HK Heren Zaal: Almere, Amsterdam en Cartouche winnen dubbel

De Hoofdklasse Heren Zaal gaat zaterdag verder met speelronde 5 en 6. Poule strijkt neer in Almere, Poule B in Eindhoven. 

Poule A

 

De Reigers - Cartouche (5-8)

Stand Team Naam
4' 0-1 (sc) Cartouche Steven Doorman
5' 0-2 Cartouche Steven Doorman
6' 1-2 De Reigers Jasper Brinkman
7' 1-3 (sc) Cartouche Martijn van Grimbergen
10' 2-3 De Reigers Sjoerd Miedema
13' 2-4 (sc) Cartouche Timo Goor
19' 3-4 De Reigers Maarten Dekker
22' 3-5 (sc) Cartouche Timo Goor
24' 3-6 Cartouche Steijn van Heijningen
25' 4-6 De Reigers Tjerk van Dinten
32' 5-6 De Reigers Rogier Schaeffers
35' 5-7 Cartouche Timo Goor
40' 5-8 Cartouche Steijn van Heijningen

Almere - Schaerweijde (6-4)

Stand Team Naam
4' 1-0 Almere Erwin Kruisbrink
12' 2-0 (sc) Almere Jonas de Geus
14' 3-0 (sc) Almere Terrance Pieters
16' 3-1 (sc) Schaerweijde Coen Merkx
18' 3-2 Schaerweijde Jur van der Have
21' 3-3 (sc) Schaerweijde Coen Merkx
27' 4-3 (sc) Almere Patrick Houben
33' 5-3 Almere Terrance Pieters
34' 6-3 Almere Patrick Houben
39' 6-4 (sc) Schaerweijde Paul Schürmann

De Reigers - Amsterdam (5-14)

Stand Team Naam
3' 0-1 Amsterdam Casper Horn
3' 0-2 Amsterdam Robert Tigges
4' 1-2 De Reigers Rogier Schaeffers
8' 1-3 Amsterdam Boris Burkhardt
10' 1-4 Amsterdam Caspar van Dijk
10' 2-4 De Reigers Sjoerd Miedema
11' 2-5 Amsterdam Robert Tigges
14' 2-6 Amsterdam Robert Tigges
14' 2-7 Amsterdam Boris Burkhardt
15' 2-8 Amsterdam Casper Horn
17' 2-9 Amsterdam Nicki Leijs
17' 3-9 De Reigers Sjoerd Wolters
20' 4-9 (sc) De Reigers Sjoerd Wolters
22' 4-10 (sc) Amsterdam Robert Tigges
32' 4-11 Amsterdam Casper Horn
33' 4-12 (sb) Amsterdam Robert Tigges
34' 4-13 Amsterdam Teun Rohof
36' 5-13 De Reigers Rogier Schaeffers
37' 5-14 Amsterdam Boris Burkhardt

Cartouche - Kampong (9-2)

Stand Team Naam
4' 0-1 Kampong Philip Meulenbroek
12' 1-1 (sc) Cartouche Martijn van Grimbergen
19' 2-1 Cartouche Steven Doorman
21' 3-1 Cartouche Jochem Blok
25' 4-1 Cartouche Steijn van Heijningen
27' 5-1 (sc) Cartouche Timo Goor
31' 6-1 Cartouche Steijn van Heijningen
34' 6-2 Kampong Philip Meulenbroek
39' 7-2 Cartouche Bas Oostendorp
39' 8-2 Cartouche Martijn van Grimbergen
40' 9-2 Cartouche Jochem Blok

Amsterdam - Schaerweijde (10-4)

Stand Team Naam
2' 1-0 Amsterdam Robert Tigges
3' 1-1 Schaerweijde Jur van der Have
5' 2-1 (sc) Amsterdam Nicki Leijs
10' 3-1 (sc) Amsterdam Boris Burkhardt
14' 3-2 Schaerweijde Jur van der Have
18' 4-2 Amsterdam Nicki Leijs
18' 4-3 (sb) Schaerweijde Floris Molenaar
19' 5-3 Amsterdam Boris Burkhardt
22' 5-4 Schaerweijde Mats Marree
26' 6-4 Amsterdam Robert Tigges
27' 7-4 Amsterdam Boris Burkhardt
28' 8-4 (sc) Amsterdam Robert Tigges
34' 9-4 Amsterdam Robert Tigges
38' 10-4 Amsterdam Casper Horn

