Landelijk A: nog volop spanning volgende week op laatste speeldag

Komende zaterdag zullen op de zesde en laatste speeldag nog flink wat beslissingen vallen in de strijd om tickets voor de volgende fase van de Landelijke competitie en Super A. Na vijf speeldagen is bij de Meisjes A in vijf van de acht poules een definitieve beslissing gevallen. Bij Jongens A geldt dat voor slechts één van de acht poules.

Hieronder de uitslagen van de vijfde speelronde van de Voorcompetitie Landelijk A. Nog leuke foto’s van de onderstaande wedstrijden? Mail ze dan naar redactie@hockey.nl!

In de voorcompetitie bij de Landelijke A-jeugd stromen de nummers een en twee van elke poule door naar de volgende fase van de Landelijke competitie. terwijl nummers drie en vier na de voorcompetitie zullen uitkomen in de Super A.

Meisjes A

In Poule C strijden volgende week Amsterdam, Zwolle en Tilburg nog voor een tweede landelijk ticket naast het al geplaatste Klein Zwitserland. In Poule F gaat die strijd tussen Leonidas en HGC en in Poule G tussen Laren, Victoria en Oranje-Rood. SCHC, Gooische, Bloemendaal, Push, Schaerweijde en Phoenix pakten zaterdag al dat felbegeerde ticket voor de volgende fase van de Landelijke competitie.

Poule A
Groningen – Gooische 2-4
Noordwijk – SCHC 2-3

Noordwijk MA1 – SCHC MA1 (2-3). Foto: Eline van Zinnicq Bergmann

Noordwijk MA1 – SCHC MA1 (2-3). Foto: Simone Halters

Noordwijk MA1 – SCHC MA1 (2-3). Foto: Simone Halters

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    SCHC MA1
    6
    14

    2
    Gooische MA1
    6
    10

    3
    Noordwijk MA1
    6
    9

    4
    Groningen MA1
    6
    1

Poule B
Huizen – Wageningen 1-1
Deventer – Bloemendaal 0-4

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Wageningen MA1
    6
    14

    2
    Bloemendaal MA1
    6
    11

    3
    Huizen MA1
    6
    4

    4
    Deventer MA1
    6
    2

Poule C
Amsterdam – Klein Zwitserland 1-2
Zwolle – Tilburg 3-3

Zwolle MA1 – Tilburg MA1 (3-3) Foto: Inge Spaai

Zwolle MA1 – Tilburg MA1 (3-3) Foto: Inge Spaai

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Klein Zwitserland MA1
    6
    13

