OVK (H): Zwart-Wit haalt met 11-1 ongenadig hard uit

Zó, de Overgangsklasse weet ook dat Zwart-Wit binnen is. De ploeg van Pim Wijzenbeek, vorig seizoen gedegradeerd, haalde in eigen huis ongenadig uit tegen het arme Groningen. Het werd liefst 11-1. Milan van Baal maakte er zes. De doelstelling van de Bredanaars mag hiermee worden onderstreept: zo snel mogelijk terug naar de Promotieklasse, svp!

Overgangsklasse A

Berkel-Rodenrijs – Leiden 2-3 (1-1)

‘1 1-0 Niels van Melzen
’20 1-1 Bob van Brussel (sc)
’50 1-2 Bob van Brussel (sc)
’65 1-3 Tim Bosma
’70 2-3 Quintijn van Rheenen

Hattem – Berkel-Enschot 3-3 (2-1)

’17 1-0 Hidde Heddema (sc)
’21 1-1 Jop Ghering
’25 2-1 Floris van Ulden
’37 2-2 Jop Ghering
’45 3-2 Clarke Rossiter (sc)
’69 3-3 Vincent Bijersbergen van Henegouwen

Phoenix – Ede 2-1 (0-0)

’41 1-0 Bram Schroder
’53 2-0 Florian Kuijlenburg (sc)
’64 2-1 Lennart Bakker

Union – IJsseloever 2-3 (0-2)
‘7 0-1 Floris van den Bosch (sc)
’29 0-2 Floris van den Bosch (sc)
’61 0-3 Joren Sraatman (sb)
’68 1-3 Maarten van der Harst (sc)
’69 2-3 Maarten van der Harst (sc)

Upward – Gooische 5-1 (-)
1-0 Tom Koopman
2-0Tom Koopman
3-0 Tom Koopman
3-1 Daim Des
4-1 Maurits Moll
5-1 Ties Koopmand (sc)

Zwart-Wit – Groningen 11-1 (3-0)
‘5 1-0 Milan van Baal
’10 2-0 Thijs Trumpi
’25 3-0 Xander van Gorp
’37 4-0 Mark Luns
’40 5-0 Milan van Baal
’47 6-0 Martijn van de Laar
’52 7-0 Milan van Baal
’54 8-0 Xander van Gorp (sc)
’61 9-0 Milan van Baal
’62 10-0 Milan van Baal
’68 11-0 Milan van Baal
’70 11-1 Owen McIlhinney (sc)

 

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Zwart-Wit H1
    11
    23

    2
    Leiden H1
    11
    23

    3
    Upward H1
    11
    23

    4
    Phoenix H1
    11
    23

    5
    Ede H1
    11
    19

    6
    IJsseloever H1
    11
    17

    7
    Gooische H1
    11
    15

    8
    Berkel-Rodenrijs H1
    11
    12

    9
    Berkel-Enschot H1
    11
    10

    10
    Hattem H1
    11
    6

    11
    Union H1
    11
    6

    12
    Groningen H1
    11
    5

Overgangsklasse B

Alecto – Helmond 3-1 (0-0)
’52 1-0 Quintis Rischen
’61 2-0 Jesse Huisman
’66 3-0 Thomas Dickhoff
’70 3-1 Thomas Heling

Hilversum – Reigers 0-1 (0-1)
’19 0-1 Tim Melief

Push – Huizen 1-2 (0-1)
’16 0-1 Tijmen Klemann
’52 0-2 Tammo van der Meer (sc)
’55 1-2 Joost Vinju

Ring Pass – Breda 1-0 (0-0)
’65 1-0 Steven Versteegh (sc)

Xenios – Naarden 6-4 (4-2)
’14 0-1 Tim Buiting
’16 1-1 Tim Hoogendam (sc)
’18 1-2 Gijs Bommel (sc)
’26 2-2 Jacob de Graaf
’31 3-2 Matthijs Kuijt
’34 4-2 Tim Hoogendam (sc)
’50 5-2 Paul Reinders Folmer
’62 6-2 Tim Hoogendam (sc)
’64 6-3 Derk van Niels (sb)
’69 6-4 Splinter Boogaard

Zwolle – Leonidas 4-3 (0-1)

’12 0-1 Peter Werre
’36 1-1 Pepijn Muller
’50 2-1 Mart Bouwens
’53 2-2 Mathe de Wit
’54 3-2 Joost Boersma
’63 3-3 Pepijn Masereeuw (sc)
’69 4-3 Mart Bouwens (sc)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Reigers H1
    11
    26

    2
    Ring Pass Delft H1
    11
    24

    3
    Huizen H1
    11
    23

    4
    Xenios H1
    11
    23

    5
    Naarden H1
    11
    13

    6
    Push H1
    11
    13

    7
    Zwolle H1
    11
    12

    8
    Leonidas H1
    11
    12

    9
    Hilversum H1
    11
    11

    10
    Alecto H1
    11
    11

    11
    Breda H1
    11
    9

    12
    Helmond H1
    11
    2


Wat vind jij? Praat mee...