Round-up HK Zaal: Zwarte dag voor SCHC, Kampong naar NK

In de Hoofdklasse Zaal zijn zaterdag alle beslissingen gevallen. Hieronder vind je een handig overzicht van welke teams play-offs of play-outs spelen, of gedegradeerd zijn.

Vrouwen
NK:
hdm, Hurley, Laren en Kampong
Play-outs:
Pinoké, SCHC
Gedegradeerd: HGC, Groningen

Mannen
NK: Rotterdam, Pinoké, Amsterdam en Den Bosch
Play-outs: SCHC, Almere
Gedegradeerd: Laren, Venlo

Poule A vrouwen

HDM (Indoor) - Oranje-Rood (Indoor) (4-3)

Stand Team Naam
2' 0-1 Oranje-Rood (Indoor) Daphne van der Velden
12' 1-1 (sc) HDM (Indoor) Margot van Hecking Colenbrander
19' 1-2 Oranje-Rood (Indoor) Juul van der Velden
26' 1-3 Oranje-Rood (Indoor) Lisa Post
30' 2-3 (sc) HDM (Indoor) Pien van Nes
40' 3-3 (sc) HDM (Indoor) Pien van Nes
40' 4-3 (sc) HDM (Indoor) Pien van Nes

Hurley (Indoor) - Den Bosch (Indoor) (3-1)

Stand Team Naam
8' 0-1 (sc) Den Bosch (Indoor) Noor Omrani
16' 1-1 Hurley (Indoor) Romée Corver
28' 2-1 (sb) Hurley (Indoor) Lieke van Wijk
29' 3-1 Hurley (Indoor) Laura van Heugten

Pinoké (Indoor) - HGC (Indoor) (2-1)

Stand Team Naam
17' 1-0 (sc) Pinoké (Indoor) Pamela Raaff
22' 2-0 Pinoké (Indoor) Kiki van Wijk
38' 2-1 HGC (Indoor) Isabella Fois

HGC (Indoor) - HDM (Indoor) (5-8)

Stand Team Naam
2' 1-0 (sc) HGC (Indoor) Karlijn Scheepens
7' 1-1 HDM (Indoor) Fay van der Elst
10' 2-1 (sc) HGC (Indoor) Isis van Loon
11' 2-2 (sb) HDM (Indoor) Pien van Nes
18' 2-3 HDM (Indoor) Eva van 't Hoog
18' 2-4 HDM (Indoor) Eva van 't Hoog
20' 2-5 HDM (Indoor) Margot van Hecking Colenbrander
22' 2-6 HDM (Indoor) Nina van der Marel
26' 3-6 HGC (Indoor) Isabella Fois
26' 3-7 HDM (Indoor) Pien van Nes
31' 4-7 HGC (Indoor) Julie Sytsema
37' 4-8 HDM (Indoor) Margot van Hecking Colenbrander
39' 5-8 (sc) HGC (Indoor) Isis van Loon

Pinoké (Indoor) - Den Bosch (Indoor) (0-1)

Stand Team Naam
30' 0-1 Den Bosch (Indoor) Maartje Krekelaar

Oranje-Rood (Indoor) - Hurley (Indoor) (3-4)

Stand Team Naam
3' 0-1 Hurley (Indoor) Roos Drost
9' 0-2 Hurley (Indoor) Yasmin Geerlings
13' 0-3 Hurley (Indoor) Romée Corver
24' 0-4 Hurley (Indoor) Roos Drost
29' 1-4 Oranje-Rood (Indoor) Thirsa Kho
33' 2-4 Oranje-Rood (Indoor) Thirsa Kho
36' 3-4 (sc) Oranje-Rood (Indoor) Thirsa Kho
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm D1
    10
    23

