OVK H+D: Vier goals waarvan drie in tien minuten voor Chris de Vetten

Met vier treffers speelde Chris de Vetten van De Reigers een cruciale rol in het duel tegen Push. Het werd 5-2 voor de ploeg uit Hoofddorp mede dankzij een loepzuivere hattrick van De Vetten tijdens de eerste tien minuten van de wedstrijd.

De uitslagen en statistieken op een rij:

Heren Overgangsklasse A

Berkel-Rodenrijs – Upward 5-2 (4-2)
‘3 Max Koopmans 0-1
’23 Quintijn van Rheenen 1-1 (sb)
’29 Oscar van der Hul 2-1 (sc)
’31 Laurens van der Burg 3-1
’32 Laurens van der Burg 4-1
’35 Max Bol 4-2 (sc)
’48 Quintijn van rheenen 5-2 (sb)

Ede – Leiden 2-1 (0-0)
Marciano de Bock 1-0
Bob van Brussel 1-1 (sc)
Freek Schellekens 2-1

Gooische – IJsseloever 3-2 (2-0)
Foppe Houting 1-0 (sc)
Junior Schilte 2-0
Tjalle Dijkstra 2-1
Ross Quint 2-2
Foppe Houting 3-2 (sc)

Groningen – Berkel-Enschot 2-2 (1-0)
’36 Tim Scholten 1-0
’40 Jesse Dijkstra 2-0
’50 Thijs Titulaer 2-1
’58 Thijs Titulaer 2-2

Phoenix – Zwart-Wit 4-1 (1-0)
’30 Quirijn Sack 1-0
’43 Sweder Salomons 2-0
’52 Florian Kuijlenburg 3-0 (sc)
’58 Martijn van Mierlo 4-0
’60 Jop Ghering 4-1

Hattem – Union 1-4 (1-1)
’15 Maarten van der Harst 0-1
’23 Ties Begeman 1-1
’52 Nick Doeser 1-2
’60 Sem van Noort 1-3
’62 Sem van Noort 1-4

 

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Ede H1
    3
    9

    2
    Union H1
    3
    7

    3
    Phoenix H1
    3
    7

    4
    Leiden H1
    3
    6

    5
    Gooische H1
    3
    5

    6
    IJsseloever H1
    3
    4

    7
    Zwart-Wit H1
    3
    4

    8
    Berkel-Rodenrijs H1
    3
    3

    9
    Upward H1
    3
    3

    10
    Groningen H1
    3
    1

    11
    Berkel-Enschot H1
    3
    1

    12
    Hattem H1
    3
    0

Heren Overgangsklasse B

Breda – Huizen 5-3 (2-1)
‘1 Ruben Knopperts 0-1
’10 Jeroen Martens 1-1
’24 Floris Verheijen 2-1 (sc)
’49 Stijn Mennink 2-2 (sb)
’56 Floris Verheijen 3-2 (sc)
’60 Maarten van den Berg 3-3
’62 Stijn Mennink 3-4 (sc)
’69 Tammo van der Meer 3-5

Hilversum – Leonidas 2-1 (0-1)
‘2 Beer Nipius 0-1
’64 Wouter van den Hoek 1-1
’69 Casper Hafkamp 2-1 (sc)

Naarden – Xenios 4-4 (2-2)
‘5 Diederick Scheen 0-1
’15 Jelte Bommel 1-1
’24 Lucca van der Linden 2-1
’27 Diederick Scheen 2-2
’36 Floris Leufkens 3-2
’45 Niels de Jong 4-2 (sc)
’51 Tim Hoogendam 4-3 (sc)
’57 Job van der Elsen 4-4

Reigers – Push 5-2 (4-2)
‘2 Chris de Vetten 1-0
‘8 Chris de Vetten 2-0
’10 Chris de Vetten 3-0
’16 Laurens van der Leur 3-1
’32 Mark Weber 4-1 (sc)
’34 Casper Fijneman 4-2 (sc)
’58 Chris de Vetten 5-2

Ring Pass Delft – Alecto 1-0 (1-0)
’32 Martijn Saraber 1-0

Zwolle – Helmond 4-2 (2-0)
’26 Jeremy Bourgonjen 1-0
’37 Jeremy Bourgonjen 2-0
’43 Rens Hermans 2-1 (sc)
’55 Rens Hermans 2-2 (sc)
’59 Joost Boersma 3-2 (sc)
’64 Jeremy Bourgonjen 4-2