    2
    Amsterdam MA1
    6
    9

    3
    Tilburg MA1
    6
    8

    4
    Zwolle MA1
    6
    0

Poule D
Almere – Push 1-7
Hurley – Rotterdam 1-3

Almere MA1 – Push MA1 (1-7). Foto: Bonnette van Zuijlen

Almere MA1 – Push MA1 (1-7). Foto: Bonnette van Zuijlen

Almere MA1 – Push MA1 (1-7). Foto: Bonnette van Zuijlen

Hurley MA1 – Rotterdam MA1 (1-3). Foto: Toine Dessing

Hurley MA1 – Rotterdam MA1 (1-3). Foto: Toine Dessing

Hurley MA1 – Rotterdam MA1 (1-3). Foto: Toine Dessing

Hurley MA1 – Rotterdam MA1 (1-3). Foto: Toine Dessing

Hurley MA1 – Rotterdam MA1 (1-3). Foto: Toine Dessing

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam MA1
    6
    18

    2
    Push MA1
    6
    12

    3
    Hurley MA1
    6
    3

    4
    Almere MA1
    6
    3

Poule E
Schaerweijde – Nijmegen 5-0
hdm – Voordaan 8-0

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm MA1
    6
    18

    2
    Schaerweijde MA1
    6
    12

    3
    Nijmegen MA1
    6
    6

    4
    Voordaan MA1
    6
    0

Poule F
HGC – Kampong 1-2
Barendrecht – Leonidas 1-4

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Kampong MA1
    6
    18

    2
    HGC MA1
    6
    7

    3
    Leonidas MA1
    6
    7

    4
    Barendrecht MA1
    6
    2

Poule G
Oranje-Rood – Laren 1-2
HIC – Victoria 1-1

Oranje-Rood MA1 – Laren MA1 (1-2) .Foto: Daan van der Meulen

Oranje-Rood MA1 – Laren MA1 (1-2) .Foto: Daan van der Meulen

Oranje-Rood MA1 – Laren MA1 (1-2) .Foto: Daan van der Meulen

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Laren MA1
    6
    12

    2
    Oranje-Rood MA1
    6
    9

    3
    Victoria MA1
    6
    8

    4
    HIC MA1
    6
    3

Poule H
HOCO – Phoenix 0-3
Pinoké – Den Bosch 3-2

HOCO MA1 – Phoenix MA1 (0-3). Foto: Renske IJsseling

HOCO MA1 – Phoenix MA1 (0-3). Foto: Renske IJsseling

HOCO MA1 – Phoenix MA1 (0-3). Foto: Mijke IJsseling

HOCO MA1 – Phoenix MA1 (0-3). Foto: Mijke IJsseling

HOCO MA1 – Phoenix MA1 (0-3). Foto: Renske IJsseling

Pinoké MA1 – Den Bosch MA1 (3-2). Foto: Ramesh Kalpoe

Pinoké MA1 – Den Bosch MA1 (3-2). Foto: Ramesh Kalpoe

Pinoké MA1 – Den Bosch MA1 (3-2). Foto: Ramesh Kalpoe

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Phoenix MA1
    6
    15

    2
    Den Bosch MA1
    6
    12

    3
    Pinoké MA1
    6
    6

    4
    HOCO MA1
    6
    3

Jongens A

In Poule F plaatste Nijmegen na Den Bosch, dat zich vorige week verzekerde van een ticket, voor de volgende fase van de Landelijke competitie. Ook Rotterdam, Amsterdam, hdm en Oranje-Rood plaatsen zich voor het vervolg. Groningen, Phoenix, Leonidas, Leusden, Hilversum, Almere, Apeldoorn en Rosmalen spelen in ieder geval verder in de Super A.

Poule A
Schaerweijde – Groningen 5-1
Xenios – Rotterdam 1-1

Xenios JA1 – Rotterdam JA1 (1-1). Foto: Ewoud Verbakel

Xenios JA1 – Rotterdam JA1 (1-1). Foto: Ewoud Verbakel

Xenios JA1 – Rotterdam JA1 (1-1). Foto: Ewoud Verbakel

Xenios JA1 – Rotterdam JA1 (1-1). Foto: Ewoud Verbakel

Xenios JA1 – Rotterdam JA1 (1-1). Foto: Ewoud Verbakel

Xenios JA1 – Rotterdam JA1 (1-1). Foto: Ewoud Verbakel

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam JA1
    6
    14

    2
    Schaerweijde JA1
    6
    10

    3
    Xenios JA1
    6
    8

    4
    Groningen JA1
    6
    1

Poule B
Laren – SCHC 2-2
Phoenix – Gooische 2-5

Laren JA1 – SCHC JA1 (2-2). Foto: Bernadette Tersteeg

Laren JA1 – SCHC JA1 (2-2). Foto: Bernadette Tersteeg

Laren JA1 – SCHC JA1 (2-2). Foto: Bernadette Tersteeg

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Laren JA1
    6
    13

    2
    SCHC JA1
    6
    11

    3
    Gooische JA1
    6
    10

    4
    Phoenix JA1
    6
    0

Poule C
Voordaan – Leonidas 9-1
Hurley – Naarden 2-2

Voordaan JA1 – Leonidas JA1 (9-1). Foto: Sylvia Tigchelhoff

Voordaan JA1 – Leonidas JA1 (9-1). Foto: Sylvia Tigchelhoff

Voordaan JA1 – Leonidas JA1 (9-1). Foto: Sylvia Tigchelhoff

Voordaan JA1 – Leonidas JA1 (9-1). Foto: Sylvia Tigchelhoff

Voordaan JA1 – Leonidas JA1 (9-1). Foto: Sylvia Tigchelhoff

Voordaan JA1 – Leonidas JA1 (9-1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Voordaan JA1
    6
    16

    2
    Hurley JA1
    6
    8

    3
    Naarden JA1
    6
    5

    4
    Leonidas JA1
    6
    4

Poule D
Klein Zwitserland – Kampong 1-3
Amsterdam – Leonidas 8-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Amsterdam JA1
    6
    18

    2
    Kampong JA1
    6
    12

    3
    Klein Zwitserland JA1
    6
    6

    4
    Leusden JA1
    6
    0

Poule E
Pinoké – Victoria 2-6
Tilburg – Rood-Wit 3-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Pinoké JA1
    6
    13

    2
    Victoria JA1
    6
    7

    3
    Tilburg JA1
    6
    7

    4
    Rood-Wit JA1
    6
    7

Poule F
Nijmegen – Hilversum 3-3
Den Bosch – Almere 10-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch JA1
    6
    18

    2
    Nijmegen JA1
    6
    8

    3
    Almere JA1
    6
    5

    4
    Hilversum JA1
    6
    2

Poule G
hdm – Leiden 4-2
Apeldoorn – Push 0-8

hdm JA1 – Leiden JA1 (4-2). Foto: Paulien Stastra

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm JA1
    6
    14

    2
    Push JA1
    6
    10

    3
    Leiden JA1
    6
    10

    4
    Apeldoorn JA1
    6
    0

Poule H
Rosmalen – Bloemendaal 0-3
HGC – Oranje-Rood 1-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Oranje-Rood JA1
    6
    13

    2
    Bloemendaal JA1
    6
    12

    3
    HGC JA1
    6
    10

    4
    Rosmalen JA1
    6
    0


Wat vind jij? Praat mee...