Almere - Kampong (7-3)

Stand Team Naam
12' 1-0 Almere Deegan Huisman
15' 1-1 Kampong Philip Meulenbroek
16' 2-1 Almere Jonas de Geus
23' 3-1 Almere Terrance Pieters
26' 4-1 Almere Terrance Pieters
32' 5-1 (sb) Almere Terrance Pieters
33' 6-1 Almere Erwin Kruisbrink
39' 6-2 (sb) Kampong Jip Janssen
40' 7-2 Almere Manuel Verga
40' 7-3 (sb) Kampong Jip Janssen
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Amsterdam H1
    6
    13

    2
    Almere H1
    6
    12

    3
    Cartouche H1
    6
    12

    4
    Kampong H1
    6
    7

    5
    Reigers H1
    6
    6

    6
    Schaerweijde H1
    6
    3

Poule B

Union - Den Bosch (4-5)

Stand Team Naam
1' 0-1 Den Bosch Noud Schoenaker
8' 1-1 Union Adam Le Page
13' 2-1 Union Gijs Noordam
16' 3-1 Union David Blom
18' 4-1 (sc) Union Gijs Noordam
18' 4-2 (sb) Den Bosch Tijn Stuve
28' 4-3 Den Bosch Laz Omrani
34' 4-4 (sc) Den Bosch Gijs Campbell
36' 4-5 (sc) Den Bosch Tijn Stuve

U.S.H.C. - Rotterdam (3-6)

Stand Team Naam
1' 0-1 Rotterdam Jochem Bakker
11' 0-2 Rotterdam Nick van Trigt
12' 1-2 U.S.H.C. Rico Doran
13' 1-3 Rotterdam Nick van Trigt
19' 1-4 (sc) Rotterdam Simon Egerton
22' 2-4 (sb) U.S.H.C. Thomas van Battum
30' 3-4 U.S.H.C. Dirk Spruyt
38' 3-5 Rotterdam Nick van Trigt
39' 3-6 Rotterdam Jochem Bakker

SCHC - HDM (2-5)

Stand Team Naam
5' 0-1 (sc) HDM Sören Bigalke
15' 1-1 (sc) SCHC Bram Weers
17' 1-2 (sc) HDM Kieran Dartée
20' 1-3 (sc) HDM Oliver Polkamp
30' 1-4 HDM Koen Bijen
35' 1-5 (sc) HDM Kieran Dartée
40' 2-5 SCHC Maarten van den Berg

U.S.H.C. - Union (1-5)

Stand Team Naam
2' 0-1 (sc) Union Jaap van Eert
15' 0-2 (sc) Union Jaap van Eert
16' 1-2 U.S.H.C. Beerend de Bie
17' 1-3 Union David Blom
21' 1-4 (sc) Union Gérard Hanssen
37' 1-5 (sc) Union David Blom

 

Rotterdam - HDM (3-4)

Stand Team Naam
3' 0-1 HDM Sander Groenheijde
5' 1-1 Rotterdam Nick van Trigt
9' 1-2 (sc) HDM Kieran Dartée
11' 2-2 Rotterdam Nick van Trigt
17' 3-2 (sc) Rotterdam Simon Egerton
23' 3-3 HDM Sander Groenheijde
27' 3-4 HDM Koen Bijen

 

SCHC - Den Bosch (1-6)

Stand Team Naam
7' 0-1 Den Bosch Laz Omrani
9' 1-1 (sc) SCHC Thomas Vis
20' 1-2 Den Bosch Laz Omrani
25' 1-3 (sc) Den Bosch Austin Smith
28' 1-4 Den Bosch Tijn Stuve
36' 1-5 Den Bosch Laz Omrani
40' 1-6 Den Bosch Joep Burgerhof

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm H1
    6
    16

    2
    Den Bosch H1
    6
    15

    3
    Rotterdam H1
    6
    10

    4
    SCHC H1
    6
    5

    5
    Union H1
    6
    4

    6
    USHC H1
    6
    1


Wat vind jij? Praat mee...