Victoria H1 volgend seizoen verder zonder coach Ronald Hugers

Ronald Hugers van hockeyclub Victoria heeft aangegeven aan het einde van het seizoen te stoppen als coach van Heren 1. Hugers staat sinds 5 jaar aan het roer als hoofdcoach van de mannen van Victoria, die momenteel op de 6e plaats te vinden zijn in de Overgangsklasse B.

Victoria geeft aan op zoek te gaan naar een waardige opvolger. Bestuurslid Tophockey Boet Jansen: ‘Ronald is een topcoach en heeft de afgelopen jaren het team en de individuele spelers naar een hoger niveau gebracht. Het bestuur wil een grote dank uitspreken voor zijn inzet, zijn aandacht voor de mens achter de speler, zijn adviezen en inbreng voor onze jeugdopleiding en zijn hockeyenthousiasme de afgelopen jaren. Vorig seizoen zijn op een haar na de play-offs gemist en ook dit seizoen zijn we nog volop in race.’

Victoria staat momenteel op een 6e plaats in de Overgangsklasse B, maar op slechts 5 punten van de koploper HIC. Jansen: ‘Wij willen als Victoria altijd meedoen om de prijzen, maar ook structureel jong talent uit onze eigen opleiding inpassen. We gaan op zoek naar een vervanger die gedreven is, ambitieuze doelen nastreeft en past binnen onze club.’


1 Reactie

  1. GabyvanHout

    succes. En een goede naam in de hockeywereld.


Wat vind jij? Praat mee...