Programma vierde speeldag Hoofdklasse Zaal

Op zaterdag 19 januari staat de voorlaatste speelronde van het reguliere seizoen van de Hoofdklasse Zaal op het programma. De ploegen spelen hun wedstrijden op twee locaties: het Indoorsportcentrum in Eindhoven en het Topsportcentrum Almere Poort in Almere.

Poule-indeling Hoofdklasse Zaal

Vrouwen Mannen
Poule A Poule B Poule A Poule B
Laren Kampong Victoria Oranje-Rood
Oranje-Rood HGC Laren hdm
hdm Amsterdam Rotterdam Kampong
Nijmegen Hurley SCHC Almere
Groningen Push Den Bosch Pinoké
Pinoké Den Bosch Amsterdam Cartouche

 

Programma vrouwen:

Poule A Indoorsportcentrum – Eindhoven Poule B Topsportcentrum – Almere
12:00 uur hdm – Pinoké 12:00 uur Kampong – Push
12:00 uur Laren – Groningen 12:00 uur HGC – Hurley
13:00 uur Oranje-Rood – Nijmegen 13:00 uur Amsterdam – Den Bosch
15:00 uur hdm – Oranje-Rood 15:00 uur Amsterdam – HGC
15:00 uur Pinoké – Groningen 15:00 uur Hurley – Kampong
16:00 uur Nijmegen – Laren 16:00 uur Den Bosch – Push

 

Stand Poule A

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm D1
    10
    27

    2
    Laren D1
    10
    22

    3
    Groningen D1
    10
    13

    4
    Oranje-Rood D1
    10
    11

    5
    Pinoké D1
    10
    10

    6
    Nijmegen D1
    10
    4

 

Stand Poule B

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch D1
    10
    25

    2
    Kampong D1
    10
    20

    3
    Hurley D1
    10
    20

    4
    Amsterdam D1
    10
    11

    5
    HGC D1
    10
    7

    6
    Push D1
    10
    2

 

Programma mannen:

Poule A Topsportcentrum – Almere Poule B Indoorsportcentrum – Eindhoven
13:00 uur SCHC – Victoria 13:00 uur hdm – Almere
14:00 uur Amsterdam – Den Bosch 14:00 uur Oranje-Rood – Pinoké
14:00 uur Rotterdam – Laren 14:00 uur Kampong – Cartouche
16:00 uur Rotterdam – Amsterdam 16:00 uur Almere – Oranje-Rood
17:00 uur Laren – SCHC 17:00 uur Kampong – hdm
17:00 uur Victoria – Den Bosch 17:00 uur Cartouche – Pinoké

 

Stand Poule A

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Amsterdam H1
    10
    24

    2
    SCHC H1
    10
    18

    3
    Laren H1
    10
    15

    4
    Den Bosch H1
    10
    11

    5
    Rotterdam H1
    10
    11

    6
    Victoria H1
    10
    6

 

Stand Poule B

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Oranje-Rood H1
    10
    22

    2
    Kampong H1
    10
    16

    3
    hdm H1
    10
    14

    4
    Pinoké H1
    10
    12

    5
    Almere H1
    10
    12

    6
    Cartouche H1
    10
    8


Wat vind jij? Praat mee...