Op zondag 3 februari vindt net als vorig jaar de nacompetitie van de Hoofdklasse Zaal plaats op twee locaties: Topsportcentrum Rotterdam en sportcentrum Valkenhuizen in Arnhem.
Dames | Heren | ||
Poule NC1 | Poule NC2 | Poule NC1 | Poule NC2 |
Pinoké | HGC | Almere | Rotterdam |
Union | Rotterdam | Schaerweijde | Venlo |
SCHC | MOP | HIC | Klein Zwitserland |
Bloemendaal | Wageningen | Groningen | Gooische |
Programma Topsportcentrum Rotterdam
Tijd | Veld | Wedstrijd |
10:00 | TSH1 | Rotterdam D1-Wageningen D1 |
10:00 | TSH2 | HGC D1-MOP D1 |
10:50 | TSH1 | Rotterdam H1-Klein Zwitserland H1 |
10:50 | TSH2 | Venlo H1-Gooische H1 |
11:55 | TSH1 | HGC D1-Rotterdam D1 of MOP D1-Rotterdam D1 |
11:55 | TSH2 | MOP D1-Wageningen D1 of Wageningen D1-HGC D1 |
12:45 | TSH1 | Rotterdam H1-Venlo H1 of Gooische H1-Rotterdam H1 |
12:45 | TSH2 | Klein Zwitserland H1-Gooische H1 of Klein Zwitserland H1-Venlo H1 |
13:35 | TSH1 | MOP D1-Rotterdam D1 of HGC D1-Rotterdam D1 |
13:35 | TSH2 | Wageningen D1-HGC D1 of MOP D1-Wageningen D1 |
14:25 | TSH1 | Gooische H1-Rotterdam H1 of Rotterdam H1-Venlo H1 |
14:25 | TSH2 | Klein Zwitserland H1-Venlo H1 of Klein Zwitserland H1-Gooische H1 |
Programma Valkenhuizen Arnhem
Tijd | Veld | Wedstrijd |
10:30 | Hal 1 | Pinoké D1-SCHC D1 |
10:30 | Hal 3 | Union D1-Bloemendaal D1 |
11:20 | Hal 1 | Almere H1-HIC H1 |
11:20 | Hal 3 | Schaerweijde H1-Groningen H1 |
12:25 | Hal 1 | SCHC D1-Bloemendaal D1 of SCHC D1-Union D1 |
12:25 | Hal 3 | Pinoké D1-Union D1 of Bloemendaal D1-Pinoké D1 |
13:15 | Hal 1 | HIC H1-Groningen H1 of HIC H1-Schaerweijde H1 |
13:15 | Hal 3 | Almere H1-Schaerweijde H1 of Groningen H1-Almere H1 |
14:05 | Hal 1 | SCHC D1-Union D1 of SCHC D1-Bloemendaal D1 |
14:05 | Hal 3 | Bloemendaal D1-Pinoké D1 of Pinoké D1-Union D1 |
14:55 | Hal 1 | HIC H1-Schaerweijde H1 of HIC H1-Groningen H1 |
14:55 | Hal 3 | Groningen H1-Almere H1 of Almere H1-Schaerweijde H1 |
Speelduur alle wedstrijden 2 x 15 minuten met maximaal vijf minuten rust.
De volgorde van de wedstrijdronde 2 en 3 per poule wordt bepaald aan de hand van de uitslagen van wedstrijd 1.
Nummers 1 en 2 van elke poule plaatsen zich voor de Hoofdklasse Zaalhockey 2019-2020.
Wat vind jij? Praat mee...
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.