Programma Olympische Spelen

De Olympische Zomerspelen in Tokio vinden plaats van 23 juli tot en met 8 augustus 2021. Bekijk hieronder de poule-indeling en het volledige hockeyprogramma met uitslagen.

Overzicht poules

HEREN DAMES
Australië België Nederland Australië
Argentinië Nederland Duitsland Argentinië
India Duitsland Groot-Brittannië Nieuw-Zeeland
Spanje Groot-Brittannië Ierland Spanje
Nieuw-Zeeland Canada India China
Japan Zuid-Afrika Zuid-Afrika Japan

 

Speelschema Dames

Datum Wedstrijd Locatie/Uitslag
Za 24 juli
13:45 Nederland-India 5-1
14:15 Ierland-Zuid-Afrika 2-0
Zo 25 juli
02:30 Groot-Brittannië-Duitsland 1-2
03:00 Australië-Spanje 3-1
04:45 Japan-China 3-4
05:15 Nieuw-Zeeland-Argentinië 3-0
Ma 26 juli
03:00 Nederland-Ierland 4-0
05:15 Australië-China 6-0
11:30 Zuid-Afrika-Groot-Brittannië 1-4
12:00 Argentinië-Spanje 3-0
13:45 Japan-Nieuw-Zeeland 1-2
14:15 Duitsland-India 2-0
Wo 28 juli
02:30 Nederland-Zuid-Afrika 5-0
03:00 Groot-Brittannië-India 4-1
04:45 Nieuw-Zeeland-Spanje 1-2
05:15 Duitsland-Ierland 4-2
11:30 Japan-Australië 0-1
12:00 Argentinië-China 3-2
Do 29 juli
11:30 Spanje-China 2-0
12:00 Groot-Brittannië-Nederland 0-1
13:45 Japan-Argentinië 1-2
14:15 Nieuw-Zeeland-Australië 0-1
Vr 30 juli
02:30 Zuid-Afrika-Duitsland 1-4
04:45 Ierland-India 0-1
Za 31 juli
02:30 China-Nieuw-Zeeland North Pitch
03:00 Japan-Spanje South Pitch
04:45 Argentinië-Australië North Pitch
05:15 India-Zuid-Afrika South Pitch
11:30 Duitsland-Nederland North Pitch
13:45 Ierland-Groot-Brittannië North Pitch
Ma 2 aug
02:30 Kwartfinale North Pitch
05:00 Kwartfinale North Pitch
11:30 Kwartfinale North Pitch
14:00 Kwartfinale North Pitch
Wo 4 aug
03:30 Halve finale North Pitch
12:00 Halve finale North Pitch
Vr 6 aug
03:30 Strijd om brons North Pitch
12:00 Finale North Pitch

* Tijden zijn Nederlandse tijden. In Tokio is het 7 uur later dan in Nederland.

Speelschema Heren

Datum Wedstrijd Locatie/Uitslag
Za 24 juli
02:30 Japan-Australië 3-5
03:00 Nieuw-Zeeland-India 2-3
04:45 Nederland-België 1-3
05:15 Argentinië-Spanje 1-1
11:30 Groot-Brittannië-Zuid-Afrika 3-1
12:00 Canada-Duitsland 1-7
Zo 25 juli
11:30 India-Australië 1-7
12:00 Japan-Argentinië 1-2
13:45 Spanje-Nieuw-Zeeland 3-4
14:15 Zuid-Afrika-Nederland 3-5
Ma 26 juli
02:30 Duitsland-België 1-3
04:45 Groot-Brittannië-Canada 3-1
Di 27 juli
02:30 Argentinië-Australië 2-5
03:00 India-Spanje 3-0
04:45 Japan-Nieuw-Zeeland 2-2
05:15 Duitsland-Groot-Brittannië 5-1
11:30 België-Zuid-Afrika 9-4
13:45 Nederland-Canada 4-2
Wo 28 juli
13:45 Japan-Spanje 1-4
14:15 Australië-Nieuw-Zeeland 4-2
Do 29 juli
02:30 India-Argentinië 3-1
03:00 België-Canada 9-1
04:45 Zuid-Afrika-Duitsland 4-3
05:15 Nederland-Groot-Brittannië 2-2
Vr 30 juli
03:00 Australië-Spanje 1-1
05:15 Canada-Zuid-Afrika 4-4
11:30 Japan-India 3-5
12:00 Argentinië-Nieuw-Zeeland 4-1
13:45 Duitsland-Nederland 3-1
14:15 België-Groot-Brittannië 2-2
Zo 1 aug
02:30 Duitsland-Argentinië North Pitch
05:00 Australië-Nederland North Pitch
11:30 België-Spanje North Pitch
14:00 India-Groot-Brittannië North Pitch
Di 3 aug
03:30 Halve finale North Pitch
12:00 Halve finale North Pitch
Do 5 aug
03:30 Strijd om brons North Pitch
12:00 Finale North Pitch

* Tijden zijn Nederlandse tijden. In Tokio is het 7 uur later dan in Nederland.