OVK (D+H): Ede blijft fier aan kop na winst op Zwart-Wit

De heren van Ede gaan in poule A van de Overgangsklasse fier aan kop. Na vier speelronden heeft het team van trainer-coach Bastiaan Bunnik nog geen punt verloren. Deze zondagmiddag waren de Gelderlanders nipt met 1-0 te sterk voor Zwart-Wit uit Breda, dat beduidend minder uit de verf komt dan vorig seizoen met voorlopig vier punten uit vier duels.

Overgangsklasse A

Berkel-Rodenrijs – Berkel-Enschot 3-1 (3-1)
‘1 Oscar van den Hul 1-0
’18 Oscar van den Hul 2-0
‘30 Cees van Huet 3-0
’31 Joep Freijters 3-1

Ede – Zwart-Wit 1-0 (0-0)
’53 Sem Draaijer 1-0

Gooische – Union 0-2 (0-1)
’17 Joep Koolen 0-1
’30 Nick Doeser 0-2

Groningen – Phoenix 1-4 (0-2)
’15 Gilles de la Hayze 0-1
’23 Thije Kuijlenburg 0-2
’38 Florian Kuijlenbuirg 0-3
’45 IJse Dubbeldam 0-4
’52 Mats Kaas 1-4

IJsseloever – Upward 1-0 (0-0)
’66 Daan Kraaijenhagen 1-0

Leiden-Hattem 7-0 (0-2)
‘1 Tim Bosma 1-0
‘4 Bob van Brussel 2-0 (sc)
’17 Jesse Webbers 3-0
’45 Bob van Brussel 4-0 (sc)
’48 Bob van Brussel 5-0 (sb)
’58 Tim Bosma 6-0
’66 Tim Bosma 7-0

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Ede H1
    6
    18

    2
    Leiden H1
    6
    15

    3
    Phoenix H1
    6
    13

    4
    Union H1
    6
    10

    5
    Upward H1
    6
    9

    6
    IJsseloever H1
    6
    7

    7
    Zwart-Wit H1
    6
    7

    8
    Berkel-Rodenrijs H1
    6
    6

    9
    Gooische H1
    5
    5

    10
    Berkel-Enschot H1
    6
    5

    11
    Hattem H1
    6
    4

    12
    Groningen H1
    5
    1

Overgangsklasse B

Hilversum – Breda 3-7 (3-2)
‘2 Sjoerd van den Blink 1-0 (sb)
‘9 Max Loman 1-1 (sc)
’14 Sander Daniels 2-1 (sc)
’16 Sander Daniels 3-1 (sc)
’27 Jeroen Martens 3-2
’39 Lucas van Bergeijk 3-3
’41 Max Looman 3-4
’49 Lodewijk Heemskerk 3-5
’58 Max Looman 3-6
’65 Timo Leemans 3-7

Naarden – Helmond 4-4 (2-2)
‘4 Floris Leufkens 1-0
‘8 Niels de Jong 2-0 (sc)
’15 Piet-Hein Janse 2-1
’20 Floris Lalisang 2-2
’38 Huub Noten 2-3
’43 Paul Meijerink 2-4
’54 Niels de Jong 3-4 (sc)
’58 Tim Buiting 4-4 (sc)

Reigers – Leonidas 3-1 (2-0)
’11 Mark Weber 1-0 (sc)
’23 Mark Weber 2-0 (sc)
’47 Chris de Vetten 3-0
’65 Mathe de Wit

Ring Pass Delft – Huizen uitgesteld

Xenios – Push 3-2 (1-2)
‘6 Casper Fijneman 0-1 (sc)
’15 Tim Hoogendam 1-1 (sc)
’34 Lars Kloosterman 1-2
’60 Tim Hoogendam 2-2 (sb)
’67 Ambrose op het Veld 3-2

Zwolle – Alecto 2-1 (1-0)
’11 Jeremy Bourgonje
’56 Jeremy Bourgonje 2-0
’68 Jesse Huisman 2-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Huizen H1
    5
    15

    2
    Xenios H1
    6
    14

    3
    Reigers H1
    5
    12

    4
    Ring Pass Delft H1
    5
    12

    5
    Hilversum H1
    6
    7

    6
    Naarden H1
    6
    7

    7
    Breda H1
    5
    6

    8
    Zwolle H1
    6
    6

    9
    Leonidas H1
    6
    6

    10
    Helmond H1
    6
    5

    11
    Push H1
    6
    4

    12
    Alecto H1
    6
    3

 

Overgangsklasse Dames

 

Push haalt flink uit op Fletiomare

De doelvrouw van Fletiomare had zich een fijnere wedstrijddag voorgesteld. Op eigen veld vlogen maar liefst acht doelpunten achter haar oren. Push kende geen medelijden met de tegenstander en blijft dankzij deze zege samen met stadgenoot Breda en Leiden aan kop in poule A.

