Round-up HK Zaal (H): Eerste punt Venlo, Amsterdam ongeslagen

Op de tweede speeldag in de Hoofdklasse Zaal Heren heeft Venlo zondag het eerste punt van het seizoen gepakt. De gepromoveerde Limburgers speelden in Sportcampus Zuiderpark in Den Haag met 5-5 gelijk tegen Rotterdam. Pinoké gaat in poule A aan kop met de volle buit uit vier wedstrijden. In de andere poule is Amsterdam nog zonder puntenverlies. Het gepromoveerde HIC boekte in Topsportcentrum Almere zijn tweede zege van het seizoen door met 6-2 te winnen van Laren.

Uitslagen Poule A in Den Haag

Pinoké (Indoor) - Oranje-Rood (Indoor) (3-1)

Stand Team Naam
5' 1-0 Pinoké (Indoor) Niek Merkus
9' 2-0 Pinoké (Indoor) Texas Bukkens
14' 2-1 (sb) Oranje-Rood (Indoor) Max de Bie
37' 3-1 Pinoké (Indoor) Pepijn Scheen

Rotterdam (Indoor) - Venlo (Indoor) (5-5)

Stand Team Naam
11' 0-1 Venlo (Indoor) Sjuul Pubben
14' 1-1 (sc) Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
19' 2-1 Rotterdam (Indoor) Tijn Stuve
20' 2-2 Venlo (Indoor) Lennart Smits
22' 3-2 (sc) Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
23' 3-3 Venlo (Indoor) Lennart Smits
25' 3-4 (sb) Venlo (Indoor) Lennart Smits
27' 4-4 (sc) Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
36' 5-4 Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
39' 5-5 Venlo (Indoor) Job Baeten

Pinoké (Indoor) - Venlo (Indoor) (10-3)

Stand Team Naam
4' 0-1 (sc) Venlo (Indoor) Job Baeten
6' 0-2 Venlo (Indoor) Lennart Smits
10' 1-2 Pinoké (Indoor) Joppe Stappenbelt
12' 1-3 (sb) Venlo (Indoor) Fabio Reinhard
13' 2-3 Pinoké (Indoor) Bram Weers
20' 3-3 (sc) Pinoké (Indoor) Miles Bukkens
21' 4-3 Pinoké (Indoor) Bram Weers
25' 5-3 Pinoké (Indoor) Bram Weers
32' 6-3 Pinoké (Indoor) Miles Bukkens
33' 7-3 Pinoké (Indoor) Pepijn Scheen
36' 8-3 (sc) Pinoké (Indoor) Bram Weers
38' 9-3 Pinoké (Indoor) Texas Bukkens
39' 10-3 Pinoké (Indoor) Miles Bukkens

SCHC (Indoor) - HDM (Indoor) (2-4)

Stand Team Naam
1' 1-0 SCHC (Indoor) Max Sweering
4' 2-0 (sc) SCHC (Indoor) Max Sweering
6' 2-1 HDM (Indoor) Ruben Versteeg
14' 2-2 HDM (Indoor) Chris Taberima
26' 2-3 HDM (Indoor) Koen Bijen
35' 2-4 HDM (Indoor) Koen Bijen

Rotterdam (Indoor) - HDM (Indoor) (6-4)

Stand Team Naam
1' 0-1 HDM (Indoor) Koen Bijen
4' 1-1 Rotterdam (Indoor) Tjep Hoedemakers
8' 2-1 (sb) Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
13' 3-1 (sc) Rotterdam (Indoor) Martijn van Grimbergen
15' 3-2 HDM (Indoor) Valentijn Oosterbeek
17' 4-2 (sc) Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
32' 5-2 Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
35' 5-3 HDM (Indoor) Cedric de Gier
37' 5-4 (sc) HDM (Indoor) Koen Bijen
39' 6-4 (sb) Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker

Oranje-Rood (Indoor) - SCHC (Indoor) (3-5)

Stand Team Naam
2' 1-0 Oranje-Rood (Indoor) Max Kuijpers
5' 2-0 (sc) Oranje-Rood (Indoor) Sheldon Schouten
6' 2-1 (sc) SCHC (Indoor) Thijn Knetemann
18' 3-1 (sc) Oranje-Rood (Indoor) Sheldon Schouten
19' 3-2 (sc) SCHC (Indoor) Max Sweering
24' 3-3 SCHC (Indoor) Jelmer Uildriks
30' 3-4 SCHC (Indoor) Thijs van Pelt
38' 3-5 SCHC (Indoor) Sam Steins Bisschop

 

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam H1
    10
    23

    2
    Pinoké H1
    10
    20

    3
    hdm H1
    10
    15

    4
    Oranje-Rood H1
    10
    15

    5
    SCHC H1
    10
    13

    6
    Venlo H1
    10
    1

Uitslagen Poule B in Almere

Pepijn Luijckx (r) van Kampong in duel met Justin Klop (l) Almere tijdens de Hoofdklasse Zaal in Topsportcentrum Almere. Foto: Bart Scheulderman

