De eerste helft van de herfstcompetitie is voor de A- en B-jeugd voorbij en zaterdag staat voor een aantal ploegen de play-offs voor de Landelijke of Super A/B-competities op het programma. Hier een overzicht:
Play-offs AB-jeugd Noord Nederland
Locatie: GHHC Groningen
Deelnemende teams:
Quick Stick MB1 |
Dash MB1 |
Graspiepers MB1 |
Bekijk het complete wedstrijdschema
Play-offs AB-jeugd Noord-Holland
Locatie: HV Myra
Deelnemende teams:
Alliance JA1 | Kraaien JA1 | Alliance JB1 | HBS MA1 | Alliance MB1 |
Alkmaar JA1 | Terriërs JA1 | Qui Vive JB1 | Rood-Wit MA1 | HIC MB1 |
Hurley JA1 | Hoorn JB1 | HBS JB1 | Terriërs MA1 | Qui Vive MB1 |
Hoorn JA1 | Kikkers JB1 | Bennebroek JB1 | Myra MA1 | AthenA MB1 |
Reigers JA1 | Pinoké JB1 | Abcoude JB1 | Xenios MA1 | Castricum MB1 |
AthenA JA1 | Rood-Wit JB1 | Alkmaar JB1 | Alkmaar MA1 | Xenios MB1 |
Bekijk het complete wedstrijdschema
Play-offs AB-jeugd Midden Nederland
Locatie: HC Houten
Deelnemende teams:
Kampong JA1 | Gooische MA1 | Kampong JB1 | Gooische MB1 |
Almere JA1 | Schaerweijde MA1 | Naarden JB1 | SCHC MB1 |
Laren JA1 | Laren MA1 | Gooische JB1 | Soest MB1 |
Naarden JA1 | Huizen MA1 | SCHC JB1 | Shinty MB1 |
Locatie: HC IJsseloever
Deelnemende teams:
SCHC JA1 | Nieuwegein MA1 | Houten JB1 |
Schaerweijde JA1 | Hilversum MA1 | Almere JB1 |
SCHC MA1 | Schaerweijde JB1 | Schaerweijde MB1 |
Phoenix MA1 | Amersfoort JB1 | Voordaan MB1 |
Houten MA1 | Hilversum JB1 |
Locatie: MHC Nieuwegein
Deelnemende teams:
Spandersbosch JA1 | Kampong MA2 | Huizen MB1 |
Amersfoort JA1 | Maarssen MA1 | Amersfoort MB1 |
Houten JA1 | Maarssen JB1 | Houten MB1 |
SCHC MA2 | Naarden JB2 | Eemvallei MB1 |
Almere MA2 | Kampong MB1 | Weesp MB1 |
Bekijk het complete wedstrijdschema
Play-offs AB-jeugd Oost Nederland
Locatie: RKHV Union
Deelnemende teams:
Deventer JB2 | Hattem JA1 | Arnhem MA1 |
Oosterbeek JB1 | Arnhem MB1 | Bemmel MA1 |
Arnhem JB1 | Wageningen MB2 | Twente MA1 |
Upward JA1 | HCM MB1 | Wijchen MA1 |
Lochem JA1 | Oosterbeek MB1 |
Locatie: NMHC Nijmegen
Deelnemende teams:
Zwolle MB1 | Union JA1 | Nijmegen JB1 | Kromhouters JB1 | Twente MB1 |
Deventer MB1 | Ede JA1 | Union JB1 | Kromhouters JA1 | Zutphen MA1 |
Nijmegen MA1 | Nijmegen MB1 | Nijmegen JA1 | Zwolle JA1 | Union MA1 |
Wageningen MA1 | Wageningen MB1 | Wageningen JA1 | Mezen JA1 | Deventer MA1 |
Upward JB1 | Zwolle MA1 | Deventer JB1 | Union MB1 | |
Apeldoorn JB1 | Bully MA1 | Zwolle JB1 | EHV MB1 |
Bekijk het complete wedstrijdschema – Union
Bekijk het complete wedstrijdschema – Nijmegen
Play-offs AB-jeugd Zuid Nederland
Locatie: HC Uden
Deelnemende teams:
Push MB1 | Breda JB1 | Tilburg MA1 | HOD MB1 |
Pelikaan MB1 | MOP JB1 | MOP JA1 | Rosmalen MB1 |
Warande MB1 | Oranje-Rood MA1 | Zwart-Wit JA1 | Pelikaan JA1 |
Tilburg JB1 | Maastricht MA1 | Breda JA1 | Venlo JA1 |
Bekijk het complete wedstrijdschema
Play-offs AB-jeugd Zuid-Holland
Locatie: HC Klein Zwitserland
Deelnemende teams:
Alecto JB1 | Craeyenhout MB1 | Berkel Rodenrijs JB1 |
Klein Zwitserland JB1 | Pijnacker MB1 | Leiden JB1 |
Zoetermeer MB1 | Noordwijk MB1 | Roomburg JB1 |
Leiden MB1 | Cartouche JB1 | Leonidas JB1 |
Ring Pass Delft MB1 | Rijswijk JB1 |
Locatie: HC Schiedam
Deelnemende teams:
Cartouche MA1 | Rotterdam MA1 | Alphen JA1 |
Leonidas MA1 | Roomburg MA1 | Leonidas JA1 |
Klein Zwitserland MA1 | Barendrecht MA1 | Forescate JA1 |
Alphen MA1 | Alecto JA1 | Roomburg JA1 |
Leiden MA1 | Ring Pass Delft JA1 |
Wat vind jij? Praat mee...
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.