OVK (D): Degradant Push wint eerste duel in de Overgangsklasse

Voor zover er al sprake kan zijn van een topduel, namelijk die tussen promotieklasse-degradant Push en playoff-deelnemer Gooische, heeft de ploeg uit Breda het onderlinge treffen in poule A met 2-1 weten te winnen. In poule B bewees Nynke Kappelle opnieuw haar grote waarde voor Union, want dankzij haar twee treffers wonnen de Gelderlanders van Schaerweijde, ook met 2-1. Topscorer van de dag werd Emilie Nieland van Helmond met drie treffers.

De uitslagen en statistieken van de eerste competitieronde op een rijtje:

Overgangsklasse A

Alecto – Helmond 2-5 (2-2)
’12 1-0 Rosanne Pries
’27 1-1 Emilie Nieland
’31 1-2 Nathalie Thijssen
’32 2-2 Carlijn Croon
’47 2-3 Emma Claessens (sc)
’60 2-4 Emilie Nieland
’67 2-5 Emilie Nieland

Eindhoven – Breda 1-2 (0-0)
’42 0-1 Lohra Zaaijer (sc)
’50 0-2 Kiki van der Kreek
1-2 Wietske Velthuijs (sc)

Fletiomare – Leiden 3-1 (1-0)
‘7 1-0 Fieke Hoff
’41 1-1 Elze Zuur
’46 2-1 Maruschka van Soest (sb)
’65 3-1 Dionne van den Ende (sc)

Push – Gooische 2-1 (1-0)
1-0 Jet Huisman
1-1 Dirkje Reuver (sb)
2-1 Sophie van Nieuwamerongen

Voordaan – Beuningen 4-0 (1-0)
1-0 Rosanna van Dijk
2-0 Maud Duurkens
3-0 Isa Sambeek
4-0 Isa Velraeds

Zwolle – Wageningen 4-2 (1-1)
’16 0-1 Sanne Vormeer
1-1 1-1 Lynn van Beek
’40 1-2 Lieke Visser
2-2 Sophie Koetsier
3-2 Sophie Locht
4-2 Yara Vis

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Push D1
    11
    30

    2
    Wageningen D1
    11
    25

    3
    Zwolle D1
    11
    20

    4
    Helmond D1
    11
    20

    5
    Breda D1
    11
    19

    6
    Gooische D1
    11
    18

    7
    Eindhoven D1
    11
    13

    8
    Leiden D1
    11
    11

    9
    Voordaan D1
    11
    10

    10
    Fletiomare D1
    11
    10

    11
    Beuningen D1
    11
    6

    12
    Alecto D1
    11
    5

Overgangsklasse B

Amstelveen – QZ 2-2 (1-1)
‘3 1-0 Julia Govers
’35 1-1 Anouk Verdonschot
’54 2-1 Andrea van Luyk
’55 2-2 Marlou Gerrits

Cartouche – Almere 1-1 (1-0)
‘4 1-0 Jill Drabbe
’68 1-1 Catherine Clot (sc)

Schiedam – Alliance 1-2 (0-1)
’32 0-1 Giuletta Rota Rago
’38 1-1 Myrna Tanis
’40 1-2 Giuletta Rota Rago

Union – Schaerweijde 2-1 (2-0)
‘6 1-0 Nynke Kappelle (sb)
’27 2-0 Nynke Kappelle (sc)
’30 2-1 Marijn de Vries

Weert – Rood-Wit 1-2 (0-2)
’12 0-1 Stella Pielage
’33 0-2 Frederique Klaassen
’51 1-2 Hana Smolenaars (sb)

Xenios – Ring Pass Delft 4-3 (2-2)
‘9 1-0 Jaimy de Weijer
’20 1-1 Meike Jansen
’25 2-1 Nikki Hoogendam
’33 2-2 Kirsten Pool
’49 3-2 Fréderique Verhoeven
’53 4-2 Nikki Hoogendam (sc)
’57 4-3 Julia Kloet (sc)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Ring Pass Delft D1
    11
    25

    2
    Almere D1
    11
    22

    3
    Union D1
    11
    21

    4
    Cartouche D1
    11
    21

    5
    Rood-Wit D1
    11
    18

    6
    Schaerweijde D1
    11
    17

    7
    QZ D1
    11
    14

    8
    Alliance D1
    11
    12

    9
    Xenios D1
    11
    11

    10
    Schiedam D1
    11
    9

    11
    Amstelveen D1
    11
    6

    12
    Weert D1
    11
    3


Reacties op dit bericht zijn gesloten.