De uitslagen en statistieken op een rij:

Overgangsklasse A

Alecto – Voordaan 4-1 (1-0)
Isabella Elias 1-0
Ymke de Haas 1-1
Carlijn Croon 2-1
Mirthe de Vos 3-1
Isabella Elias 4-1

Beuningen – Breda 1-2 (0-1)
’35 Esra van Herp 0-1
’37 Kiki van der Kreek 0-2
’55 Teske Hendrikson 1-2

Eindhoven – Wageningen 0-0

Fletiomare – Push 0-8 (0-4)
‘10 Freeke van Dongen 0-1
’14 Lobke van Nistelrooy 0-2
’18 Nina Meere 0-3
’23 Freeke van Tilburg 0-4
’40 Puk Hollemans 0-5
’55 Sophie van Nieuwamerongen 0-6
’62 Lobke van Nistelrooy 0-7
´69 Sophie van Nieuwamerongen 0-8

Gooische – Helmond 1-1 (1-0)
’30 Sabine van Eijk 1-0
’67 Emma Claassen 1-1

Zwolle – Leiden 0-4 (0-2)
’14 Milou Thibaudier 0-1
’33 Milou Thibaudier 0-2 (sc)
’36 Lisa van der Geest 0-3
’44 Annick de Boer 0-4

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Breda D1
    6
    16

    2
    Leiden D1
    6
    16

    3
    Push D1
    5
    13

    4
    Gooische D1
    5
    11

    5
    Alecto D1
    6
    10

    6
    Zwolle D1
    6
    10

    7
    Eindhoven D1
    6
    6

    8
    Voordaan D1
    6
    4

    9
    Helmond D1
    6
    4

    10
    Beuningen D1
    6
    3

    11
    Wageningen D1
    6
    3

    12
    Fletiomare D1
    6
    0

Overgangsklasse B

Alliance – Scheidam 1-2 (1-2)
‘4 1-0 (sc)
‘9 Quinty Rotscheidt 1-1 (sc)
’35 Myrna Tanis 1-2

Almere – Schaerweijde 2-3 (0-1)
’32 Cris Janssen
’47 Lucca van der Hoorn
’61 Dhymara Lacroes 2-1
’67 Cris Janssen 2-2
’69 Anoek Verdonck 2-3

Amstelveen – Rood-Wit 1-2 (1-2)
’17 Josephine den Hertog 0-1
’25 Louise Eijsvogel 0-2
’28 Sara Tillart 1-2

Cartouche – Union 1-1 (0-1)
’28 Pamela Raaff 0-1 (sc)
’40 Alina Picardo 1-1 (sc)

QZ – Oss 3-1 (1-1)
’13 Lynn van Rodijnen 0-1 (sb)
’31 Mara Akankan 1-1
’60 Maxime Steppe 2-1
’65 Maxime Steppe 3-1 (sc)

Xenios – Ring Pass Delft 3-1 (2-1)
‘8 Cunera de Beaufort 1-0
’29 Pippelien Boom 2-0
’32 Imke van Heemskerk 2-1
’44 Jaimy de Weijer 3-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Union D1
    6
    14

    2
    Almere D1
    6
    13

    3
    Schaerweijde D1
    5
    11

    4
    Xenios D1
    6
    10

    5
    Rood-Wit D1
    6
    9

    6
    Amstelveen D1
    5
    7

    7
    Alliance D1
    6
    7

    8
    Schiedam D1
    6
    6

    9
    QZ D1
    6
    5

    10
    Ring Pass Delft D1
    6
    5

    11
    Cartouche D1
    6
    5

    12
    Oss D1
    6
    2


Wat vind jij? Praat mee...