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Huizen H1
    3
    9

    2
    Reigers H1
    3
    9

    3
    Ring Pass Delft H1
    3
    9

    4
    Hilversum H1
    3
    6

    5
    Xenios H1
    3
    5

    6
    Naarden H1
    3
    4

    7
    Leonidas H1
    3
    3

    8
    Zwolle H1
    3
    3

    9
    Push H1
    3
    3

    10
    Helmond H1
    3
    1

    11
    Alecto H1
    3
    0

    12
    Breda H1
    3
    0

Overgangsklasse Dames

Breda, Gooische en Zwolle hebben in de Overgangsklasse A ook hun tweede duel van deze competitie gewonnen. Datzelfde geldt in Overgangsklasse B voor Almere en Amstelveen.

De uitslagen en statistieken op een rij:

Dames Overgangsklasse A

Alecto – Push 1-1 (1-0)
‘7 Carolijn Croon 1-0
’65 Puk Hollemans 1-1

Beuningen – Voordaan 0-0

Breda – Wageningen 4-0 (2-0)
‘8 Kiki van der Kreek 1-0
’29 Meike Warnier 2-0
’45 Claire Bloem 3-0
’48 Esra van Herp 4-0 (sc)

Eindhoven – Leiden 2-2 (1-2)
‘2 Ilse Delhaye-Koch 1-0
’11 Rozemarijn Tiebout 1-1
’14 Rozemarijn Tiebout 1-2
’38 Kim Lammers 2-2

Gooische – Fletiomare 2-1 (2-1)
‘4 Yvette Eschauzier 1-0
’15 Vivienne Kastrop 2-0
’33 Dionne van den Ende 2-1 (sc)

Zwolle – Helmond 3-0 (1-0)
’28 Sophie Locht 1-0
’48 Mette Borkent 2-0
’52 Elian van de Griend 3-0

 

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Leiden D1
    3
    7

    2
    Push D1
    3
    7

    3
    Breda D1
    3
    7

    4
    Gooische D1
    3
    7

    5
    Zwolle D1
    3
    6

    6
    Eindhoven D1
    3
    4

    7
    Alecto D1
    3
    4

    8
    Helmond D1
    3
    3

    9
    Beuningen D1
    3
    2

    10
    Voordaan D1
    3
    1

    11
    Wageningen D1
    3
    1

    12
    Fletiomare D1
    3
    0

Dames Overgangsklasse B

Alliance – Ring Pass Delft 2-2 (1-0)
‘8 Iris Houtkamp 1-0
’48 Anne van Velsen 2-0
’55 Fleur van Zuilen 2-1
’62 Fleur van Zuilen (sb)

Almere – Schiedam 3-1 (0-0)
’45 Joelle Angel 1-0
’47 Yvette Willems 2-0
’53 Quirine Angel 3-0
’67 Jessica van Rumpt 3-1

Amstelveen – Oss 2-1 (1-1)
’17 Jessie Kuiper 0-1
’28 Sara Tillart 1-1
’45 Nina Abbott 2-1

Cartouche – Xenios 4-3 (?-?)
‘4 Anouk de Wolf 1-0
‘8 Cunera de Beaufort 1-1
’16 Emily Adema 2-1
’30 Anouk de Wolf 3-1
’59 Jaimy de Weijer 3-2
’61 Nikki Hoogendam 3-3
’66 Saskia Otten 4-3 (sc)

QZ – Union 1-2 (1-1)
‘4 Pamela Raaff 0-1
’34 Hilde Veraart 1-1
’50 Nynke Kappelle 1-2 (sc)

Schaerweijde – Rood-Wit 3-1 (?-?)
’40 Rixt van de Wal 1-0
’63 Cris Janssen 2-0
’66 Anoek Verdonk 3-0
’69 Janneke Honout 3-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Almere D1
    3
    9

    2
    Schaerweijde D1
    3
    7

    3
    Union D1
    3
    7

    4
    Amstelveen D1
    2
    6

    5
    Xenios D1
    3
    3

    6
    Cartouche D1
    3
    3

    7
    Rood-Wit D1
    3
    3

    8
    Alliance D1
    3
    3

    9
    Ring Pass Delft D1
    3
    2

    10
    Oss D1
    3
    1

    11
    QZ D1
    3
    1

    12
    Schiedam D1
    2
    1


Wat vind jij? Praat mee...