    2
    Hurley D1
    10
    15

    3
    Den Bosch D1
    10
    15

    4
    Oranje-Rood D1
    10
    14

    5
    Pinoké D1
    10
    13

    6
    HGC D1
    10
    6

Poule B vrouwen

Amsterdam (Indoor) - SCHC (Indoor) (1-0)

Stand Team Naam
11' 1-0 (sc) Amsterdam (Indoor) Elsemiek Groen

Kampong (Indoor) - Groningen (Indoor) (3-1)

Stand Team Naam
17' 1-0 Kampong (Indoor) Luna Fokke
22' 2-0 (sc) Kampong (Indoor) Mabel Brands
23' 2-1 (sc) Groningen (Indoor) Claire Fischer
30' 3-1 Kampong (Indoor) Pam Imhof

Rotterdam (Indoor) - Laren (Indoor) (1-3)

Stand Team Naam
7' 0-1 (sc) Laren (Indoor) Mila Muyselaar
12' 0-2 Laren (Indoor) Lisanne de Lange
20' 0-3 (sc) Laren (Indoor) Julia Müller
23' 1-3 (sc) Rotterdam (Indoor) Rebecca Huijgens

Groningen (Indoor) - Rotterdam (Indoor) (1-2)

Stand Team Naam
28' 0-1 (sc) Rotterdam (Indoor) Rebecca Huijgens
30' 1-1 Groningen (Indoor) Canisha van Duyn
33' 1-2 Rotterdam (Indoor) Emma van Santbrink

Kampong (Indoor) - SCHC (Indoor) (2-0)

Stand Team Naam
30' 1-0 Kampong (Indoor) Luna Fokke
33' 2-0 Kampong (Indoor) Michelle Simons

Laren (Indoor) - Amsterdam (Indoor) (1-4)

Stand Team Naam
14' 0-1 (sc) Amsterdam (Indoor) Sosha Benninga
24' 0-2 Amsterdam (Indoor) Sosha Benninga
29' 0-3 Amsterdam (Indoor) Noor de Baat
33' 0-4 (sc) Amsterdam (Indoor) Elsemiek Groen
38' 1-4 (sb) Laren (Indoor) Mila Muyselaar
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch D1
    10
    25

    2
    Kampong D1
    10
    20

    3
    Hurley D1
    10
    20

    4
    Amsterdam D1
    10
    11

    5
    HGC D1
    10
    7

    6
    Push D1
    10
    2

Poule A mannen

HDM (Indoor) - Rotterdam (Indoor) (3-4)

Stand Team Naam
1' 0-1 (sc) Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
5' 0-2 Rotterdam (Indoor) Timo Goor
11' 1-2 (sc) HDM (Indoor) Sören Bigalke
15' 1-3 Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
23' 1-4 (sc) Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
23' 2-4 (sc) HDM (Indoor) Sören Bigalke
30' 3-4 (sc) HDM (Indoor) Kieran Dartée

SCHC (Indoor) - Oranje-Rood (Indoor) (5-7)

Stand Team Naam
1' 0-1 Oranje-Rood (Indoor) Gijs van Merriënboer
1' 1-1 SCHC (Indoor) Sam Steins Bisschop
4' 2-1 SCHC (Indoor) Thijs van Pelt
7' 2-2 Oranje-Rood (Indoor) Jim van de Venne
11' 3-2 (sc) SCHC (Indoor) Max Sweering
14' 4-2 (sc) SCHC (Indoor) Max Sweering
14' 4-3 Oranje-Rood (Indoor) Jim van de Venne
19' 4-4 Oranje-Rood (Indoor) Jim van de Venne
25' 5-4 (sc) SCHC (Indoor) Max Sweering
29' 5-5 Oranje-Rood (Indoor) Jim van de Venne
31' 5-6 Oranje-Rood (Indoor) Joep de Natris
34' 5-7 Oranje-Rood (Indoor) Jamie van Aart

Venlo (Indoor) - Pinoké (Indoor) (2-5)

