Bekijk de fotoreel

Jong Oranje Heren

Speelschema Uttar Pradesh Hockey Junior World Cup Lucknow. Let op! Tijden zijn de Nederlandse tijden waarop de wedstrijden gespeeld worden. In India is het vier en een half uur later. Twitter mee via  en FutureStars.

 

Donderdag 8 december
 Tijd Wedstrijd Poule Uitslag
7.00 Nieuw-Zeeland – Japan C  1-0
9.00 Duitsland – Spanje C  2-1
11.00 Engeland – Zuid-Afrika D  4-2
14.15 India – Canada D  4-0

 

Vrijdag 9 december
 Tijd Wedstrijd Poule Uitslag
5.30 Argentinië – Oostenrijk A  1-1
7.30 België – Egypte B  4-0
9.30 Spanje – Japan C  4-1
11.30 Nieuw-Zeeland – Duitsland C  1-2
13.30 Nederland – Maleisië B  7-2

 

Zaterdag 10 december
 Tijd Wedstrijd Poule Uitslag
7.30 Zuid-Korea – Oostenrijk A 2-5
9.30 Zuid-Afrika – Canada D 3-1
11.30 Argentinië – Australië A 1-2
13.30 India – Engeland D 5-3

 

Zondag 11 december
 Tijd Wedstrijd Poule Uitslag
7.30 Duitsland – Japan C  6-1
9.30 België – Nederland B  3-2
11.30 Maleisië – Egypte B  2-0
13.30 Spanje – Nieuw-Zeeland C  3-3

 

Maandag 12 december
 Tijd Wedstrijd Poule Uitslag
5.30 Australië – Oostenrijk A  4-2
7.30 Zuid-Korea – Argentinië A  1-5
9.30 Nederland – Egypte B  7-0
11.30 Maleisië – België B  0-3
13.30 Zuid-Afrika – India D  1-2

 

Zondag 13 december
 Tijd Wedstrijd Poule Uitslag
5.30 Engeland – Canada D  6-0
7.30 Australië – Zuid-Korea A  5-0

 

Woensdag 14 december
 Tijd Wedstrijd Uitslag
6.45 Egypte – Japan 13de/16de plaats  0-1
9.00 Oostenrijk – Zuid-Afrika 13de/16de plaats  2-4
11.15 Maleisië – Nieuw-Zeeland 9de/12de plaats  1-3
13.30 Zuid-Korea – Canada 9de/12de plaats  2-1

 

Donderdag 15 december
 Tijd Wedstrijd Kwartfinale Uitslag
6.45 België – Argentinië Kwartfinale I  1-1 (4-1 na SO)
9.00 Duitsland – Engeland Kwartfinale II  4-2
11.15 Australië – Nederland Kwartfinale III  2-1
13.30 India – Spanje Kwartfinale IV  2-1

 

 

Vrijdag 16 december
 Tijd Wedstrijd Uitslag
6.45 Egypte – Canada 15de/16de plaats  2-1
9.00 Japan – Zuid-Korea 13de/14de plaats  2-1
11.15 België – Duitsland Halve finale I  0-0 (4-3 na shoot-outs)
13.30 Australië – India Halve finale II  2-2 (2-4 na shoot-outs)

 

Zaterdag 17 december
 Tijd Wedstrijd Uitslag
6.45 Argentinië – Engeland 5de/8ste plaats  3-0
9.00 Nederland – Spanje 5de/8ste plaats  1-2
11.15 Oostenrijk – Maleisië 11de/12de plaats  2-2 (1-2 na shoot-outs)
13.30 Zuid-Afrika – Nieuw-Zeeland 9de/10de plaats  1-4

 

Zondag 18 december
 Tijd Wedstrijd Uitslag
6.45  Engeland – Nederland 7de/8ste plaats  2-6
9.00  Argentinië – Spanje 5de/6de plaats  2-1
11.15 Duitsland – Australië 3de/4de plaats  3-0
13.30 België – India Finale  1-2

 

De selectie van Jong Oranje Heren voor het WK in India bestaat uit de volgende 18 spelers:

Naam Club
Daniël Aarts Bloemendaal
Lars Balk Kampong
Thierry Brinkman Bloemendaal
Jorrit Croon HGC
Thijs van Dam Rotterdam
Jonas de Geus Almere
Sebastian van der Graaf Den Bosch
Bram van Groesen Den Bosch
Steijn van Heijningen HGC
Jip Janssen Kampong
Niek Merkus Amsterdam
Joep de Mol Oranje-Rood
Terrance Pieters Almere
Joren Romijn (K) Hurley
Noud Schoenaker Den Bosch
Morris de Vilder Pinoké
Maurits Visser (K) Den Bosch
Floris Wortelboer Den Bosch

 

 

Het begeleidingsteam van Jong Oranje Heren bestaat uit:

Eric Verboom Bondscoach
Hans Streeder Ass. bondscoach
Klaas Vermeulen Manager
Bas van der Pol Fysiotherapeut

 

Laatste nieuws over Jong Oranje Heren