HIC (Indoor) - Den Bosch (Indoor) (5-6)

Stand Team Naam
3' 1-0 (sc) HIC (Indoor) Jos Douwma
6' 2-0 HIC (Indoor) Gijs Pieters
11' 2-1 Den Bosch (Indoor) Noud Schoenaker
14' 2-2 Den Bosch (Indoor) Jasper Tukkers
20' 2-3 (sc) Den Bosch (Indoor) Bram van Groesen
25' 3-3 (sc) HIC (Indoor) Casper van Wandelen
26' 3-4 Den Bosch (Indoor) Jasper Tukkers
30' 3-5 Den Bosch (Indoor) Julien van den Nieuwenhuijzen
32' 4-5 HIC (Indoor) Casper van Wandelen
37' 4-6 (sc) Den Bosch (Indoor) Gijs Campbell
40' 5-6 (sc) HIC (Indoor) Gijs Pieters

Kampong (Indoor) - Almere (Indoor) (3-2)

Stand Team Naam
3' 1-0 Kampong (Indoor) Philip Meulenbroek
9' 1-1 Almere (Indoor) Deegan Huisman
14' 2-1 Kampong (Indoor) Hjalmar Voskuil
16' 2-2 (sb) Almere (Indoor) Stijn Jolie
33' 3-2 Kampong (Indoor) Jelle Westendorp

Amsterdam (Indoor) - Almere (Indoor) (4-3)

Stand Team Naam
8' 1-0 (sc) Amsterdam (Indoor) Nicki Leijs
13' 1-1 (sc) Almere (Indoor) Bram Cornelisse
17' 1-2 Almere (Indoor) Deegan Huisman
25' 2-2 (sc) Amsterdam (Indoor) Nicki Leijs
31' 2-3 Almere (Indoor) Daniel de Haan
33' 3-3 (sc) Amsterdam (Indoor) Nicki Leijs
37' 4-3 Amsterdam (Indoor) Nicki Leijs

Laren (Indoor) - Kampong (Indoor) (2-6)

Stand Team Naam
8' 0-1 Kampong (Indoor) Philip Meulenbroek
12' 0-2 (sc) Kampong (Indoor) Quirijn Sack
13' 0-3 Kampong (Indoor) Quirijn Sack
14' 0-4 Kampong (Indoor) Pepijn Luijkx
29' 1-4 (sb) Laren (Indoor) Allard van Heemstra
31' 1-5 Kampong (Indoor) Sjoerd de Wert
36' 1-6 (sc) Kampong (Indoor) Philip Meulenbroek
40' 2-6 Laren (Indoor) Robbert van de Peppel

Amsterdam (Indoor) - Den Bosch (Indoor) (4-2)

Stand Team Naam
5' 0-1 Den Bosch (Indoor) Bram van Groesen
8' 1-1 Amsterdam (Indoor) Nicki Leijs
14' 1-2 Den Bosch (Indoor) Gijs Campbell
18' 2-2 Amsterdam (Indoor) Wiegert Schut
19' 3-2 (sc) Amsterdam (Indoor) Nicki Leijs
39' 4-2 (sb) Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt

HIC (Indoor) - Laren (Indoor) (6-2)

Stand Team Naam
7' 1-0 HIC (Indoor) Gijs Pieters
10' 2-0 (sc) HIC (Indoor) Casper Engelkens
11' 3-0 (sc) HIC (Indoor) Gijs Pieters
15' 4-0 (sb) HIC (Indoor) Jos Douwma
15' 4-1 Laren (Indoor) Robbert van de Peppel
24' 5-1 (sb) HIC (Indoor) Jos Douwma
28' 5-2 Laren (Indoor) Allard van Heemstra
30' 6-2 HIC (Indoor) Mats Prins

Amsterdam (Indoor) - Laren (Indoor) (9-1)

Stand Team Naam
3' 1-0 (sc) Amsterdam (Indoor) Nicki Leijs
4' 2-0 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
7' 3-0 (sc) Amsterdam (Indoor) Nicki Leijs
14' 4-0 Amsterdam (Indoor) Wiegert Schut
20' 5-0 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
22' 6-0 Amsterdam (Indoor) Tijn Lissone
24' 7-0 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
25' 7-1 Laren (Indoor) Allard van Heemstra
34' 8-1 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
40' 9-1 Amsterdam (Indoor) Niels Janssens

 

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Amsterdam H1
    10
    28

    2
    Den Bosch H1
    10
    21

    3
    Kampong H1
    10
    19

    4
    HIC H1
    10
    11

    5
    Almere H1
    10
    6

    6
    Laren H1
    10
    1


Wat vind jij? Praat mee...