HK Dames Zaal: hdm verpulvert landskampioen Amsterdam met 8-2

Tijdens de derde speeldag in de Hoofdklasse Dames Zaal was het hdm die zich met twee knappe overwinningen terug in de top van poule A speelde. De ploeg van internationals Pien van Nes en Mila Muyselaar verpulverde niet alleen Amsterdam met liefst 8-2, maar won ook van koploper Laren (4-2).

Poule A

HGC - Amsterdam (2-7)

Stand Team Naam
3' 0-1 Amsterdam Noor de Baat
4' 0-2 Amsterdam Charlotte Vega
8' 0-3 Amsterdam Anouk Lambers
9' 1-3 (sc) HGC Emily Knoppers
10' 1-4 (sc) Amsterdam Julia Müller
16' 2-4 HGC Femke Bijen
28' 2-5 Amsterdam Felice Albers
32' 2-6 (sc) Amsterdam Charlotte Vega
34' 2-7 Amsterdam Julia Müller

Laren - Kampong (5-3)

Stand Team Naam
3' 0-1 (sc) Kampong Renee van Laarhoven
8' 0-2 Kampong Margot van Hecking Colenbrander
11' 0-3 Kampong Mabel Brands
16' 1-3 Laren Laurien Leurink
20' 2-3 Laren Laurien Leurink
33' 3-3 Laren Fabienne Roosen
36' 4-3 (sc) Laren Elin van Erk
40' 5-3 Laren Elin van Erk

Amsterdam - HDM (2-8)

Stand Team Naam
5' 1-0 Amsterdam Anouk Lambers
7' 1-1 HDM Mila Muyselaar
9' 1-2 HDM Nina van der Marel
14' 1-3 HDM Fay van der Elst
21' 1-4 HDM Mila Muyselaar
30' 1-5 (sb) HDM Pien van Nes
37' 1-6 (sc) HDM Mila Muyselaar
38' 1-7 HDM Fay van der Elst
39' 1-8 HDM Mascha Sterk
39' 2-8 Amsterdam Felice Albers

HGC - Union (3-1)

Stand Team Naam
3' 1-0 (sc) HGC Colette Jansen
25' 1-1 (sc) Union Nynke Kappelle
30' 2-1 HGC Karlijn Scheepens
37' 3-1 (sc) HGC Colette Jansen

Laren - HDM (2-4)

Stand Team Naam
2' 1-0 Laren Laurien Leurink
5' 2-0 Laren Lieke van Wijk
7' 2-1 HDM Mila Muyselaar
7' 2-2 HDM Pien van Nes
21' 2-3 HDM Nina van der Marel
39' 2-4 HDM Pien van Nes

Union - Kampong (1-4)

Stand Team Naam
21' 0-1 Kampong Anna van den Putten
26' 0-2 (sc) Kampong Renee van Laarhoven
36' 1-2 Union Aiive Biermans
37' 1-3 (sc) Kampong Renee van Laarhoven
39' 1-4 Kampong Margot van Hecking Colenbrander
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Laren D1
    8
    19

    2
    Kampong D1
    8
    18

    3
    Amsterdam D1
    8
    16

    4
    hdm D1
    8
    15

    5
    HGC D1
    8
    3

    6
    Union D1
    8
    0

Poule B

Oranje-Rood - Hurley (3-2)

Stand Team Naam
5' 0-1 (sc) Hurley Sabine Plönissen
24' 1-1 Oranje-Rood Daphne van der Velden
26' 1-2 Hurley Charlotte Adegeest
31' 2-2 Oranje-Rood Daphne van der Velden
38' 3-2 (sc) Oranje-Rood Yibbi Jansen

Nijmegen - Groningen (2-2)

Stand Team Naam
13' 1-0 Nijmegen Klaartje Mientjes
17' 1-1 (sc) Groningen Florentine Blom
36' 2-1 (sc) Nijmegen Tessa Schoenaker
38' 2-2 (sc) Groningen Florentine Blom

Voordaan - Den Bosch (0-9)

Stand Team Naam
1' 0-1 Den Bosch Marlies Verbruggen
12' 0-2 Den Bosch Marlies Verbruggen
13' 0-3 Den Bosch Lieke Hulsen
14' 0-4 Den Bosch Frédérique Matla
17' 0-5 (sb) Den Bosch Sanne Koolen
22' 0-6 (sc) Den Bosch Imme van der Hoek
27' 0-7 Den Bosch Pleun van der Plas
28' 0-8 Den Bosch Marlies Verbruggen
36' 0-9 Den Bosch Lieke Hulsen

Oranje-Rood - Den Bosch (2-2)

Stand Team Naam
5' 1-0 Oranje-Rood Laura Nunnink
6' 2-0 Oranje-Rood Maud Renders
33' 2-1 Den Bosch Frédérique Matla
38' 2-2 (sc) Den Bosch Lieke Hulsen

Groningen - Hurley (2-4)

Stand Team Naam
7' 1-0 (sc) Groningen Lea Albrecht
11' 1-1 Hurley Denise Admiraal
16' 2-1 Groningen Jasmijn Pouw
18' 2-2 Hurley Teuntje Horn
21' 2-3 (sc) Hurley Sabine Plönissen
38' 2-4 Hurley Charlotte Adegeest

HGC - Union (3-1)

Stand Team Naam
3' 1-0 (sc) HGC Colette Jansen
25' 1-1 (sc) Union Nynke Kappelle
30' 2-1 HGC Karlijn Scheepens
37' 3-1 (sc) HGC Colette Jansen
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Oranje-Rood D1
    8
    20

    2
    Hurley D1
    8
    15

    3
    Den Bosch D1
    8
    15

    4
    Groningen D1
    8
    8

    5
    Nijmegen D1
    8
    6

    6
    Voordaan D1
    8
    3


Wat vind jij? Praat mee...