Programma vijfde speeldag Hoofdklasse Zaal

Op zaterdag 26 januari staat de vijfde en laatste speelronde van het reguliere seizoen van de Hoofdklasse Zaal op het programma. Alle ploegen spelen hun laatste twee competitieduels in het Topsportcentrum in Rotterdam.

Poule-indeling Hoofdklasse Zaal

Vrouwen Mannen
Poule A Poule B Poule A Poule B
Laren Kampong Victoria Oranje-Rood
Oranje-Rood HGC Laren hdm
hdm Amsterdam Rotterdam Kampong
Nijmegen Hurley SCHC Almere
Groningen Push Den Bosch Pinoké
Pinoké Den Bosch Amsterdam Cartouche

 

Programma vrouwen:

Poule A Topsportcentrum – Rotterdam Poule B Topsportcentrum – Rotterdam
14:00 uur Pinoké – Oranje-Rood 10:00 uur Hurley – Push
14:00 uur Laren – hdm 10:00 uur Den Bosch – HGC
14:00 uur Nijmegen – Groningen 10:00 uur Kampong – Amsterdam
16:00 uur Nijmegen – Pinoké 12:00 uur HGC – Kampong
16:00 uur hdm – Groningen 12:00 uur Hurley – Den Bosch
16:00 uur Oranje-Rood – Laren 12:00 uur Amsterdam – Push

 

Stand Poule A

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm D1
    10
    27

    2
    Laren D1
    10
    22

    3
    Groningen D1
    10
    13

    4
    Oranje-Rood D1
    10
    11

    5
    Pinoké D1
    10
    10

    6
    Nijmegen D1
    10
    4

 

Stand Poule B

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch D1
    10
    25

    2
    Kampong D1
    10
    20

    3
    Hurley D1
    10
    20

    4
    Amsterdam D1
    10
    11

    5
    HGC D1
    10
    7

    6
    Push D1
    10
    2

 

Programma mannen:

Poule A Topsportcentrum – Rotterdam Poule B Topsportcentrum – Rotterdam
11:00 uur Laren – Victoria 15:00 uur Almere – Pinoké
11:00 uur Rotterdam – Den Bosch 15:00 uur Cartouche – hdm
11:00 uur SCHC – Amsterdam 15:00 uur Oranje-Rood – Kampong
13:00 uur SCHC – Den Bosch 17:00 uur Kampong – Pinoké
13:00 uur Victoria – Rotterdam 17:00 uur hdm – Oranje-Rood
13:00 uur Amsterdam – Laren 17:00 uur Almere – Cartouche

 

Stand Poule A

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Amsterdam H1
    10
    24

    2
    SCHC H1
    10
    18

    3
    Laren H1
    10
    15

    4
    Den Bosch H1
    10
    11

    5
    Rotterdam H1
    10
    11

    6
    Victoria H1
    10
    6

 

Stand Poule B

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Oranje-Rood H1
    10
    22

    2
    Kampong H1
    10
    16

    3
    hdm H1
    10
    14

    4
    Pinoké H1
    10
    12

    5
    Almere H1
    10
    12

    6
    Cartouche H1
    10
    8


Wat vind jij? Praat mee...