Landelijk B: Rood-Wit bijna zeker van koppositie

De landelijke jeugd B begint de ontknoping te benaderen, nog een paar wedstrijden voor het einde. Heb je (actie)foto’s? Mail ze naar redactie@hockey.nl. En vergeet niet de goals te uploaden op het YouTube-kanaal Hockeynl Jeugd!

Meisjes B – Poule I

GHBS - HGC (4-3)

Stand Team Naam
- 1-0 GHBS Sophie Romkes
- 2-0 GHBS Solane de Boer
- 2-1 HGC Lottie Bosma
- 2-2 HGC Féline Engelkes
- 3-2 GHBS Solane de Boer
- 3-3 HGC Isabella Venrooy
- 4-3 GHBS Pascalle van den Wijngaard

Nijmegen - Were Di (2-0)

Stand Team Naam
- 1-0 (sc) Nijmegen Jip Tierolff
- 2-0 Nijmegen Aniek Crum

Den Bosch - HC Tilburg (2-3)

Stand Team Naam
- 1-0 Den Bosch Amber Brouwer
- 1-1 HC Tilburg Benthe Möschner
- 2-1 Den Bosch Emmely Bekker
- 2-2 HC Tilburg Demi Timmermans
- 2-3 HC Tilburg Demi Timmermans

Pinoké - Kampong (1-1)

Stand Team Naam
- 0-1 Kampong Tess Zweers
- 1-1 Pinoké Bente Jager
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Tilburg MB1
    14
    29

    2
    Kampong MB1
    14
    27

    3
    Den Bosch MB1
    14
    26

    4
    Pinoké MB1
    14
    23

    5
    Nijmegen MB1
    14
    15

    6
    Were Di MB1
    14
    15

    7
    HGC MB1
    14
    14

    8
    GHBS MB1
    14
    5

Meisjes B – Poule II

HDM - Deventer (2-1)

Stand Team Naam
- 0-1 Deventer June Porte
- 1-1 HDM Semmy Boersma
- 2-1 HDM Jill Niessen

Hurley - Maastricht (3-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Hurley Floor Pasman
- 2-0 Hurley Wies Kolkman
- 2-1 Maastricht Fleur Kessels
- 3-1 Hurley Floor Pasman

Rotterdam - Gooische (2-3)

Stand Team Naam
- 1-0 (sb) Rotterdam Claire Moerman
- 1-1 (sc) Gooische Noa Boterman
- 1-2 Gooische Nynke Wielinga
- 1-3 Gooische Tess Muller
- 2-3 (sb) Rotterdam Claire Moerman

Oranje-Rood - Schaerweijde (3-2)

Stand Team Naam
- 1-0 Oranje-Rood Lindsay Lee
- 2-0 (sc) Oranje-Rood Kim Hendrix
- 2-1 Schaerweijde Jolijn van Vuuren
- 2-2 (sc) Schaerweijde Eefke van den Nieuwenhof
- 3-2 Oranje-Rood Fabienne Kivits
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam MB1
    14
    37

    2
    Deventer MB1
    14
    27

    3
    hdm MB1
    14
    25

    4
    Oranje-Rood MB1
    14
    22

    5
    Schaerweijde MB1
    14
    17

    6
    Hurley MB1
    14
    13

    7
    Gooische MB1
    14
    13

    8
    Maastricht MB1
    14
    7

Jongens B – Poule I

HDM - MOP (6-2)

Stand Team Naam
- 1-0 HDM Duco Telgenkamp
- 2-0 HDM Cas Haasdijk
- 3-0 HDM Valentijn Oosterbeek
- 3-1 MOP Haiko de Boer
- 4-1 HDM Valentijn Oosterbeek
- 5-1 HDM Alexander Weterings
- 6-1 HDM Duco Telgenkamp
- 6-2 MOP Haiko de Boer

Push - Victoria (7-2)

Stand Team Naam
- 0-1 Victoria Robbe Radema
- 1-1 Push Thomas van den Dungen
- 1-2 Victoria Meint Smid
- 2-2 Push Willem van Campen
- 3-2 (sc) Push Casper Fijneman
- 4-2 Push Pascal van der Plas
- 5-2 Push Joris Petit
- 6-2 Push Connor Nuhn
- 7-2 Push Floris Suijkerbuijk

Rood-Wit - Nijmegen (6-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Rood-Wit Floris Heinrich
- 2-0 Rood-Wit Thomas Delisle
- 3-0 Rood-Wit Lennart Braat
- 4-0 Rood-Wit Floris Heinrich
- 5-0 Rood-Wit Thomas Delisle
- 6-0 Rood-Wit Vincent van den Berg
- 6-1 Nijmegen Bas Sonneveldt

Rood-Wit - Nijmegen (6-1)

Stand Team Naam
- 1-0 Rood-Wit Floris Heinrich
- 2-0 Rood-Wit Thomas Delisle
- 3-0 Rood-Wit Lennart Braat
- 4-0 Rood-Wit Floris Heinrich
- 5-0 Rood-Wit Thomas Delisle
- 6-0 Rood-Wit Vincent van den Berg
- 6-1 Nijmegen Bas Sonneveldt
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rood-Wit JB1
    14
    36

    2
    Laren JB1
    14
    31

    3
    Push JB1
    14
    30

    4
    Nijmegen JB1
    14
    22

    5
    Victoria JB1
    14
    21

    6
    hdm JB1
    14
    16

    7
    Groningen JB1
    14
    9

    8
    MOP JB1
    14
    0

Jongens B – Poule II

Oranje-Rood - Amsterdam (3-2)

Stand Team Naam
- 1-0 Oranje-Rood Wouter Bornebroek
- 2-0 (sc) Oranje-Rood Bruce Berenos
- 2-1 Amsterdam Mikki Bartels
- 2-2 Amsterdam Gilles Wegter
- 3-2 (sc) Oranje-Rood Pim Haring

Pinoké - Den Bosch (5-1)

Stand Team Naam
- 0-1 (sc) Den Bosch Bram Plug
- 1-1 (sc) Pinoké Friso Brouwers
- 2-1 Pinoké Miles Bukkens
- 3-1 (sc) Pinoké Friso Brouwers
- 4-1 Pinoké Justus van de Putte
- 5-1 Pinoké Justus van de Putte

Rotterdam - Kampong (4-4)

Stand Team Naam
- 1-0 Rotterdam Pieter Bol Raap
- 1-1 Kampong Dries van der Meer
- 1-2 Kampong Ivo Visser
- 2-2 (sc) Rotterdam Robin Duran
- 2-3 Kampong Maurits Koevermans
- 3-3 (sb) Rotterdam Robin Duran
- 4-3 (sc) Rotterdam Robin Duran
- 4-4 Kampong Mats Gruter

Groningen - Laren (1-7)

Stand Team Naam
- 0-1 Laren Sebastiaan Bos
- 0-2 Laren Sebastiaan Bos
- 0-3 Laren Olivier Charbon
- 0-4 Laren Boris Aardenburg
- 0-5 Laren Tijmen Zwierstra
- 0-6 Laren Olivier Charbon
- 1-6 (sc) Groningen Bram Scholte
- 1-7 Laren Olivier Charbon
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Pinoké JB1
    14
    35

    2
    Oranje-Rood JB1
    14
    32

    3
    Kampong JB1
    14
    31

    4
    Rotterdam JB1
    14
    28

    5
    Den Bosch JB1
    14
    16

    6
    Gooische JB1
    14
    11

    7
    Amsterdam JB1
    14
    8

    8
    Upward JB1
    14
    0


Wat vind jij? Praat mee...