Round-up HK Heren Zaal: Almere stunt tegen Amsterdam

In de Sporthallen Zuid in Amsterdam zijn zondag de eerste twee speelrondes van de Hoofdklasse Heren Zaal gespeeld. Een van de grootste verrassingen van de dag was dat titelverdediger Amsterdam, weliswaar zonder sterkhouders als Robert Tigges en Teun Rohof, verloor van Almere. 

Poule A

Tweede wedstrijd

Almere - Amsterdam (6-3)

Stand Team Naam
9' 1-0 Almere Deegan Huisman
15' 2-0 Almere Erwin Kruisbrink
16' 2-1 Amsterdam Valentin Verga
17' 3-1 Almere Patrick Houben
18' 4-1 Almere Terrance Pieters
20' 4-2 (sc) Amsterdam Max Sweering
22' 5-2 (sc) Almere Terrance Pieters
27' 6-2 Almere Deegan Huisman
38' 6-3 (sc) Amsterdam Max Sweering

De Reigers - Kampong (6-10)

Stand Team Naam
1' 1-0 De Reigers Maarten Dekker
3' 1-1 Kampong Constantijn Jonker
5' 1-2 Kampong Bjorn Kellerman
6' 1-3 Kampong Constantijn Jonker
7' 1-4 Kampong Constantijn Jonker
11' 1-5 Kampong Jip Janssen
12' 1-6 Kampong Mats Tichelhoff
15' 2-6 De Reigers Maarten Dekker
20' 2-7 Kampong Constantijn Jonker
24' 2-8 Kampong Lars Balk
29' 2-9 Kampong Bjorn Kellerman
33' 2-10 (sc) Kampong Bjorn Kellerman
33' 3-10 De Reigers Rogier Schaeffers
34' 4-10 De Reigers Teun Thiers
36' 5-10 De Reigers Maarten Dekker
39' 6-10 De Reigers Maarten Dekker

Cartouche - Schaerweijde (7-2)

Stand Team Naam
5' 1-0 (sc) Cartouche Steven Doorman
12' 2-0 Cartouche Martijn van Grimbergen
23' 2-1 (sc) Schaerweijde Jur van der Have
28' 2-2 (sc) Schaerweijde Coen Merkx
34' 3-2 Cartouche Steijn van Heijningen
35' 4-2 Cartouche Steijn van Heijningen
35' 5-2 Cartouche Steijn van Heijningen
38' 6-2 Cartouche Martijn van Grimbergen
39' 7-2 Cartouche Martijn van Grimbergen

Eerste wedstrijd

Amsterdam - De Reigers (5-2)

Stand Team Naam
2' 1-0 Amsterdam Casper Horn
5' 2-0 Amsterdam Jort Korz
7' 3-0 Amsterdam Boris Burkhardt
17' 4-0 Amsterdam Boris Burkhardt
19' 4-1 De Reigers Tjerk van Dinten
25' 5-1 Amsterdam Boris Burkhardt
27' 5-2 De Reigers Niels Nijdam

Schaerweijde - Almere (5-4)

Stand Team Naam
3' 1-0 (sc) Schaerweijde Jur van der Have
5' 2-0 Schaerweijde Mats Marree
6' 2-1 Almere Daan Hoepman
15' 3-1 Schaerweijde Jur van der Have
20' 3-2 Almere Jonas de Geus
24' 3-3 (sc) Almere Terrance Pieters
29' 4-3 Schaerweijde Dominic Aarts
34' 4-4 (sc) Almere Terrance Pieters
38' 5-4 Schaerweijde Jelmer Uildriks

Kampong - Cartouche (4-5)

Stand Team Naam
2' 1-0 Kampong Philip Meulenbroek
4' 1-1 Cartouche Bas Oostendorp
5' 1-2 Cartouche Timo Goor
7' 1-3 Cartouche Derk Pelle
8' 1-4 Cartouche Steijn van Heijningen
21' 2-4 Kampong Philip Meulenbroek
24' 3-4 Kampong Constantijn Jonker
24' 4-4 Kampong Philip Meulenbroek
37' 4-5 Cartouche Martijn van Grimbergen
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Amsterdam H1
    10
    25