Stand Team Naam
10' 0-1 (sc) Pinoké (Indoor) Marlon Landbrug
12' 1-1 (sc) Venlo (Indoor) Sjuul Pubben
17' 1-2 Pinoké (Indoor) Jannis van Hattum
20' 2-2 Venlo (Indoor) Max Traa
23' 2-3 (sc) Pinoké (Indoor) Morris de Vilder
31' 2-4 Pinoké (Indoor) Texas Bukkens
34' 2-5 Pinoké (Indoor) Jannis van Hattum

HDM (Indoor) - Venlo (Indoor) (6-1)

Stand Team Naam
7' 1-0 (sc) HDM (Indoor) Kieran Dartée
14' 2-0 (sc) HDM (Indoor) Chris Taberima
20' 3-0 HDM (Indoor) Sander Groenheijde
24' 3-1 Venlo (Indoor) Luka Peters
27' 4-1 HDM (Indoor) Koen Bijen
39' 5-1 HDM (Indoor) Koen Bijen
40' 6-1 (sc) HDM (Indoor) Sören Bigalke

Pinoké (Indoor) - SCHC (Indoor) (6-6)

Stand Team Naam
1' 0-1 SCHC (Indoor) Sam Steins Bisschop
4' 0-2 SCHC (Indoor) Jelmer Uildriks
6' 1-2 (sc) Pinoké (Indoor) Morris de Vilder
16' 1-3 SCHC (Indoor) Jelmer Uildriks
19' 1-4 SCHC (Indoor) Thijs van Pelt
20' 2-4 (sc) Pinoké (Indoor) Morris de Vilder
25' 2-5 SCHC (Indoor) Max Sweering
26' 3-5 Pinoké (Indoor) Jannis van Hattum
30' 4-5 (sc) Pinoké (Indoor) Marlon Landbrug
36' 5-5 Pinoké (Indoor) Marlon Landbrug
38' 6-5 Pinoké (Indoor) Bram Weers
40' 6-6 SCHC (Indoor) Max Sweering

Oranje-Rood (Indoor) - Rotterdam (Indoor) (3-7)

Stand Team Naam
5' 0-1 Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
6' 0-2 Rotterdam (Indoor) Tjep Hoedemakers
8' 0-3 Rotterdam (Indoor) Tjep Hoedemakers
10' 1-3 Oranje-Rood (Indoor) Sheldon Schouten
11' 1-4 (sc) Rotterdam (Indoor) Tristan Algera
15' 1-5 Rotterdam (Indoor) Tijn Stuve
25' 2-5 Oranje-Rood (Indoor) Jamie van Aart
30' 2-6 Rotterdam (Indoor) Timo Goor
36' 2-7 Rotterdam (Indoor) Tjep Hoedemakers
40' 3-7 Oranje-Rood (Indoor) Gijs van Merriënboer
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam H1
    10
    23

    2
    Pinoké H1
    10
    20

    3
    hdm H1
    10
    15

    4
    Oranje-Rood H1
    10
    15

    5
    SCHC H1
    10
    13

    6
    Venlo H1
    10
    1

Poule B mannen

Almere (Indoor) - Den Bosch (Indoor) (3-5)

Stand Team Naam
3' 0-1 (sc) Den Bosch (Indoor) Jasper Tukkers
12' 0-2 Den Bosch (Indoor) Laz Omrani
19' 1-2 Almere (Indoor) Deegan Huisman
28' 1-3 Den Bosch (Indoor) Noud Schoenaker
29' 1-4 Den Bosch (Indoor) Noud Schoenaker
30' 2-4 (sb) Almere (Indoor) Deegan Huisman
31' 3-4 Almere (Indoor) Bram Cornelisse
35' 3-5 (sc) Den Bosch (Indoor) Gijs Campbell

HIC (Indoor) - Kampong (Indoor) (3-3)

