Landelijk A: Rotterdam MA1 alleen aan kop na zege op Push

Rotterdam MA1 is in Poule D alleen koploper na een 4-2 zege in Breda op directe concurrent Push. Bij de Jongens A rekende Pinoké in een doelpuntrijke wedstrijd af met Tilburg (9-5) en behield daarmee de honderdprocentscore. Hieronder de uitslagen van de derde speelronde van de Voorcompetitie Landelijk A. Nog leuke foto’s van de onderstaande wedstrijden? Mail ze dan naar redactie@hockey.nl!

In de voorcompetitie bij de Landelijke A-jeugd stromen de nummers een en twee van elke poule door naar de volgende fase van de Landelijke competitie. terwijl nummers drie en vier na de voorcompetitie zullen uitkomen in de Super A.

Meisjes A

Na drie speeldagen hebben vijf ploegen nog de perfecte score: Wageningen, Rotterdam, hdm, Kampong en Den Bosch. In Poule A gaat Noordwijk aan kop na de winst op Groningen (4-1) en het gelijkspel (3-3) tussen de concurrenten Gooische en SCHC. Deventer en HGC pakten hun eerste punt van het seizoen en Amsterdam boekte de eerste overwinning.
Poule A
Gooische – SCHC 3-3
Groningen – Noordwijk 1-4

Groningen MA1 – Noordwijk MA1( 1-4). Foto: Simone Halters

Groningen MA1 – Noordwijk MA1( 1-4). Foto: Simone Halters

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    SCHC MA1
    6
    14

    2
    Gooische MA1
    6
    10

    3
    Noordwijk MA1
    6
    9

    4
    Groningen MA1
    6
    1

Poule B
Bloemendaal – Wageningen 0-2
Deventer – Huizen 1-1

Bloemendaal MA1 – Wageningen MA1 (0-2). Foto: Philippa de Nooijer

Bloemendaal MA1 – Wageningen MA1 (0-2). Foto: Philippa de Nooijer

Bloemendaal MA1 – Wageningen MA1 (0-2). Foto: Philippa de Nooijer

Bloemendaal MA1 – Wageningen MA1 (0-2). Foto: Philippa de Nooijer

Bloemendaal MA1 – Wageningen MA1 (0-2). Foto: Philippa de Nooijer

Bloemendaal MA1 – Wageningen MA1 (0-2). Foto: Philippa de Nooijer

Bloemendaal MA1 – Wageningen MA1 (0-2). Foto: Philippa de Nooijer

Bloemendaal MA1 – Wageningen MA1 (0-2). Foto: Philippa de Nooijer

Bloemendaal MA1 – Wageningen MA1 (0-2). Foto: Philippa de Nooijer

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Wageningen MA1
    6
    14

    2
    Bloemendaal MA1
    6
    11

    3
    Huizen MA1
    6
    4

    4
    Deventer MA1
    6
    2

Poule C
Amsterdam – Zwolle 2-0
Klein Zwitserland – Tilburg 3-0

Klein Zwitserland MA1 – Tilburg MA1 (3-2). Foto: Kévin Mercurio

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Klein Zwitserland MA1
    6
    13

    2
    Amsterdam MA1
    6
    9

    3
    Tilburg MA1
    6
    8

    4
    Zwolle MA1
    6
    0

Poule D
Almere – Hurley 1-0
Push – Rotterdam 2-4

Push MA1 – Rotterdam MA1 (2-4). Foto: Bonnette van Zuijlen

Push MA1 – Rotterdam MA1 (2-4). Foto: Bonnette van Zuijlen

Push MA1 – Rotterdam MA1 (2-4). Foto: Toine Dessing

Push MA1 – Rotterdam MA1 (2-4). Foto: Toine Dessing

Push MA1 – Rotterdam MA1 (2-4). Foto: Toine Dessing

Push MA1 – Rotterdam MA1 (2-4). Foto: Toine Dessing

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam MA1
    6
    18

    2
    Push MA1
    6
    12

    3
    Hurley MA1
    6
    3

    4
    Almere MA1
    6
    3

Poule E
Nijmegen – Voordaan 2-1
Schaerweijde – hdm 1-3

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door HDM MA1 💙🤍💙🤍💙 (@hdmma1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm MA1
    6
    18

