Round-up HK Zaal (H): Monsterscores Amsterdam en Den Bosch

In de derde speelronde van de Hoofdklasse Zaal ging HIC bij Amsterdam met liefst 13-4 over de knie. Den Bosch vernederde Kampong met 8-1. Almere versloeg degradatiekandidaat Laren met 12-3.

Poule B

Almere (Indoor) - Laren (Indoor) (12-3)

Stand Team Naam
2' 0-1 Laren (Indoor) Chuck Caupain
4' 1-1 (sc) Almere (Indoor) Daniel de Haan
6' 2-1 (sc) Almere (Indoor) Daan Dekker
9' 2-2 Laren (Indoor) Teun van Uunen
10' 3-2 Almere (Indoor) Ignacio Salas
15' 4-2 Almere (Indoor) Daniel de Haan
15' 5-2 Almere (Indoor) Daniel de Haan
20' 6-2 Almere (Indoor) Deegan Huisman
27' 7-2 Almere (Indoor) Deegan Huisman
29' 8-2 Almere (Indoor) Daan Dekker
33' 9-2 Almere (Indoor) Thomas Crowson
35' 10-2 Almere (Indoor) Deegan Huisman
37' 11-2 Almere (Indoor) Bram Cornelisse
40' 11-3 (sc) Laren (Indoor) Robbert van de Peppel
40' 12-3 Almere (Indoor) Daan Hoepman

Den Bosch (Indoor) - Kampong (Indoor) (8-1)

Stand Team Naam
3' 1-0 (sc) Den Bosch (Indoor) Austin Smith
10' 2-0 Den Bosch (Indoor) Austin Smith
11' 3-0 Den Bosch (Indoor) Laurens van Leur
14' 3-1 Kampong (Indoor) Boet Phijffer
26' 4-1 Den Bosch (Indoor) Gijs Campbell
28' 5-1 Den Bosch (Indoor) Julien van den Nieuwenhuijzen
36' 6-1 (sc) Den Bosch (Indoor) Austin Smith
38' 7-1 Den Bosch (Indoor) Julien van den Nieuwenhuijzen
40' 8-1 Den Bosch (Indoor) Laz Omrani

Amsterdam (Indoor) - HIC (Indoor) (13-4)

Stand Team Naam
1' 1-0 Amsterdam (Indoor) Tijn Lissone
3' 1-1 HIC (Indoor) Casper van Wandelen
6' 2-1 Amsterdam (Indoor) Tijn Lissone
7' 3-1 Amsterdam (Indoor) Wiegert Schut
8' 4-1 Amsterdam (Indoor) Teun Rohof
9' 4-2 HIC (Indoor) Olivier Helle
12' 5-2 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
12' 5-3 HIC (Indoor) Casper van Wandelen
19' 6-3 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
25' 6-4 HIC (Indoor) Olivier Helle
26' 7-4 (sb) Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
27' 8-4 Amsterdam (Indoor) Wiegert Schut
34' 9-4 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
36' 10-4 Amsterdam (Indoor) Mikki Bartels
39' 11-4 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
40' 12-4 Amsterdam (Indoor) Tijn Lissone
40' 13-4 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt

Kampong (Indoor) - HIC (Indoor) (6-1)

Stand Team Naam
8' 1-0 Kampong (Indoor) Hjalmar Voskuil
15' 2-0 Kampong (Indoor) Boet Phijffer
17' 3-0 (sc) Kampong (Indoor) Boet Phijffer
24' 4-0 Kampong (Indoor) Jelle Westendorp
25' 5-0 Kampong (Indoor) Pepijn Luijkx
36' 6-0 Kampong (Indoor) Boet Phijffer
39' 6-1 HIC (Indoor) Mats Prins

Amsterdam (Indoor) - Laren (Indoor) (9-1)

Stand Team Naam
3' 1-0 (sc) Amsterdam (Indoor) Nicki Leijs
4' 2-0 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
7' 3-0 (sc) Amsterdam (Indoor) Nicki Leijs
14' 4-0 Amsterdam (Indoor) Wiegert Schut
20' 5-0 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
22' 6-0 Amsterdam (Indoor) Tijn Lissone
24' 7-0 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
25' 7-1 Laren (Indoor) Allard van Heemstra
34' 8-1 Amsterdam (Indoor) Boris Burkhardt
40' 9-1 Amsterdam (Indoor) Niels Janssens

Den Bosch (Indoor) - Almere (Indoor) (7-5)

Stand Team Naam
3' 0-1 Almere (Indoor) Deegan Huisman
4' 1-1 Den Bosch (Indoor) Laz Omrani
8' 2-1 (sc) Den Bosch (Indoor) Austin Smith
9' 2-2 Almere (Indoor) Ignacio Salas
12' 3-2 Den Bosch (Indoor) Imre Vos
14' 3-3 (sb) Almere (Indoor) Deegan Huisman
22' 4-3 Den Bosch (Indoor) Laz Omrani
25' 5-3 (sc) Den Bosch (Indoor) Gijs Campbell
29' 5-4 (sb) Almere (Indoor) Deegan Huisman
31' 6-4 (sc) Den Bosch (Indoor) Austin Smith
39' 7-4 Den Bosch (Indoor) Gijs Campbell
40' 7-5 (sc) Almere (Indoor) Lucien van Doorn
  • Laatste uitslagen

    De afgelopen 2 weken waren er geen wedstrijden

    Er zijn geen wedstrijden beschikbaar

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Amsterdam H1
    10
    28

    2
    Den Bosch H1
    10
    21

    3
    Kampong H1
    10
    19

    4
    HIC H1
    10
    11

    5
    Almere H1
    10
    6

    6
    Laren H1
    10
    1

Foto: Willem Vernes

Poule A

Rotterdam (Indoor) - Pinoké (Indoor) (3-3)

