OVK (D): Koploper Almere wint topper tegen runner-up Rood-Wit

Almere stapte zondag in Aerdenhout met een 3-4 overwinning van het veld tegen de nummer twee van de Overgangsklasse B Rood-Wit. De thuisploeg kwam tot tweemaal toe op voorsprong (2-1 en 3-2), maar kon dat cijfermatige overwicht niet overeind houden. Zeven minuten voor tijd maakte Esmeralda Post namens Almere de winnende.

In poule A maakten de twee koplopers Push en Wageningen geen fout door met respectievelijk 2-1 en 3-1 te winnen van Alecto en Beuningen.

De uitslagen en doelpuntenmakers op een rij:

Overgangsklasse A

Eindhoven – Voordaan 5-4 (3-1)
Anouk Franken 1-0
Isa Velraeds 1-1
Ilse Delhaye 2-1 (sb)
Ilse Delhay 3-1 (sc)
Ilse Delhay 4-1
Raphaelle van de Walle 5-1 (sc)
Dido Prins 5-2
Muus Burgers 5-3
Rosanne van Dijk 5-4

Gooische – Leiden 3-1 (2-1)
‘3 Elize Dashorst 1-0
’14 Dirkje Reuver 2-0 (sb)
’17 2-1 (sc)
’56 Yvette Eschauzier 3-1 (sc)

Helmond – Breda 3-1 (1-0)
’22 Nathalie Thijssen
’39 Emma Claessens 2-0 (sc)
’48 Joyce van Wette
n
’65 Amber de Visser 3-1

Push – Alecto 2-1 (1-1)
’10 Freeke van Dongen 1-0 (sc)
’34 Famke Michielsen 1-1
’41 Sophie van Nieuwamerongen 2-1

Wageningen – Beuningen 3-1 (2-0)
’15 Lieke Visser 1-0 (sc)
’32 Lieke Visser 2-0
’51 Elaine de Vries 3-0 (sb)
’60 Esther Kamerman 3-1 (sc)

Zwolle – Fletiomare 3-2 (1-0)
‘2 Sophie Locht 1-0
’38 Marschka van Soest 1-1
’48 Sabine van Eijk 2-1
’58 Marjon Damen 2-2
’60 Lynn Vasterink 3-2

 

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push D1
    10
    27

    2
    Wageningen D1
    10
    25

    3
    Zwolle D1
    10
    19

    4
    Helmond D1
    10
    17

    5
    Breda D1
    10
    16

    6
    Gooische D1
    10
    15

    7
    Eindhoven D1
    10
    12

    8
    Fletiomare D1
    10
    10

    9
    Leiden D1
    10
    10

    10
    Voordaan D1
    10
    9

    11
    Beuningen D1
    10
    6

    12
    Alecto D1
    10
    5

Overgangsklasse B

Alliance – QZ 3-4 (3-0)
’14 Guilietta Rota Rago 1-0
’26 Guilietta Rota Rago 2-0
’38 Suzanne van der Bijl 3-0 (sc)
’40 Maxime Steppe 3-1
’48 Madelief de Beer 3-2 (sc)
’56 Maxime Steppe 3-3
’68 Pleun de Jong 3-4 (sc)

Amstelveen – Xenios 0-2 (0-0)
’42 Fréderique Verhoeven 0-1
’61 Jaimy de Weijer 0-2

Rood-Wit – Almere 3-4 (2-1)
‘8 Catherine Clot 0-1
’17 Anna Kathmann 1-1
’32 Lucca van den Hoorn 2-1
’40 Janneke Honout 2-2
’48 Roos Riboni 3-2
’59 Dees Pellens 3-3
’63 Esmeralda Post 3-4

Schaerweijde – Ring Pass Delft 2-3 (1-1)
‘1 Michelle Bonsink 1-0
’34 Maaike de Vries 1-1 (sc)
’43 Maaike de Vries 1-2 (sc)
’55 Julia Kloet 1-3 (sc)
’63 Anoek Verdonck 2-3

Union – Cartouche 2-0 (1-0)
‘7 Esther de Leijer 1-0
’52 Paige Eden Hut 2-0

Weert – Schiedam 2-4 (1-3)
‘2 Iris Sauvé 1-0
‘4 Myrna Tanis 1-1 (sc)
’12 Sarah Oosterom 1-2
’23 Myrna Tanis 1-3 (sc)
’43 Jessica van Rumpt 1-4
’59 Iris Sauvé 2-4

 

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Ring Pass Delft D1
    10
    22

    2
    Almere D1
    10
    21

    3
    Union D1
    10
    20

    4
    Cartouche D1
    10
    18

    5
    Rood-Wit D1
    10
    17

    6
    Schaerweijde D1
    10
    14

    7
    QZ D1
    10
    14

    8
    Alliance D1
    10
    12

    9
    Xenios D1
    10
    10

    10
    Schiedam D1
    10
    8

    11
    Amstelveen D1
    10
    5

    12
    Weert D1
    10
    3


1 Reactie

  1. Quini

    Quini

    Lucca vd Hoorn (Almere) scoorde de 1-2


Wat vind jij? Praat mee...