Bekijk de fotoreel

EK 2017

Van 18 tot en met 27 augustus 2017 strijden op het Rabo EuroHockey Championships 2017 in Amsterdam acht herenteams en acht damesteams om de winst. Bij de mannen zijn Oostenrijk, België, Engeland, Spanje, Duitsland, Ierland, Polen en Nederland gekwalificeerd. Bij de vrouwen gaat de strijd tussen België, Tsjechië, Engeland, Spanje, Duitsland, Ierland, Schotland en Nederland.

Voor tickets, aanmelden als vrijwilliger en meer informatie ga je naar de officiële EK-website.

Scroll door naar beneden voor het laatste nieuws omtrent het EK.

Poules

Heren Dames
Poule A Poule B Poule A Poule B
Nederland Duitsland Nederland Engeland
België Engeland België Duitsland
Spanje Ierland Spanje Ierland
Oostenrijk Polen Tsjechië Schotland

Programma

Vrijdag 18 augustus
D/H Tijd Wedstrijd Poule
D 20.00 Nederland – Spanje A
Zaterdag 19 augustus
D/H Tijd Wedstrijd Poule
D 10.15 Duitsland – Schotland B
D 12.30 België – Tsjechië A
D 14.45 Engeland – Ierland B
H 17.00 België – Oostenrijk A
H 20.00 Nederland – Spanje A

 

Zondag 20 augustus
D/H Tijd Wedstrijd Poule
H 09.00 Engeland – Polen B
D 11.00 Spanje – Tsjechië A
D 13.15 Ierland – Schotland B
H 15.30 Duitsland – Ierland B
D 17.45 Duitsland – Engeland B
D 20.00 België – Nederland A
Maandag 21 augustus
D/H Tijd Wedstrijd Poule
H 12.30 Spanje – Oostenrijk A
H 14.45 Ierland – Polen B
H 17.00 Engeland – Duitsland B
H 20.00 België – Nederland A

 

Dinsdag 22 augustus
D/H Tijd Wedstrijd Poule
D 12.30 Engeland – Schotland B
D 14.45 Ierland – Duitsland B
D 17.00 Spanje – België A
D 20.00 Nederland – Tsjechië A

 

Woensdag 23 augustus
D/H Tijd Wedstrijd Poule
9.30 ParaHockey Finale
H 12.30 Duitsland – Polen B
H 14.45 Ierland – Engeland B
H 17.00 Spanje – België A
H 20.00 Nederland – Oostenrijk A

 

Donderdag 24 augustus
D/H Tijd Wedstrijd Poule
D 12.30 Nr. 4 Poule A – Nr. 4 Poule B C
D 14.45 Nr. 3 Poule A – Nr. 3 Poule B C
D 17.00 Nr. 1 Poule B – Nr. 2 Poule A Halve finale
D 20.00 Nr. 1 Poule A – Nr. 2 Poule B Halve finale

 

Vrijdag 25 augustus
D/H Tijd Wedstrijd Poule
H 12.30 Nr. 4 Poule A – Nr. 4 Poule B C
H 14.45 Nr. 3 Poule A – Nr. 3 Poule B C
H 17.00 Nr. 1 Poule B – Nr. 2 Poule A Halve finale
H 20.00 Nr. 1 Poule A – Nr. 2 Poule B Halve finale

 

Zaterdag 26 augustus
D/H Tijd Wedstrijd Poule
D 12.30 Nr. 3 Poule A – Nr. 4 Poule B C
D 14.45 Nr. 3 Poule B – Nr. 4 Poule A C
D 17.00 Verliezer Halve Finale 1 – Verliezer Halve Finale 2 3/4
D 20.00 Winnaar Halve Finale 1 – Winnaar Halve Finale 2 Finale

 

Zondag 27 augustus
D/H Tijd Wedstrijd Poule
H 9.00 Nr. 3 Poule A – Nr. 4 Poule B C
H 11.00 Nr. 3 Poule B – Nr. 4 Poule A C
H 13.30 Verliezer Halve Finale 1 – Verliezer Halve Finale 2 3/4
H 16.00 Winnaar Halve Finale 1 – Winnaar Halve Finale 2 Finale

 

 

Laatste nieuws