PK (D): Were Di koploper na winst in topper op Ring Pass

Were Di is de nieuwe koploper in de Promotieklasse Dames. De Tilburgse ploeg won zondag op eigen veld de topper tegen Ring Pass met 3-0. Daardoor verloor Ring Pass niet alleen de koppositie, maar zakte het zelfs naar de derde plaats. Nijmegen profiteerde en klom naar plek twee dankzij een 3-1 zege op HIC.

Er stonden vandaag slechts twee wedstrijden op het programma, omdat deze duels in november werden afgelast. Een week voor de officiƫle hervatting van de competitie werden ze alsnog ingehaald, waaronder dus de topper tussen Were Di en Ring Pass.

Na zestien minuten opende Anouk Gommers voor Were Di de score vanaf de strafbalstip, haar achtste goal van het seizoen. Na rust bepaalde Jordan Victoria met twee treffers de eindstand op 3-0. Het was voor Ring Pass de tweede nederlaag op rij. Were Di daarentegen boekte de derde overwinning op rij.

Ook Nijmegen profiteerde van de nederlaag van Ring Pass en klom naar de tweede plaats door nummer tien HIC met 3-1 te verslaan. Maren Eertink opende al na drie minuten de score, haar negende doelpunt van het seizoen. Via treffers van Elena Colmer en Tessa Verweijen liep Nijmegen uit naar 0-3. Yvette Biekart verkleinde uit een strafcorner nog de achterstand voor HIC.

Op de ranglijst hebben Were Di, Nijmegen en Ring Pass 23 punten, maar gaat Were Di aan de leiding vanwege een beter doelsaldo.

Promotieklasse Dames: Were Di – Ring Pass 3-0. Foto: rvgfotografie

Uitslagen:

 


Wat vind jij? Praat mee...