    2
    Schaerweijde MA1
    6
    12

    3
    Nijmegen MA1
    6
    6

    4
    Voordaan MA1
    6
    0

Poule F
Barendrecht – HGC 2-2
Leonidas – Kampong 1-4

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door KAMPONG MA1 (@kampongma1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Kampong MA1
    6
    18

    2
    HGC MA1
    6
    7

    3
    Leonidas MA1
    6
    7

    4
    Barendrecht MA1
    6
    2

Poule G
Victoria – Laren 2-2
HIC – Oranje-Rood 1-4

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Laren MA1
    6
    12

    2
    Oranje-Rood MA1
    6
    9

    3
    Victoria MA1
    6
    8

    4
    HIC MA1
    6
    3

Poule H
Phoenix – Den Bosch 2-4
HOCO – Pinoké 1-3

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Phoenix MA1
    6
    15

    2
    Den Bosch MA1
    6
    12

    3
    Pinoké MA1
    6
    6

    4
    HOCO MA1
    6
    3

Jongens A

Zes ploegen hebben na drie speeldagen een honderdprocentscore: Rotterdam, Voordaan, Amsterdam, Pinoké, Den Bosch en Oranje-Rood. Leonidas pakte in Poule C het eerste punt van het seizoen en in Poule B is het ongemeen spannend. SCHC, Laren en Gooische hebben zes punten uit drie duels verzameld.
Poule A
Xenios – Schaerweijde 2-1
Rotterdam – Groningen 9-1

Rotterdam JA1 – Groningen JA1 (9-1). Foto: Renske van Vugt

Rotterdam JA1 – Groningen JA1 (9-1). Foto: Renske van Vugt

Rotterdam JA1 – Groningen JA1 (9-1). Foto: Renske van Vugt

Rotterdam JA1 – Groningen JA1 (9-1). Foto: Renske van Vugt

Rotterdam JA1 – Groningen JA1 (9-1). Foto: Renske van Vugt

Rotterdam JA1 – Groningen JA1 (9-1). Foto: Renske van Vugt

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam JA1
    6
    14

    2
    Schaerweijde JA1
    6
    10

    3
    Xenios JA1
    6
    8

    4
    Groningen JA1
    6
    1

Poule B
Laren – Phoenix 3-2
SCHC – Gooische 1-2

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Laren JA1
    6
    13

    2
    SCHC JA1
    6
    11

    3
    Gooische JA1
    6
    10

    4
    Phoenix JA1
    6
    0

Poule C
Voordaan – Hurley 5-2
Leonidas – Naarden 0-0

Voordaan JA1 – Hurley JA1( 5-2). Foto: Erik Versnel

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Voordaan JA1
    6
    16

    2
    Hurley JA1
    6
    8

    3
    Naarden JA1
    6
    5

    4
    Leonidas JA1
    6
    4

Poule D
Amsterdam – Klein Zwitserland 3-2
Leusden – Kampong 1-3

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Amsterdam JA1
    6
    18

    2
    Kampong JA1
    6
    12

    3
    Klein Zwitserland JA1
    6
    6

    4
    Leusden JA1
    6
    0

Pinoké JA1 – Tilburg JA1.

Poule E
Victoria – Rood-Wit 0-1
Pinoké – Tilburg 9-5

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Rood-Wit JA1 (@roodwit_ja1)

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Pinoké JA1
    6
    13

    2
    Victoria JA1
    6
    7

    3
    Tilburg JA1
    6
    7

    4
    Rood-Wit JA1
    6
    7

Poule F
Almere – Hilversum 1-1
Den Bosch – Nijmegen 4-0

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Den Bosch JA1
    6
    18

    2
    Nijmegen JA1
    6
    8

    3
    Almere JA1
    6
    5

    4
    Hilversum JA1
    6
    2

Poule G
Apeldoorn – hdm 0-9
Push – Leiden 4-5

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Leiden JA1 (@lohcja1)

Apeldoorn JA1 – hdm JA1 (0-9). Foto: Menno Boermans

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm JA1
    6
    14

    2
    Push JA1
    6
    10

    3
    Leiden JA1
    6
    10

    4
    Apeldoorn JA1
    6
    0

Poule H
HGC – Rosmalen 4-1
Oranje-Rood – Bloemendaal 8-1

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Oranje-Rood JA1
    6
    13

    2
    Bloemendaal JA1
    6
    12

    3
    HGC JA1
    6
    10

    4
    Rosmalen JA1
    6
    0


Wat vind jij? Praat mee...