Stand Team Naam
6' 0-1 Kampong (Indoor) Derck de Vilder
11' 1-1 HIC (Indoor) Casper van Wandelen
20' 2-1 (sc) HIC (Indoor) Tim Sprengers
26' 2-2 (sc) Kampong (Indoor) Jelle Westendorp
36' 3-2 HIC (Indoor) Casper van Wandelen
37' 3-3 (sc) Kampong (Indoor) Jelle Westendorp

Laren (Indoor) - Amsterdam (Indoor) (5-10)

Stand Team Naam
4' 1-0 Laren (Indoor) Robbert van de Peppel
5' 1-1 Amsterdam (Indoor) Wiegert Schut
8' 1-2 (sc) Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
9' 2-2 Laren (Indoor) Duco van Nek
10' 2-3 (sc) Amsterdam (Indoor) Mikki Bartels
11' 3-3 Laren (Indoor) Robbert van de Peppel
12' 3-4 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
16' 3-5 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
18' 3-6 Amsterdam (Indoor) Johannes Mooij
19' 3-7 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
23' 3-8 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
26' 4-8 Laren (Indoor) Duco van Nek
31' 4-9 Amsterdam (Indoor) Johannes Mooij
34' 5-9 Laren (Indoor) Robbert van de Peppel
35' 5-10 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt

Almere (Indoor) - Amsterdam (Indoor) (5-5)

Stand Team Naam
8' 0-1 Amsterdam (Indoor) Tijn Lissone
18' 0-2 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
22' 1-2 Almere (Indoor) Lucien van Doorn
25' 2-2 Almere (Indoor) Thomas Crowson
26' 3-2 Almere (Indoor) Daan Hoepman
28' 3-3 Amsterdam (Indoor) Tijn Lissone
32' 3-4 (sc) Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
37' 4-4 Almere (Indoor) Thomas Crowson
38' 4-5 (sc) Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
40' 5-5 (sc) Almere (Indoor) Daan Hoepman

Den Bosch (Indoor) - HIC (Indoor) (5-3)

Stand Team Naam
3' 1-0 (sc) Den Bosch (Indoor) Gijs Campbell
4' 2-0 (sc) Den Bosch (Indoor) Gijs Campbell
27' 2-1 HIC (Indoor) Casper van Wandelen
30' 2-2 HIC (Indoor) Gijs Pieters
32' 3-2 Den Bosch (Indoor) Gijs Campbell
34' 4-2 Den Bosch (Indoor) Tijmen Reijenga
37' 5-2 Den Bosch (Indoor) Noud Schoenaker
40' 5-3 HIC (Indoor) Eduke van Weeren

Kampong (Indoor) - Laren (Indoor) (11-3)

Stand Team Naam
3' 0-1 Laren (Indoor) Robbert van de Peppel
4' 1-1 Kampong (Indoor) Jelle Westendorp
5' 2-1 Kampong (Indoor) Quirijn Sack
6' 2-2 Laren (Indoor) Robbert van de Peppel
12' 3-2 Kampong (Indoor) Jelle Westendorp
15' 4-2 (sc) Kampong (Indoor) Jelle Westendorp
19' 5-2 (sc) Kampong (Indoor) Jelle Westendorp
22' 6-2 Kampong (Indoor) Jelle Westendorp
28' 6-3 Laren (Indoor) Pieter Paul Houting
29' 7-3 Kampong (Indoor) Derck de Vilder
34' 8-3 Kampong (Indoor) Jelle Westendorp
36' 9-3 Kampong (Indoor) Jelle Westendorp
38' 10-3 Kampong (Indoor) Bram van Battum
40' 11-3 (sc) Kampong (Indoor) Boet Phijffer
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Amsterdam H1
    10
    28

    2
    Den Bosch H1
    10
    21

    3
    Kampong H1
    10
    19

    4
    HIC H1
    10
    11

    5
    Almere H1
    10
    6

    6
    Laren H1
    10
    1

 


Wat vind jij? Praat mee...