    2
    Cartouche H1
    10
    19

    3
    Almere H1
    10
    18

    4
    Kampong H1
    10
    13

    5
    Reigers H1
    10
    7

    6
    Schaerweijde H1
    10
    6

Poule B

Tweede wedstrijd

U.S.H.C. - Den Bosch (4-8)

Stand Team Naam
2' 0-1 Den Bosch Laz Omrani
3' 0-2 Den Bosch Gijs Campbell
9' 1-2 U.S.H.C. Beerend de Bie
10' 1-3 Den Bosch Tijn Stuve
13' 1-4 (sc) Den Bosch Bram van Groesen
15' 1-5 (sc) Den Bosch Bram van Groesen
17' 1-6 (sc) Den Bosch Laz Omrani
28' 1-7 Den Bosch Bram van Groesen
32' 2-7 U.S.H.C. Casper Damen
33' 3-7 U.S.H.C. Casper Damen
38' 3-8 Den Bosch Laz Omrani
39' 4-8 U.S.H.C. Casper Damen

SCHC - Rotterdam (5-7)

Stand Team Naam
4' 0-1 Rotterdam Jeroen Hertzberger
8' 0-2 Rotterdam Justen Blok
11' 0-3 (sc) Rotterdam Willem Hertzberger
17' 1-3 SCHC Leon van Barneveld
20' 1-4 Rotterdam Maurits Hertzberger
22' 1-5 Rotterdam Nick van Trigt
24' 2-5 SCHC Bram Weers
33' 3-5 (sc) SCHC Steef Stroeken
33' 4-5 SCHC Bram Weers
33' 4-6 Rotterdam Jeroen Hertzberger
34' 5-6 SCHC Leon van Barneveld
38' 5-7 Rotterdam Nick van Trigt

Union - HDM (1-6)

Stand Team Naam
5' 0-1 (sc) HDM Oliver Polkamp
6' 0-2 HDM Kieran Dartée
8' 1-2 Union Gérard Hanssen
10' 1-3 (sb) HDM Chris Taberima
16' 1-4 (sc) HDM Kieran Dartée
17' 1-5 (sc) HDM Kieran Dartée
22' 1-6 (sc) HDM Kieran Dartée

Eerste wedstrijd

HDM - SCHC (3-3)

Stand Team Naam
6' 0-1 SCHC Thomas Vis
14' 1-1 HDM Oliver Polkamp
24' 1-2 SCHC Bram Weers
29' 1-3 SCHC Tom van Hooijdonk
38' 2-3 HDM Oliver Polkamp
40' 3-3 (sc) HDM Oliver Polkamp

Hdm stond twee minuten voor tijd nog met 1-3 achter, miste een strafbal, maar wist toch nog een puntje binnen te slepen. Met nog twee seconden op de klok scoorde Oliver Polkamp uit een strafcorner. ‘Een typisch zaalpotje en meteen spannend’, lacht hij. ‘Het is altijd even wennen in het begin, maar ik denk dat we zeker een puntje verdienden.’

Den Bosch - Union (4-2)

Stand Team Naam
9' 1-0 Den Bosch Tijn Stuve
16' 2-0 Den Bosch Tijn Stuve
31' 3-0 Den Bosch Noud Schoenaker
17' 3-1 (sb) Union Jaap van Eert
36' 3-2 Union Gijs Noordam
38' 4-2 Den Bosch Tijn Stuve

Rotterdam - U.S.H.C. (3-3)

Stand Team Naam
2' 1-0 Rotterdam Maurits Hertzberger
14' 1-1 (sc) U.S.H.C. Thomas van Battum
19' 2-1 (sc) Rotterdam Jeroen Hertzberger
33' 3-1 (sc) Rotterdam Jochem Bakker
39' 3-2 U.S.H.C. Rico Doran
40' 3-3 U.S.H.C. Rico Doran
  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    hdm H1
    10
    25

    2
    Den Bosch H1
    10
    24

    3
    SCHC H1
    10
    14

    4
    Rotterdam H1
    10
    13

    5
    Union H1
    10
    10

    6
    USHC H1
    10
    1

 


2 Reacties

  1. FredKranstauber

    FredKranstauber

    Debutant Cartouche wint van Kampong en na 2 wedstrijden bovenaan. Dat is geen nieuws?

  2. pim@hermeler.nl

    pim@hermeler.nl

    Nog niet😉


Wat vind jij? Praat mee...