
    Groningen MB1
    10
    8

    6
    Fletiomare MB1
    10
    2

Poule C
Amsterdam – HIC 1-1
Gooische – Wageningen 3-0
Oss – Zwolle 1-6

Oss MB1 – Zwolle MB1 (1-6). Foto: Yvonne Hulst

Oss MB1 – Zwolle MB1 (1-6). Foto: Yvonne Hulst

Oss MB1 – Zwolle MB1 (1-6). Foto: Yvonne Hulst

Oss MB1 – Zwolle MB1 (1-6). Foto: Yvonne Hulst

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Gooische MB1
    10
    21

    2
    Zwolle MB1
    10
    21

    3
    HIC MB1
    10
    17

    4
    Amsterdam MB1
    10
    17

    5
    Wageningen MB1
    10
    8

    6
    Oss MB1
    10
    0

Poule D
Rood-Wit – MOP 4-0
Schaerweijde – Nijmegen 2-3
Leeuwarden – Berkel-Rodenrijs 4-3

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door A.M.H.C ROOD WIT MB1 (@roodwitmb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Nijmegen MB1
    10
    24

    2
    Rood-Wit MB1
    10
    21

    3
    Schaerweijde MB1
    10
    18

    4
    Leeuwarden MB1
    10
    14

    5
    MOP MB1
    10
    8

    6
    Berkel-Rodenrijs MB1
    10
    3

Poule E
Huizen – Klein Zwitserland 1-0
HBS – Oranje-Rood 0-3
Twente – Voordaan 3-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Oranje-Rood MB1
    10
    27

    2
    Huizen MB1
    10
    22

    3
    Klein Zwitserland MB1
    10
    18

    4
    Voordaan MB1
    10
    11

    5
    Twente MB1
    10
    7

    6
    HBS MB1
    10
    2

Poule F
Naarden – Leonidas 1-2
Rotterdam – Victoria 6-3
Cartouche – Apeldoorn 0-1

Rotterdam MB1 – Victoria MB1 (6-3). Foto: Renske van Vugt

Rotterdam MB1 – Victoria MB1 (6-3). Foto: Renske van Vugt

Rotterdam MB1 – Victoria MB1 (6-3). Foto: Renske van Vugt

Rotterdam MB1 – Victoria MB1 (6-3). Foto: Renske van Vugt

Rotterdam MB1 – Victoria MB1 (6-3). Foto: Renske van Vugt

Rotterdam MB1 – Victoria MB1 (6-3). Foto: Renske van Vugt

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam MB1
    10
    27

    2
    Victoria MB1
    10
    25

    3
    Apeldoorn MB1
    10
    13

    4
    Leonidas MB1
    10
    9

    5
    Naarden MB1
    10
    7

    6
    Cartouche MB1
    10
    3

Poule G
Berkel-Enschot – SCHC 0-7
Zoetermeer – Tilburg 2-4
Spandersbosch – Laren 0-4

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    SCHC MB1
    10
    28

    2
    Laren MB1
    10
    20

    3
    Tilburg MB1
    10
    17

    4
    Spandersbosch MB1
    10
    10

    5
    Zoetermeer MB1
    10
    7

    6
    Berkel-Enschot MB1
    10
    2

Poule H
Alliance – MEP 3-0
HOCO – Push 0-7
Almere – Den Bosch 3-3

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door 🔥PUSH MB1 2021/2022🔥 (@pushmb1)

HOCO MB1 – Push MB1 (0-7). Foto: Bianca Heijblom

HOCO MB1 – Push MB1 (0-7). Foto: Bianca Heijblom

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push MB1
    10
    25

    2
    Den Bosch MB1
    10
    25

    3
    Alliance MB1
    10
    14

    4
    Almere MB1
    10
    13

    5
    MEP MB1
    10
    10

    6
    HOCO MB1
    10
    0

Jongens B

Met de dertien treffers tegen Leonidas heeft Kampong in Poule E na zes duels al 58 doelpunten gemaakt. Ook Victoria is op schot met 43 goals in Poule G. Schaerweijde hield voor de vijfde keer in zes duels de nul. De ploeg uit Zeist heeft in Poule F pas een tegentreffer moeten incasseren. Klein Zwitserland boekte in en tegen Zwolle in Poule C een 12-0 overwinning.

