Oranje-internationals in de zon – De vakantiekiekjes!

De meeste internationals van de Oranje Dames en Heren vertoeven deze dagen in een heerlijk zonnig oord. Veelal in het verre Zuiden van Europa. Met hun liefdes, vrienden of familie genieten de Oranjehelden van hun welverdiende rust en ontspanning te midden van deze razend drukke hockeyzomer. Want de succesvol verlopen Hockey World League’s in Londen en Brussel liggen nog maar net achter ze, of hét hockeytoernooi van deze zomer is alweer in aantocht. Het EK Hockey 2017 in eigen land begint namelijk al over 42 dagen en de internationals worden over anderhalve week alweer bijeen geroepen voor de start van de voorbereiding. 

Dus hoog tijd voor wat ontspanning! Geniet van de fraaie vakantiekiekjes die onze internationals de afgelopen dagen op Instagram postten!

Kleine duik in de Rode Zee.. #8meter @manoukzuur @matsoemats @leandro_storme #nietverleerd

A post shared by Pirmin Blaak (@pirminblaak) on

Heerlijke week vakantie gehad ❤️😍☀️🇪🇸

A post shared by Jorrit Croon (@jcroon_14) on

📍 San Francisco #goldengate #vakantie

A post shared by Laura (@lauranunnink) on

🇪🇸☀️

A post shared by Bjorn Kellerman (@kellermanbjorn) on

😘

A post shared by Floris (@floriswortelboer) on

🌴🐚🦀

A post shared by Pien Sanders (@piensanders) on

Fekansie '17

A post shared by Tristan Algera (@tristan.algera) on

🇪🇸🌞#welheelchill

A post shared by Mirco Pruyser (@mircopruyser) on

Beachday ! 🏖

A post shared by Maria Verschoor (@mariaverschoor) on

Enjoying 🇮🇹

A post shared by Bob de Voogd (@bobdevoogd) on

Waar is Mar(Wal)ly?🏰 🤔 #bosnia #srebrenik #kasteel #1333 #samenmet #mijnbosnischeprins 👑

A post shared by Marloes Keetels (@marloeskeetels) on

⚓️⛵️🌴👨‍👩‍👧‍👦❤️

A post shared by Thierry Brinkman (@thierrybrinkman) on

Holiday mode: Activated ☕️☀️ #Balr #Coffee #PoolTimeChilling

A post shared by Margot van Geffen (@margotvangeffen) on

🌞Vakantie🌞 2 dagen golfen met paps in Maastricht #genieten

A post shared by Kitty (@kittyvanmale) on

Op een berg⛰🏞… #wandersnor #uitzicht #helaasgeendrone #lamanga

A post shared by Seve van Ass (@sevevanass) on


Wat vind jij? Praat mee...