Stand Team Naam
4' 0-1 Pinoké (Indoor) Matis Papa
6' 0-2 Pinoké (Indoor) Bram Weers
13' 1-2 Rotterdam (Indoor) Tijn Stuve
20' 1-3 Pinoké (Indoor) Texas Bukkens
32' 2-3 Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
34' 3-3 Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker

HDM (Indoor) - Oranje-Rood (Indoor) (6-3)

Stand Team Naam
4' 1-0 HDM (Indoor) Ruben Versteeg
9' 2-0 HDM (Indoor) Valentijn Oosterbeek
13' 3-0 (sc) HDM (Indoor) Kieran Dartée
15' 3-1 Oranje-Rood (Indoor) Teun Beins
17' 3-2 Oranje-Rood (Indoor) Max de Bie
18' 4-2 HDM (Indoor) Chris Taberima
26' 5-2 (sc) HDM (Indoor) Kieran Dartée
29' 6-2 HDM (Indoor) Chris Taberima
37' 6-3 (sc) Oranje-Rood (Indoor) Jim van de Venne

Venlo (Indoor) - SCHC (Indoor) (2-7)

Stand Team Naam
9' 1-0 Venlo (Indoor) Job Baeten
13' 1-1 (sc) SCHC (Indoor) Max Sweering
16' 1-2 SCHC (Indoor) Max Sweering
20' 1-3 (sc) SCHC (Indoor) Max Sweering
25' 1-4 SCHC (Indoor) Charlie Plomp
34' 1-5 (sc) SCHC (Indoor) Max Sweering
35' 2-5 (sc) Venlo (Indoor) Job Laumans
39' 2-6 SCHC (Indoor) Luuk van Duren
40' 2-7 SCHC (Indoor) Steef Stroeken

Foto: Willem Vernes

SCHC (Indoor) - Pinoké (Indoor) (3-5)

Stand Team Naam
5' 1-0 SCHC (Indoor) Luuk van Duren
10' 2-0 SCHC (Indoor) Berend van Langeveld
13' 2-1 Pinoké (Indoor) Matis Papa
17' 2-2 Pinoké (Indoor) Bram Weers
20' 2-3 Pinoké (Indoor) Texas Bukkens
31' 2-4 Pinoké (Indoor) Bram Weers
32' 2-5 Pinoké (Indoor) Jannis van Hattum
39' 3-5 SCHC (Indoor) Jelmer Uildriks

Rotterdam (Indoor) - Oranje-Rood (Indoor) (11-4)

Stand Team Naam
7' 1-0 (sc) Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
8' 1-1 Oranje-Rood (Indoor) Bram Huijbregts
9' 2-1 Rotterdam (Indoor) Nick van Trigt
13' 3-1 Rotterdam (Indoor) Timo Goor
18' 4-1 Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
19' 4-2 Oranje-Rood (Indoor) Jim van de Venne
20' 4-3 (sc) Oranje-Rood (Indoor) Jim van de Venne
20' 5-3 Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
24' 6-3 Rotterdam (Indoor) Timo Goor
27' 7-3 Rotterdam (Indoor) Nick van Trigt
30' 8-3 Rotterdam (Indoor) Kilian Pöhling
32' 8-4 Oranje-Rood (Indoor) Teun Beins
34' 9-4 Rotterdam (Indoor) Jochem Bakker
36' 10-4 Rotterdam (Indoor) Martijn van Grimbergen
37' 11-4 Rotterdam (Indoor) Martijn van Grimbergen

Venlo (Indoor) - HDM (Indoor) (4-7)

Stand Team Naam
13' 0-1 HDM (Indoor) Chris Taberima
14' 1-1 Venlo (Indoor) Max Traa
19' 1-2 HDM (Indoor) Olivier Oosterbeek
20' 1-3 HDM (Indoor) Gijs van de Wallen
21' 1-4 HDM (Indoor) Roald Rietema
29' 1-5 HDM (Indoor) Sören Bigalke
32' 2-5 Venlo (Indoor) Lennart Smits
35' 3-5 Venlo (Indoor) Job Baeten
37' 3-6 (sb) HDM (Indoor) Chris Taberima
38' 3-7 HDM (Indoor) Cedric de Gier
40' 4-7 (sc) Venlo (Indoor) Fabio Reinhard
  • Laatste uitslagen

    De afgelopen 2 weken waren er geen wedstrijden

    Er zijn geen wedstrijden beschikbaar

  • #
    Team
    GS
    PT

    1
    Rotterdam H1
    10
    23

    2
    Pinoké H1
    10
    20

    3
    hdm H1
    10
    15

    4
    Oranje-Rood H1
    10
    15

    5
    SCHC H1
    10
    13

    6
    Venlo H1
    10
    1

Foto: Willem Vernes

 


3 Reacties

  1. heuf073

    Den Bosch va Almere vergeten.. Amsterdam vs Laren dubbel.. wakker worden hockey.nl

  2. arnoldS

    Ik zie dit en denk aan vroeger. OZ pakt het weer eens niet serieus op en Venlo mag de balken opruimen en het licht uit doen. Zo ongelooflijk zonde dat die competitie er door heen gestampt wordt. Kaarten lijken geschud.

  3. hockey69

    De degradanten zijn al snel bekend. Bij de mannen Laren en Venlo Bij de dames Groningen en HGC Wel spannend wie er als vijfde in de poule eindigt.


Wat vind jij? Praat mee...