HK Zaal (D): Kampong en Laren naar play-offs

De Hoofdklasse Zaal werkte in het Topsportcentrum in Rotterdam de laatste speeldag van de reguliere competitie af. Kampong en Laren plaatste zich voor de play-offs.

Poule A

In Poule A zijn hdm en landskampioen Laren zeker van deelname aan het NK. Pinoké speelt play-outs en Nijmegen is gedegradeerd.

Oranje-Rood - Laren (0-3)

Stand Team Naam
4' 0-1 Laren Maxime Kerstholt
21' 0-2 Laren Maxime Kerstholt
27' 0-3 (sb) Laren Lieke van Wijk

Nijmegen - Pinoké (2-3)

Stand Team Naam
4' 0-1 Pinoké Alma Fenne
19' 1-1 (sc) Nijmegen
23' 2-1 Nijmegen Thirsa Kho
26' 2-2 (sb) Pinoké Frédérique Malefason
37' 2-3 (sb) Pinoké Frédérique Malefason

HDM - Groningen (7-5)

Stand Team Naam
3' 0-1 Groningen Willemijn Kuis-Bos
6' 0-2 Groningen Willemijn Kuis-Bos
8' 1-2 (sc) HDM Mascha Sterk
10' 1-3 Groningen Noor Hakker
12' 2-3 (sb) HDM Pien van Nes
13' 3-3 HDM Pien van Nes
13' 3-4 Groningen Canisha van Duyn
15' 3-5 Groningen Willemijn Kuis-Bos
24' 4-5 HDM Imme van Es
29' 5-5 (sc) HDM Nina van der Marel
36' 6-5 HDM Fay van der Elst
39' 7-5 (sc) HDM Pien van Nes

Pinoké - Oranje-Rood (2-1)

Stand Team Naam
3' 0-1 (sc) Oranje-Rood Valerie Magis
20' 1-1 (sc) Pinoké Daphne van der Vaart
26' 2-1 Pinoké Kari Stam

Laren - HDM (3-5)

Stand Team Naam
12' 1-0 Laren Lisanne de Lange
17' 1-1 (sc) HDM Fay van der Elst
24' 1-2 HDM Pien van Nes
29' 2-2 Laren Maxime Kerstholt
32' 2-3 HDM Pien van Nes
33' 2-4 HDM Isa van Spronsen
36' 2-5 (sc) HDM Nina van der Marel
39' 3-5 (sc) Laren Maxime Kerstholt

Nijmegen - Groningen (3-4)

Stand Team Naam
4' 0-1 (sc) Groningen Florentine Blom
11' 0-2 Groningen Jorien Werumeus Buning
19' 1-2 Nijmegen Klaartje Mientjes
20' 1-3 Groningen Willemijn Kuis-Bos
23' 2-3 Nijmegen Thirsa Kho
25' 2-4 (sc) Groningen Jorien Werumeus Buning
40' 3-4 (sc) Nijmegen Merel Boekhorst
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm D1
    10
    27

    2
    Laren D1
    10
    22

    3
    Groningen D1
    10
    13

    4
    Oranje-Rood D1
    10
    11

    5
    Pinoké D1
    10
    10

    6
    Nijmegen D1
    10
    4

Poule B

Naast Den Bosch plaatste ook Kampong zich voor het NK Zaal volgende week zaterdag in Rotterdam. In een spannende strijd om de tweede plaats in de poule troefde de vice-kampioen concurrent Hurley af op basis van doelsaldo. Na een seizoen Hoofdklasse doet Push een stapje terug. HGC moet zich via de play-outs zien te handhaven op het hoogste niveau in de zaal.

Amsterdam - Push (9-2)

Stand Team Naam
2' 1-0 Amsterdam Elsemiek Groen
4' 2-0 (sc) Amsterdam Noor de Baat
5' 3-0 Amsterdam Elsemiek Groen
14' 4-0 Amsterdam Noor de Baat
20' 5-0 Amsterdam Anne van der Post
25' 6-0 Amsterdam Yasmin Geerlings
29' 7-0 Amsterdam Yasmin Geerlings
34' 8-0 Amsterdam Felice Albers
35' 9-0 Amsterdam Elsemiek Groen
37' 9-1 Push Freeke van Dongen
39' 9-2 Push Freeke van Dongen

Hurley - Den Bosch (4-2)

Stand Team Naam
4' 0-1 Den Bosch Pleun van der Plas
14' 1-1 Hurley Romée Corver
19' 1-2 Den Bosch Noor Omrani
27' 2-2 Hurley Elke Boers
33' 3-2 Hurley Gitte Michels
35' 4-2 (sc) Hurley Sabine Plönissen

HGC - Kampong (5-9)

Stand Team Naam
4' 0-1 (sb) Kampong Lisa Gerritsen
7' 0-2 Kampong Mabel Brands
10' 0-3 Kampong Mabel Brands
17' 1-3 (sc) HGC Bernice van Aken
18' 2-3 (sc) HGC Bernice van Aken
22' 2-4 Kampong Mabel Brands
26' 2-5 Kampong Melissa Pieters
28' 2-6 Kampong Kiki van Wijk
30' 3-6 (sc) HGC Bernice van Aken
31' 4-6 HGC Karlijn Scheepens
33' 4-7 Kampong Lisa Gerritsen
39' 4-8 (sc) Kampong Kiki van Wijk
40' 4-9 Kampong Kiki van Wijk
40' 5-9 (sc) HGC Luna Fokke

Kampong - Amsterdam (4-3)

Stand Team Naam
3' 1-0 Kampong Mabel Brands
6' 1-1 Amsterdam Elsemiek Groen
7' 1-2 Amsterdam Felice Albers
23' 2-2 Kampong Lisa Gerritsen
36' 3-2 Kampong Lisa Gerritsen
37' 4-2 Kampong Kiki van Wijk
39' 4-3 (sc) Amsterdam Felice Albers

Den Bosch - HGC (4-3)

Stand Team Naam
16' 0-1 HGC Lisa Harteveld
20' 1-1 Den Bosch Noor Omrani
22' 2-1 Den Bosch Sian Keil
28' 2-2 HGC Luna Fokke
28' 3-2 (sc) Den Bosch Imme van der Hoek
39' 4-2 (sc) Den Bosch Imme van der Hoek
39' 4-3 HGC Isis van Loon

Hurley - Push (6-0)

Stand Team Naam
1' 1-0 Hurley Sabine Plönissen
4' 2-0 Hurley Romée Corver
5' 3-0 Hurley Gitte Michels
11' 4-0 Hurley Sabine Plönissen
23' 5-0 Hurley Elke Boers
35' 6-0 Hurley Marente Barentsen
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch D1
    10
    25

    2
    Kampong D1
    10
    20

    3
    Hurley D1
    10
    20

    4
    Amsterdam D1
    10
    11

    5
    HGC D1
    10
    7

    6
    Push D1
    10
    2


1 Reactie

  1. RobertMSmit

    RobertMSmit

    Toch wat ‘Schadenfreunde’ over de degradatie van de dames van Push na de onterechte promotie.


Wat vind jij? Praat mee...