Programma tweede speeldag Hoofdklasse Zaal

Op zaterdag 22 december wordt de tweede speeldag in de Hoofdklasse Zaal afgewerkt. Bij de vrouwen speelt Poule A haar wedstrijden in het TU Delft Sportcentrum evenals de mannen van Poule B. De vrouwen in Poule B komen in actie in Breda in het Bress Sportcenter en de mannen in Poule A werken hun wedstrijden af in Sporthal ’t Spant in Leimuiden.

Poule-indeling Hoofdklasse Zaal

Vrouwen Mannen
Poule A Poule B Poule A Poule B
Laren Kampong Victoria Oranje-Rood
Oranje-Rood HGC Laren hdm
hdm Amsterdam Rotterdam Kampong
Nijmegen Hurley SCHC Almere
Groningen Push Den Bosch Pinoké
Pinoké Den Bosch Amsterdam Cartouche

 

Programma vrouwen:

Poule A TU Delft Sportcentrum – Delft Poule B Bress Sportcenter – Breda
12:00 uur Groningen – Pinoké 12:00 uur Kampong – Hurley
12:00 uur Laren – Nijmegen 13:00 uur HGC – Amsterdam
13:00 uur Oranje-Rood – hdm 14:00 uur Push – Den Bosch
15:00 uur Oranje-Rood – Pinoké 15:00 uur Amsterdam – Kampong
15:00 uur Groningen – Nijmegen 16:00 uur Push – Hurley
16:00 uur hdm – Laren 17:00 uur HGC- Den Bosch

 

Stand Poule A

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm D1
    10
    27

    2
    Laren D1
    10
    22

    3
    Groningen D1
    10
    13

    4
    Oranje-Rood D1
    10
    11

    5
    Pinoké D1
    10
    10

    6
    Nijmegen D1
    10
    4

 

Stand Poule B

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch D1
    10
    25

    2
    Kampong D1
    10
    20

    3
    Hurley D1
    10
    20

    4
    Amsterdam D1
    10
    11

    5
    HGC D1
    10
    7

    6
    Push D1
    10
    2

 

Programma mannen:

Poule A Sporthal ’t Spant – Leimuiden Poule B TU Delft Sportcentrum – Delft
10:00 uur Victoria – SCHC 13:00 uur Pinoké – Cartouche
11:00 uur Den Bosch – Amsterdam 14:00 uur hdm – Kampong
12:00 uur Laren – Rotterdam 14:00 uur Oranje-Rood – Almere
13:00 uur Den Bosch – SCHC 16:00 uur Kampong – Oranje-Rood
14:00 uur Rotterdam – Victoria 17:00 uur hdm – Cartouche
15:00 uur Laren – Amsterdam 17:00 uur Pinoké – Almere

 

Stand Poule A

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Amsterdam H1
    10
    24

    2
    SCHC H1
    10
    18

    3
    Laren H1
    10
    15

    4
    Den Bosch H1
    10
    11

    5
    Rotterdam H1
    10
    11

    6
    Victoria H1
    10
    6

 

Stand Poule B

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Oranje-Rood H1
    10
    22

    2
    Kampong H1
    10
    16

    3
    hdm H1
    10
    14

    4
    Pinoké H1
    10
    12

    5
    Almere H1
    10
    12

    6
    Cartouche H1
    10
    8


Wat vind jij? Praat mee...