Poule A
Amsterdam – Gooische 1-3
Alliance – Groningen 3-0
GHBS – Hilversum 8-2

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Gooische JB1
    10
    22

    2
    Amsterdam JB1
    10
    19

    3
    Alliance JB1
    10
    19

    4
    GHBS JB1
    10
    17

    5
    Groningen JB1
    10
    6

    6
    Hilversum JB1
    10
    2

Poule B
Upward – MOP 3-0
Pinoké – Abcoude 5-1
Rood-Wit – SCHC 5-1

Rood-Wit JB1 – SCHC JB1 (5-1). Foto: Karin van Laar

Rood-Wit JB1 – SCHC JB1 (5-1). Foto: Karin van Laar

Rood-Wit JB1 – SCHC JB1 (5-1). Foto: Karin van Laar

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Pinoké JB1
    10
    25

    2
    SCHC JB1
    10
    22

    3
    Rood-Wit JB1
    10
    15

    4
    MOP JB1
    10
    8

    5
    Upward JB1
    10
    7

    6
    Abcoude JB1
    10
    6

Poule C
Oranje-Rood – Spandersbosch 9-1
Laren – Almere 5-1
Zwolle – Klein Zwitserland 0-12

Oranje-Rood JB1 – Spandersbosch JB1 (9-1). Foto: Natasja Wajon

Oranje-Rood JB1 – Spandersbosch JB1 (9-1). Foto: Natasja Wajon

Oranje-Rood JB1 – Spandersbosch JB1 (9-1). Foto: Natasja Wajon

Oranje-Rood JB1 – Spandersbosch JB1 (9-1). Foto: Natasja Wajon

Oranje-Rood JB1 – Spandersbosch JB1 (9-1). Foto: Natasja Wajon

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Klein Zwitserland JB1
    10
    27

    2
    Oranje-Rood JB1
    10
    24

    3
    Laren JB1
    10
    19

    4
    Zwolle JB1
    10
    10

    5
    Almere JB1
    10
    7

    6
    Spandersbosch JB1
    10
    1

Poule D
Bloemendaal – Push 2-7
hdm – Hurley 1-2
Zoetermeer – HBS 4-5

Bloemendaal JB1 – Push JB1 (2-7). Foto: Chantal Kaiser

Bloemendaal JB1 – Push JB1 (2-7). Foto: Chantal Kaiser

Bloemendaal JB1 – Push JB1 (2-7). Foto: Chantal Kaiser

Bloemendaal JB1 – Push JB1 (2-7). Foto: Chantal Kaiser

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door hdm JB1 | 2020 – 2021 (@hdm_jb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push JB1
    10
    25

    2
    Hurley JB1
    10
    21

    3
    Bloemendaal JB1
    10
    18

    4
    HDM JB1
    10
    10

    5
    HBS JB1
    10
    7

    6
    Zoetermeer JB1
    10
    7

Poule E
Leonidas – Kampong 0-13
Rotterdam – Den Bosch 5-0
Union – Deventer 3-6

Rotterdam JB1 – Den Bosch JB1 (5-0). Foto: Ruud Stork

Rotterdam JB1 – Den Bosch JB1 (5-0). Foto: Ruud Stork

Rotterdam JB1 – Den Bosch JB1 (5-0). Foto: Ruud Stork

Rotterdam JB1 – Den Bosch JB1 (5-0). Foto: Ruud Stork

Rotterdam JB1 – Den Bosch JB1 (5-0). Foto: Ruud Stork

Rotterdam JB1 – Den Bosch JB1 (5-0). Foto: Ruud Stork

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Kampong JB1
    10
    28

    2
    Rotterdam JB1
    10
    24

    3
    Den Bosch JB1
    10
    19

    4
    Deventer JB1
    10
    10

    5
    Leonidas JB1
    10
    4

    6
    Union JB1
    10
    3

Poule F
Apeldoorn – Tilburg 3-7
Athena – Schaerweijde 0-7
MEP – Leiden 1-3

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Schaerweijde JB1
    10
    30

    2
    Tilburg JB1
    10
    20

    3
    Leiden JB1
    10
    16

    4
    AthenA JB1
    10
    13

    5
    MEP JB1
    10
    7

    6
    Apeldoorn JB1
    10
    1

Poule G
Xenios – Victoria 0-9
Voordaan – Cartouche 2-2
Delta Venlo – Rosmalen 6-3

Delta Venlo JB1– Rosmalen JB1 (6-3). Foto: Maurice Klaassens

Delta Venlo JB1– Rosmalen JB1 (6-3). Foto: Maurice Klaassens

Delta Venlo JB1– Rosmalen JB1 (6-3). Foto: Maurice Klaassens

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Victoria JB1 (@victoria.jb1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Victoria JB1
    10
    30

    2
    Voordaan JB1
    10
    22

    3
    Cartouche JB1
    10
    17

    4
    Delta Venlo JB1
    10
    7

    5
    Xenios JB1
    10
    6

    6
    Rosmalen JB1
    10
    4

Poule H
Roomburg – Naarden 0-5
HGC – Breda 5-4
Geldrop – Nijmegen 2-6

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Naarden JB1
    10
    27

    2
    Roomburg JB1
    10
    18

    3
    Breda JB1
    10
    15

    4
    HGC JB1
    10
    14

    5
    Nijmegen JB1
    10
    13

    6
    Geldrop JB1
    10
    1


Wat vind jij? Praat mee...